Fasadiniai dekoratyviniai tinkai

Fasadiniai dekoratyviniai tinkai

Aktyvūs filtrai

 • Silikoninis dekoratyvinis tinkas Baumit SilikonTop

   

  AKCIJA 43 Eur/25 kg kibiras

  Turime sandėlyje Klaipėdoje, nereikia užsakinėti!

  Perkant už 2000 Eur, pristatymas visoje Lietuvoje NEMOKAMAS! (Išskyrus Kuršių Neriją)

  Naudoti paruoštas, pastos pavidalo plonasluoksnis tinkas, pagamintas silikono dervos pagrindu. Vandenį atstumianti ir vandens garus praleidžianti medžiaga. Sudėtyje yra natūralių algicidų, kurie fasadams neleidžia apaugti dumbliais, ir fungicidų, kad ant lauko sienų neatsirastų pelėsinio grybelio. Galima naudoti ir ant mineralinės vatos. Tonuojamas. Austriškas.

  Turime sandėlyje Klaipėdoje, nereikia užsakinėti!
 • Naudoti paruoštas, pastos pavidalo plonasluoksnis Nano tinkas, pagamintas silikato pagrindu Baumit NanoporTop

   

  Naudoti paruoštas, pastos pavidalo plonasluoksnis Nano tinkas, pagamintas silikato pagrindu. Dėl mikrostruktūrinio paviršiaus ir fotokatalizės proceso, kuris vyksta produkte, veikiant drėgmės pasišalinimui ir saulės šviesai, paviršius išskaido ir pašalina nešvarumus ir savaime išsivalo veikiant vėjui ir lietui, išsaugo kaip naujai atrodančią fasado išvaizdą labai ilgai.

 • Dekoratyvinis tinkas su silikoniniais priedais Baumit StellaporTop

   

  Paruoštas naudojimui, plonasluoksnis struktūrinis tinkas. Pralaidus garams, mažai sugeriantis vandenį. Skirtas išoriniam tinkavimui ant esamų ir naujų mineralinių tinkų, glaistų ir betono. Naudoti šilumos izoliacijos sistemose. Produktas turi apsaugą nuo grybelių, dumblių ir pelėsių. K 2,0 mm – apie 8,6 m²/kibiras

 • Paruoštas naudoti tinkas Baumit MosaikTop

   

  Naudoti paruoštas, pastos pavidalo plonasluoksnis spalvotų akmenėlių struktūros tinkas ypač tinka cokolio zonose, kur būtinas didesnis mechaninis atsparumas. Labai gerai vandenį atstumianti, elastinga, garams pralaidi medžiaga. Tinka ir vidaus, ir lauko darbams.

 • Specialus priedas paruoštam dekoratyviniam tinkui Baumit SpeedTop

   

  Naudoti paruoštas, pastos pavidalo plonasluoksnis spalvotų akmenėlių struktūros tinkas ypač tinka cokolio zonose, kur būtinas didesnis mechaninis atsparumas. Labai gerai vandenį atstumianti, elastinga, garams pralaidi medžiaga. Tinka ir vidaus, ir lauko darbams.

 • Silikatinis-silikoninis tinkas Weber TD 336

   

  Plonasluoksnis tinkas vandeninio potašo stiklo pagrindu, su hidrofobiniu silikono priedu, pastos pavidalo, paruoštas naudoti. Skirtas naudoti atliekant vidaus ir išorinių sienų bei lubų apdailą, taip pat kaip apdailos sluoksnis kompleksinėse šiltinimo sistemose, kurių izoliacija įrengiama iš polistireninio putplasčio ir mineralinės vatos.

 • Pagrindas skaldelei Weber.vetonit 138

   

  Cementinis mišinys, skirtas blokinių ir betoninių sienų bei cokolių apdailai. Mišinys tepamas plonu 3-4 mm sluoksniu. Išlygintą, tvirtą ir švarų cementinį pagrindą būtina drėkinti. Iš pradžių tepamas nedidelis sluoksnis klijų, po to iššukuojamas dantyta glaistykle 9x6 arba 8x6mm ir vėl lyginamas lygia glaistykle tol, kol gaunamas lygus paviršius. Po to, kuo skubiau, kol nepradėjo džiūti klijų sluoksnis, užmetama dekoratyvinė granito skaldelė.

 • Hidrofilinis tinkas su paviršiaus drėgmės lygio savireguliacijos poveikiu Weber.pas topdry AquaBalance

   

  Paruoštas naudoti, plonasluosknis pastos pavidalo dekoratyvinis tinkas. Gaminys pagamintas naudojant „AquaBalance“ technologiją – su- kietėjusio tinko struktūra sudaryta iš mikrokanalų, todėl tinko paviršius pasižymi hidrofilinėmis savybėmis, t. y. nebijantis vandens. Tuo metu, kai vandens lašas patenka ant tinko paviršiaus, pastarojo paviršius suplokštėja, todėl greičiau vyksta vandens garavimas. Vanduo mikro kanalų sistema per itin trumpą laiką pasiskirsto ant tinko paviršiaus, kas pagreitina vandens garavimą. Tinkas savarankiškai reguliuoja drėgmės prasiskverbimą į paviršių. Unikali tinklo struktūra užtikrina itin greitą išdžiuvimą ir yra lengvai nuplaunama vandeniu, todėl nesusidaro palankios sąlygos dumbliams, grybeliams ir pelėsiams atsirasti bei veistis.

 • Akrilinis tinkas skirtas dengti rankiniu arba mašininiu būdu Weber.pas topflex

   

  Weber.pas topflex paruoštas naudoti, plonasluosknis, akrilinių dervų vandens dispersijos pagrindu dekoratyvinis tinkas. Turintis gerą sukibimą su pagrindu bei atsparumą pelėsiams, dumbliams ir samanoms. Nemokamą spalvų gamą sudaro 100 atspalvių. 

 • Silikoninis tinkas skirtas dengti rankiniu arba mašininiu būdu Weber.pas premium

   

  Weber.pas premium paruoštas naudoti, plonasluosknis, silikoninių dervų vandens dispersijos pagrindu dekoratyvinis tinkas. Turintis gerą sukibimą su pagrindu bei atsparumą pelėsiams, dumbliams ir samanoms. 

 • Granito skaldelė Weber.vetonit SR

   

  Apdailinis natūralaus granito skaldelės sluoksnis. Skaldelė užbarstoma ant pagrindo rankiniu būdu ir prispaudžiama trintuve guminiu padu. Frakcija – 2–5 mm. Dulkėtą skaldelę patartina persijoti sieteliu, kurio akutės yra 1x1 mm, ir perplauti. Siūloma 5 spalvų paletė. Maišant skaldeles galima išgauti įvairius atspalvius.

 • Silikoninis dekoratyvinis tinkas „samanėlė“ Knauf Conni S

   

  Conni S silikoninis tinkas – silikoninės ir akrilinės vandeninės dispersijos, marmuro skaldos ir mineralinių užpildų mišinys. Puikiomis savybėmis išsiskiriantis užtikrintos kokybės plonasluoksnis tinkas skirtas dekoratyvinio tinkavimo darbams atlikti.