Kvėpuojanti plėvelė stogui su polipropileninio tinklo danga Tyvek® Metall

273

Dėl unikalios aukšto lygio gamybos technologijos gaunamas išskirtinių savybių produktas, kuris visiškai nelaidus vėjui ir vandeniui, tačiau turi aukštas garų pralaidumo charakteristikas. Tyvek® gaminiai turi išskirtinai storą funkcinį sluoksnį, kurio dėka produktas tampa patvarus ir ilgaamžis. Tyvek® Metall panaudojimas: plėvelė su polipropileninio tinklo danga yra naudojama stogo konstrukcijose, kuriose dėl techninių sprendimų negali būti panaudota tradicinė grebėstavimo technika su 5 cm oro tarpu.

Dėl unikalios aukšto lygio gamybos technologijos gaunamas išskirtinių savybių produktas, kuris visiškai nelaidus vėjui ir vandeniui, tačiau turi aukštas garų pralaidumo charakteristikas. Tyvek® gaminiai turi išskirtinai storą funkcinį sluoksnį, kurio dėka produktas tampa patvarus ir ilgaamžis. 

Tyvek® Metall panaudojimas: plėvelė su polipropileninio tinklo danga yra naudojama stogo konstrukcijose, kuriose dėl techninių sprendimų negali būti panaudota tradicinė grebėstavimo technika su 5 cm oro tarpu. Naudojant Tyvek® Metall yra mažinamas konstrukcinis stogo aukštis, nes lygaus profilio skardą galima dėti tiesiai ant plėvelės nepaliekant papildomo oro tarpo. 

Tyvek® Metall –aukščiausio kokybinio lygmens kvėpuojanti plėvelė po lygaus profilio skardine stogo danga.

Parametrai

 Charakteristika

Vandens garų pralaidumas (Sd)

0,03 m

Medžiagos svoris

407 g/m2

Atsparumas vandeniui

Klasė W1

Atsparumas ugniai

Degumo klasė E

UV stabilizacija

4 mėn.

Temperatūrinis panaudojimo diapazonas

-400C iki +1000C

Atsparumas tempimui (išilginis)

345 N/5 cm

Atsparumas tempimui (skersinis)

290 N/5 cm

Atsparumas plyšimui vinims (išilginis)

170 N

Atsparumas plyšimui vinims (skersinis)

170 N

273

Specifinė nuoroda

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: