Plėvelė

Aktyvūs filtrai

 • Garo ir oro barjero izoliacinė membrana ISOVER Vario® Xtra

   

  Išmanioji ISOVER Vario Xtra garo izoliacinė plėvelė – tai nauja patobulinta anksčiau ilgai naudotos Vario KM Duplex UV membranos versija. Plėvelė užtikrina puikų vidinio apvalkalo sandarumą ir nepriekaištingą vandens garų izoliaciją. Vario Xtra plėvelės garinė varža yra didesnė, todėl ši naujoji membrana dar geriau pritaikyta Baltijos ar Šiaurės šalių klimatui. Išimtinais atvejais į konstrukciją patekus drėgmei, Vario Xtra pagreitina konstrukcijų džiūvimo procesą. ISOVER VARIO Xtra plėvelė pagaminta iš neaustinės armuotos poliamido plėvelės.

 • Difuzinė plėvelė DIVOROLL TOP RU

   

  Aukščiausios kokybės keturlsuoksnė difuzinė plėvelė su dviem klijuojamais kraštais. Ilgaamžė medžiaga, atspari mechaniniams pažeidimams ir medinių konstrukcijų impregnavimo medžiagų poveikiui. Naudojama apšiltintiems stogams, klojama ant ištisinio pakloto arba gegnių. Taip pat tinka neapšiltintiems stogams. Lengvai ir greitai montuojama, taip mažėja stogo įrengimo kaštai.

 • Priešvėjinė difuzinė plėvelė Majcoat 150 SOB SIGA 1,5m x 50m

  205,00 €

  Lietui nepralaidi, bet kvėpuojanti plėvelė Majcoat 150 SOB idealiai tinka sukurti nuo vėjo sandarią pastato apviją. Ji gali būti naudojama tarp ir virš gegnės izoliacijos ir iš galo ventiliuojamiems fasadams. Majcoat 150 SOB priedų atsparumas lietui yra įrodytas "TU Berlin".

 • Vieno sluoksnio kvėpuojanti membrana sienoms ir stogui Tyvek® Soft

   

  DuPontTM Tyvek® Soft – vieno sluoksnio kvėpuojanti membrana sienoms ir stogui. Dėl unikalios aukšto lygio gamybos technologijos gaunamas išskirtinių savybių produktas, kuris visiškai nelaidus vėjui ir vandeniui, tačiau turi aukštas garų pralaidumo charakteristikas. Tyvek® gaminiai turi išskirtinai storą funkcinį sluoksnį, kurio dėka produktas tampa patvarus ir ilgaamžis.

 • Mikroperforuota mažo pralaidumo stogo dangos plėvelė Eurovent® STANDARD

   

  Eurovent® STANDARD mikroperforuota mažo pralaidumo stogo dangos plėvelė. Ji pagaminta iš PE tinklelio, padengto iš abiejų pusių, todėl yra labai atspari plyšimui. Ji naudojama dengtiems, šlaitiniams, vėdinamiems ir neizoliuotiems stogams.

 • Difuzinė plėvelė DIVOROLL PRO+

   

  Vokietijoje pagal moderniausią technologiją gaminama trisluoksnė plėvelė Divoroll PRO+,  kurios sluoksniai tarpusavyje suklijuojami specialių klijų pagalba, kas suteikia jai gerą tamprumą ir atsparumą plėšimui.

 • Vieno sluoksnio kvėpuojanti membrana sienoms ir stogui Tyvek® Solid

   

  DuPontTM Tyvek® Solid – vieno sluoksnio kvėpuojanti membrana sienoms ir stogui. Dėl unikalios aukšto lygio gamybos technologijos gaunamas išskirtinių savybių produktas, kuris visiškai nelaidus vėjui ir vandeniui, tačiau turi aukštas garų pralaidumo charakteristikas. Tyvek® gaminiai turi išskirtinai storą funkcinį sluoksnį, kurio dėka produktas tampa patvarus ir ilgaamžis.

 • Stogo plėvelė, mikroperforuota, mažo pralaidumo Eurovent® SILVER

   

  Eurovent® SILVER stogo plėvelė, mikroperforuota, mažo pralaidumo. Ji pagaminta iš polimerinio audinio, padengto iš abiejų pusių. Plėvelės struktūra pasižymi itin dideliu atsparumu plyšimui ir oro sąlygoms. Naudojama dengtiems, šlaitiniams stogams (šlaitiniams), vėdinamiems, neizoliuotiems.

 • Plėvelė ISOVER VapoBlock

   

  ISOVER VapoBlock – tai įprastai naudojama garo izoliacinė polietileno plėvelė. VapoBlock stabdo garų skverbimąsi iš patalpų vidaus į pastato konstrukcijas. VapoBlock gaminama iš senėjimui atsparaus PE plastiko (polietileno). VapoBlock plėvelės kokybę patvirtinantys sertifikatai: Švedijos SP ir Norvegijos SINTEF. VapoBlock plėvelė, kaip ir kitos tradiciškai naudojamos garo izoliacinės polietileno plėvelės, yra melsvos spalvos.

 • Dviejų sluoksnių kvėpuojanti membrana sienoms ir stogui Tyvek® Pro

   

  DuPont™ Tyvek® Pro – dviejų sluoksnių kvėpuojanti membrana sienoms ir stogui. Plėvelė pasižymi tvirtu ir ilgaamžiu funkciniu sluoksniu, kuris yra nuo šešių iki aštuonių kartų storesnis už daugumą daugiasluoksnių produktų rinkoje. Tyvek®Pro funkcinis sluoksnis sudarytas iš aukšto tankio polietileno gijų.

 • Stogo plėvelė, mikroperforuota, mažo pralaidumo Eurovent® SPECIAL

   

  Eurovent® SPECIAL stogo plėvelė, mikroperforuota, mažo pralaidumo. Ji pagaminta iš PE tinklelio, padengto iš abiejų pusių, todėl yra labai atspari plyšimui. Tinka stogams be stogo, šlaitiniams, vėdinamiems ir neizoliuotiems stogams.

 • Difuzinė plėvelė DIVOROLL PRO+ 2S

   

  DIVOROLL PRO+ 2S difuzinė plėvelė