Sandarinimo putos ir mastikos

Sandarinimo putos ir mastikos

Aktyvūs filtrai

 • Purškiamas gruntas – klijai PENOSIL Prime&Fix 900

  6,70 €

  Įvairių paskirčių kaučiukinis purškiamas gruntas - klijai vidaus ir lauko darbams. Greitai ir stipriai sukimba su įvairiomis medžiagomis, įskaitant ir porėtas medžiagas. Taip pat naudojami kaip gruntas, gerinant sukibimą montuojant garų ir vėjo barjerines juostas.

 • Klijuojančios putos Soudal Soudabond Easy Gun

  7,25 €

  Soudal Soudabond EASY 750 ml – aukštos kokybės klijuojančios putos poliuretano pagrindu. Greita ir paprasta naudoti – nereikia maišyti. Pakeičia tradicinius, skiedinio pagrindu klijus. Unikali formulė - stiprus sukibimas ir užpildymo savybėmis, todėl tinka klijuoti nelygius paviršius. Naudojamas daugelio statybinių medžiagų, tokių kaip izoliacinės plokštės, gipso kartono plokštės, klijavimui ir vidaus pertvarų statybai naudojant lengvus statybinius blokus.

  Kaina už 1 vnt.

 • Klijuojantis hermetikas hibridinio polimero pagrindu Soudal Fix All Flexi

  7,50 €

  Universalus, labai elastingas hermetikas 290 ml, klijai ir sandariklis. Naudojamas bet kokiomis oro sąlygomis. Vidaus ir išorės darbams. Puikiai sukimba su dauguma statybinių medžiagų be grunto, įskaitant šlapius ir drėgnus paviršius. Sudėtyje yra XS1 fungicidų, užtikrinančių maksimalų atsparumą pelėsiui.

  Kaina už 1 vnt.

 • Klijuojantis hermetikas hibridinio polimero pagrindu Soudal Fix All Crystal

  8,10 €

  100% KRIŠTOLO skaidrumo hermetikas, klijai ir sandariklis, SMX hibridinių polimerų technologijų pagrindu. Vidaus ir išorės darbams. Naudojamas bet kokiomis oro sąlygomis. Puikiai sukimba su dauguma statybinių medžiagų be grunto, įskaitant šlapius ir drėgnus paviršius. Sudėtyje yra XS1 fungicidų, užtikrinančių maksimalų atsparumą pelėsiui.

  Kaina už 1 vnt.

 • Klijuojantis hermetikas hibridinio polimero pagrindu Soudal Fix ALL High Tack

  8,30 €

  Itin stiprus hermetikas ir klijai, turintis labai aukštą pradinio sukibimo ir galutinio klijavimo jėgą (320 kg/10 cm²). High Tack yra gaminamas SMX polimerų technologijų pagrindu, dėl to klijuoja ir sandarina efektyviai ir elastingai prie bet kokių paviršių – šlapių ar drėgnų, porėtų ir neporėtų. Sudėtyje yra XS1 fungicidų, užtikrinančių maksimalų atsparumą pelėsiui.

  Kaina už 1 vnt.

 • Klijuojantis hermetikas hibridinio polimero pagrindu Soudal Fix All Turbo

  8,20 €

  Itin greitai klijavimo jėgą įgaunantys klijai, turintys aukštą galutinio klijavimo jėgą. Turbo klijai SMX polimerų technologijų pagrindu įgauna klijavimo jėga jau po 20 min. Galutinė klijavimo jėga pasiekiama praėjus 3 val. Visų tipų klijavimas, ant visų tipų paviršių, net ant šlapių ar drėgnų neporėtų paviršių.

  Kaina už 1 vnt.

 • Akriliniai sandarinimo klijai garų izoliacijai Soudal Vapourseal

  6,28 €

  Paruoštas naudojimui, vienkomponentis, plastoelastinis klijuojantis hermetikas, inovatyvios poliakrilato technologijos pagrindu, skirtas sudaryti orui ir garams nelaidžius sujungimus, su visais garo izoliacinių plėvelių tipais, pastatų viduje.

  Kaina už 1 vnt.

 • Sandarinimo mastika Soudatight LQ

  23,00 €

  Soudatight LQ yra aukštos kokybės pluoštu sustiprinta polimero pasta, kuri išdžiūvusi sudaro orui ir garams nepralaidžią elastinę membraną.

  Kaina už 1 vnt.

 • Sandarinimo mastika Soudagum Hydro

  45,90 €

  Sandarinimo mastika Soudagum Hydro 5 kg/pilka spalva

  Atspari vandeniui apsauginė danga sudėtyje neturinti tirpiklių, tinkanti įvairiems darbams nuo stogo ir latakų remonto iki bendro vidinių ir išorinių jungčių, tarpų ir įtrūkimų sandarinimo ir apsaugos. Galima sutvirtinti Soudatextile tarp dviejų skystos dangos sluoksnių.

  Kaina už 1 vnt.

 • Universalios klijuojančios putos PENOSIL SpeedFix EPS&XPS 878 Bauresta
  • −22%

  Universalios klijuojančios putos PENOSIL SpeedFix EPS&XPS 878

  8,00 € 6,24 € −22%

  Universalios klijuojančios putos PENOSIL SpeedFix EPS&XPS 878 750 ml su EasyGun aplikatoriumi, skirtos klijuoti išorės ir vidaus izoliacines plokštes, palanges, statybinius blokelius ir kt. Tinka naudoti lauke ir viduje. Puikios sukibimo ir šilumos izoliacinės savybės.

  Akcija galioja iki 2023 09 30