ROCKWOOL vata

ROCKWOOL vata

Aktyvūs filtrai

 • Vėjo izoliacijos akmens vata ROCKWOOL VENTIROCK SUPER

   

  VENTIROCK SUPER akmens vatos plokštės yra naudojamos ventiliuojamų fasadų izoliacijai. Pagrinde metalo, akmens ar stiklo fasadams. Tokių fasadų apdailai gali būti naudojamos Rockpanel, HPL, pluoštinio cemento ar kompozicinės plokštės. Izoliacinės plokštės VENTIROCK SUPER montuojamos užrašu (kietoji pusė) į oro tarpo pusę. Vidinis, minkštesnis sluoksnis geriau prisitaiko prie sienos nelygumų.

 • Dvitankė vėdinamų fasadų akmens vata ROCKWOOL VENTIROCK PLUS

   

  VENTIROCK PLUS plokštės iš akmens vatos suteikia šiluminę ir garso izoliaciją visoms sienoms su oro tarpu. Šios plokštės gali būti naudojamos ir kaip vėjo izoliacija. Svarbiausios savybės: Plokštės pagamintos iš natūralios kilmės žaliavų - akmens; Ji nedega ir nekeičia mechaninių ir fizinių parametrų; Plokštės yra atsparios oro poveikiui ir įvairioms sąlygoms; Viršutinis, kietasis sluoksnis turi būti montuojamas į oro tarpo pusę, o minkštesnis prie laikančiosios sienos, tam, kad apgaubtų nelygumus. 

 • Dvitankė vėdinamų fasadų akmens vata ROCKWOOL VENTIROCK F PLUS

   

  VENTIROCK F PLUS akmens vatos plokštės yra naudojamos šilumos ir garso izoliacijai išorinėse vėdinamose sienose. Šios akmens vatos plokštės, viena puse padengtos stiklo pluošto audiniu. VENTIROCK F PLUS yra nedegi izoliacija naudojama: Sienose padengtose fasadinėmis plokštėmis (pvz. metalinės plokštės, plytelės ir pan.) Sienose su akmens ar stiklo fasadine danga; Karkasinėse konstrukcijose; Trijų sluoksnių sienose; Pertvarose.

 • Vėjo izoliacijos akmens vata ROCKWOOL VENTIROCK F SUPER

   

  ENTIROCK F SUPER akmens vatos plokštės veikia kaip šiluminė ir akustinė išorinių sienų izoliacija, ventiliuojamo fasado konstrukcijoje. Tai puiki izoliacinė medžiaga sienoms su akmens ar stiklo fasado apdaila. Svarbiausios savybės: Puikių šiluminių parametrų gaminys, taip pat puikiai sugeriantis garsą; VENTIROCK F SUPER plokštes galima naudoti vėdinamose konstrukcijose, kuomet tarpai tarp apdailos plokščių yra matomi; Stiklo pluoštu padengta plokščių pusė, montuojant turi būti atsukta į oro tarpą; Plokštės gaminamos 10 skirtingų storių; nuo 30 iki 200 mm.

 • Mineralinė akmens vata ROCKWOOL SUPERROCK

   

  SUPERROCK yra universalus, aukščiausios klasės, izoliacinis gaminys iš natūralių žaliavų. Plokštės yra naudojamos šilumos ir garso izoliacijai: Karkasinėse pertvarose; Karkasinėse sienose; Mūrinėse trisluoksnėse sienų konstrukcijose; Palėpėse ir šlaitiniuose stoguose; Tarpaukštinėse perdangose; Grindyse virš rūsio.

 • Mineralinė akmens vata ROCKWOOL SUPERROCK

   

  SUPERROCK yra universalus, aukščiausios klasės, izoliacinis gaminys iš natūralių žaliavų. Plokštės yra naudojamos šilumos ir garso izoliacijai: Karkasinėse pertvarose; Karkasinėse sienose; Mūrinėse trisluoksnėse sienų konstrukcijose; Palėpėse ir šlaitiniuose stoguose; Tarpaukštinėse perdangose; Grindyse virš rūsio.

 • Akmens vata ROCKWOOL VENTIROCK

   

  VENTIROCK akmens vatos plokštės šiluminei ir priešgaisrinei įvairaus tipo fasadų, su oro tarpu šiltinimui. Svarbiausios savybės: VENTIROCK plokštės gali būti naudojamos kaip priešvėjinė izoliacija, taip užtikrindamos papildomas priešgaisrines ir šilumines savybes; Plokštės gaminamos 4 skirtingų storių, kurių matmenys 600 x 1000 mm; VENTIROCK plokštės yra puikus gaminys kainos ir kokybės santykiu, kuomet reikia optimalaus gaminio savo projektui.

 • Akmens vata ROCKWOOL VENTIROCK F

   

  VENTIROCK F plokštės vėdinamų konstrukcijų šilumos ir priešgaisrinei izoliacijai. Svarbiausios savybės: VENTIROCK F plokščių išorinė pusė yra padengta stiklo pluošto audiniu; Plokštės gali būti naudojamos kaip priešvėjinė izoliacija, tuo pat metu šildydama pastatą; VENTIROCK F plokštės gaminamos 8 skirtingais storiais, 600 x 1000 mm išmatavimais.

 • Akmens vata ROCKWOOL ROOFROCK 30 E

   

  ROOFROCK 30 E plokštės yra naudojamos apatiniam stogo daugiasluoksnės šilumos izoliacijos sluoksniui, daugiasluoksnėse konstrukcijose. Viršutiniam stogo šilumos izoliacijos sluoksniui gali būti naudojamos ROOFROCK 50 ar TF BOARD plokštės. ROOFROCK 30 E akmens vatos plokštės gali būti naudojamos tiek ant profiliuotos skardos pakloto, tiek and gelžbetoninės perdangos, kaip pagrindinis šilumos izoliacijos sluoksnis. Šiltinant stogą ant gelžnetoninio pagrindo papildomas apatinis sluoksnis nėra reikalaujamas, tačiau šiltinant ant profiliuotos skardos pakloto patiesti apatinį, tankesnį, sluoksnį yra būtina. Taip bus užtikrintas konstrukcijos ilgaamžiškumas.

 • Kieta akmens vata ROCKWOOL ROOFROCK 50

   

  ROOFROCK 50 plokštės yra naudojamos plokščių (sutapdintų) stogų vienasluoksnei arba viršutiniam sluoksniui daugiasluoksnėse konstrukcijose, šilumos izoliacijai. ROOFROCK 50 plokštės yra stabilus stogo membranos ar kitokios ritininės stogo dangos pagrindas. Tinka naudoti kaip paklotas ant profiliuotos skardos naudojant kartu su šilumos izoliacinėmis plokštėmis ROOFROCK 30 E. Šios akmens vatos plokštės taip pat naudojamos ir kaip viršutinis stogo sluoksnis ant kurio yra prilydoma bituminė stogo danga.

 • Ypač kieta akmens vata ROCKWOOL TF BOARD

   

  Akmens vatos plokštės TF BOARD naudojamos plokščiųjų (sutapdintų) stogų šilumos izoliacijai kaip viršutinis, daugiasluoksnės šilumos izoliacijos, sluoksnis arba kaip vienasluoksnė šilumos izoliacija. Plokštės yra tvirtas paklotas garus izoliuojančiam sluoksniui jį įrengiant virš profiliuotos plieno skardos lakštų. Naudojant kaip viršutinį sluoksnį, ant jų yra prilydoma bituminė danga. Plokščio stogo nuolydžio formavimui naudojami trikampiai elementai iš vatos ROCKFALL (KD).