Mūsų paslaugos

Mūsų paslaugos

Greitas pristatymas
Užsisakykite internetu
Darbo valandos : 0 - 24val.
Pirkite ir sutaupykite
Saugus apsipirkimas
Užtikriname 100%
Polistirolas ir fasado tvirtinimo elementai

Polistirolas ir fasado tvirtinimo elementai

Aktyvūs filtrai

 • Ekstruzinis polistirolas Finnfoam F-200

   

  Šilumos izoliacinės plokštės Finnfoam F-200 yra aukštos kokybės gaminiai, išlaikantys izoliacines savybes net ir sudėtingomis sąlygomis. Finnfoam izoliacinės plokštės gaminamos ekstruzijos būdu dėl to medžiagos porų struktūra tampa visiškai vientisa ir uždara: tarp porų nelieka oro kanalų ar tarpų. Tai užtikrina puikią šilumos izoliaciją, mechaninį tvirtumą ir atsparumą drėgmei.

 • Polistirolas Šiloporas EPS 50

   

  Šiloporas EPS 50 - efektyvi, ilgaamžė, neįgerianti drėgmės, nekeičianti savo izoliacinių ir fizikinių savybių per visą tarnavimo konstrukcijoje laikotarpį, termoizoliacija.

 • Smeigės fasadui 10x140 LFMG WKRET-MET (1 pakuotė 200 vnt.)

  30,00 €

  Smeigės fasadui 10x140 LFMG WKRET-MET (1 pakuotė)

  Kaina už 1 vnt. 0,15 Eur

  Parduodama pilnomis pakuotėmis, pakuotėje 200 vnt.

  Pristatymas 1-2 D.D.

 • Ekstruzinis polistirolas Finnfoam F-300

   

  Šilumos izoliacinės plokštės Finnfoam F-300 yra aukštos kokybės gaminiai, išlaikantys izoliacines ypatybes net ir sudėtingomis sąlygomis. Finnfoam izoliacinės plokštės gaminamos ekstruzijos būdu, dėl to medžiagos porų struktūra tampa visiškai vientisa ir uždara: tarp porų nelieka oro kanalų ar tarpų. Tai užtikrina puikią šilumos izoliaciją, mechaninį tvirtumą ir atsparumą drėgmei.

 • Polistirolas Šiloporas Ekstra

   

  Šiloporas Ekstra – efektyvi, tvirta, ilgaamžė, neįgerianti drėgmės, nekeičianti savo izoliacinių ir fizikinių savybių per visą tarnavimo konstrukcijoje laikotarpį, termoizoliacija.

 • Smeigės fasadui 10x160 LFMG WKRET-MET (1 pakuotė 200 vnt.)

  34,00 €

  Smeigės fasadui 10x160 LFMG WKRET-MET (1 pakuotė)

  Kaina už 1 vnt. 0,17 Eur

  Parduodama pilnomis pakuotėmis, pakuotėje 200 vnt.

  Pristatymas 1-2 D.D.

 • Ekstruzinis polistirolas Finnfoam F-400

   

  Šilumos izoliacinės plokštės Finnfoam F-400 yra aukštos kokybės gaminiai, išlaikantys izoliacines savybes net ir sudėtingomis sąlygomis. Finnfoam izoliacinės plokštės gaminamos ekstruzijos būdu dėl to medžiagos porų struktūra tampa visiškai vientisa ir uždara: tarp porų nelieka oro kanalų ar tarpų. Tai užtikrina puikią šilumos izoliaciją, mechaninį tvirtumą ir atsparumą drėgmei.

 • Smeigė EJOT ejotherm STR U Ø8/60

   

  EJOT ejotherm STR U Ø8/60 smeigė - viena viskam. Smeigė skirta visų rūšių pagrindams, tame tarpe ir akytam betonui. Priklausomai nuo šilumos izoliacijos (akmens vata ar polistirolas) ar pačios šilumos sistemos rūšies, papildomai komplektuojasi polistirolo ar akmens vatos tabletės arba polistirolo kaištukas bei montavimo prietaisas.

 • Polistirolas Šiloporas Ekstra Neo

   

  Šiloporas Ekstra Neo – labai efektyvi, ilgaamžė, neįgerianti drėgmės, nekeičianti savo izoliacinių ir fizikinių savybių per visą tarnavimo konstrukcijoje laikotarpį, pilkšvojo atspalvio termoizoliacija.

 • Smeigės fasadui 10x180 LFMG WKRET-MET (1 pakuotė 200 vnt.)

  38,00 €

  Smeigės fasadui 10x180 LFMG WKRET-MET (1 pakuotė)

  Kaina už 1 vnt. 0,19 Eur

  Parduodama pilnomis pakuotėmis, pakuotėje 200 vnt.

  Pristatymas 1-2 D.D.

 • Ekstruzinis polistirolas Finnfoam F-500

   

  Šilumos izoliacinės plokštės Finnfoam F-500 yra aukštos kokybės gaminiai, išlaikantys izoliacines savybes net ir sudėtingomis sąlygomis. Finnfoam izoliacinės plokštės gaminamos ekstruzijos būdu dėl to medžiagos porų struktūra tampa visiškai vientisa ir uždara: tarp porų nelieka oro kanalų ar tarpų. Tai užtikrina puikią šilumos izoliaciją, mechaninį tvirtumą ir atsparumą drėgmei.

 • Smeigė EJOT ejotherm NT U Ø8/60

   

  Europos techninis leidimas ETA-04/0023 Smeigė su metaline, plastiku izoliuota, įkalama vinimi, skirta naudoti visiems pagrindams (išskyrus akytą betoną). Fasadų šiltinimo sistemoje, naudojant šią smeigę, bus išvengta šilumos nuostolių.