Glaistai

Glaistai

Aktyvūs filtrai

 • Universalus glaistas Easy Finish ProForm

   

  ProForm Easy Finish paruošto naudoti glaisto rišamoji medžiaga yra vinilas ir kiti priedai, glaistas skirtas profesionaliam naudojimui, suteikiantis puikų sukibimą. Glaistas tinkamas visiems glaistymo etapams atlikti ir gali būti naudojamas tiesiai iš indo. Glaistas tinka glaistyti gipso kartono plokštes ir ypatingai gerai tinka baigiamajam glaistymo sluoksniui atlikti. Šį glaistą galima naudoti glaistant nedidelius įtrūkimus ir kartu naudoti su armavimo juosta. Šis glaistas tvirtėja ir stiprėja džiūstant. 

 • Gipsinis glaistas SINIAT NIDA MAX

   

  Gipsinis glaistas Nida Max yra skirtas gamykloje suformuotų gipskartonio kraštinių glaistymui nenaudojant armavimo tinklelio. Taip pat rekomenduojamas kampų, instaliacinių dėžučių montavimui bei trūkumams, plyšiams ir įtrūkimams užpildyti ant mineralinių pagrindų. Produktas pasižymi labai geru sukibimu su pagrindu, taip pat lengvu tepimu bei traukimu ant glaistomo pagrindo.

 • Gipso glaistas SINIAT NIDA START

   

  Glaistymui rankiniu būdu, naudojant armavimo juostą, o taip pat kampų montavimui ir tarpų užpildymui. Pasižymi labai geru sukibimu prie paviršių, žymiai viršijančiu standartinius reikalavimus. Išmaišius su vandeniu, pasidaro plastinė masė, lengva panaudojimui.

 • Gipsinis glaistas SINIAT NIDA PRO

   

  Labai universalus dolomito pagrindo glaistas, skirtas pradiniam visų gipskartonio plokščių tipų su armavimo juostos panardinimu, sienų ir lubų glaistymui rankiniu arba mechaniniu būdu, o taip pat gipskartonio plokščių apdailai rankiniu būdu, kampų montavimui, įbrėžimų ir įskilimų maskavimui. Pasižymi labai geru lipnumu prie paviršių, žymiai viršijančiu standartinius reikalavimus.

 • Gipsinis glaistas SINIAT NIDA EFFECT

   

  Aukštos kokybės, naudoti paruoštas, dolomito pagrindo glaistas, skirtas viso paviršiaus sienų ir lubų paviršių pagrindo glaistymui, mašininiu (purškiamuoju) arba rankiniu būdu. Pasižymi labai geru sukibimu prie paviršių, žymiai viršijančių standartinius reikalavimus. Dėl savo savybių, tausoja purškimo agregatus ir taip padidėja tarnavimo laikas. Lengvas padengimas ir paviršių šlifavimas. Skirtas glaistymui tokių paviršių kaip: gipskartonio plokštės, gipso tinkai, cemento-kalkių tinkai, betono glotnūs elementai, gipso blokeliai ir kt. Užglaistytas, lygus paviršius yra puikus dažų, tapetų ir kitų aukštos kokybės dekoratyvinių medžiagų pagrindas.

 • Polimerinis glaistas sienoms ir luboms Weber.vetonit LR+

   

  Polimerinis elastingas smulkus baltas glaistas, skirtas galutiniam kalkinių, cementinių, gipsinių bei gipskartonio paviršių glaistymui. Tinka glaistyti sienas bei lubas sausose patalpose.

 • Polimerinis gipskartonio glaistas Weber.vetonit JS

   

  Polimerinis elastingas smulkus baltas glaistas, skirtas tarpams tarp gipskartonio ploščių glaistyti bei ištisiniam gipskartonio ir tinkuotų paviršių glaistymui. Tinka glaistyti sienas bei lubas sausose patalpose.

 • Cementinis glaistas Weber VH

   

  Weber VH cementinis glaistas skirtas baigiamajam sienų ir lubų glaistymui viduje ir išorėje, sausose ir drėgnose patalpose. Galima naudoti fasadams, rūsio, dušo patalpoms glaistyti. Netinkamas gipsiniams ir minkštiems kalkiniams tinkams glaistyti. Patartina naudoti baigiamajam glaistymui ant tinkuotų paviršių. Nenaudoti ant termoizoliacinių plokščių dengiamajam sluoksniui glaistyti.

 • Gipsinis glaistas Knauf Multifinish M

   

  Multi-Finish M yra gipsinis polimerais modifikuotas plokštumos glaistas. Naudojamas ir kaip plonasluoksnis tinkas. Mašininiu būdu paruošiamas ir padengiamas ant pagrindo. Tinka naudoti rankiniu ir mašininiu būdu.

 • Gipsinis glaistas gipskartonio plokščių siūlėms Knauf Fugenfuller Leicht

   

  Gipsinis gipskatonio plokščių siūlių glaistas, gaminamas iš gipso, su mineraliniais užpildais ir polimeriniais priedais. Tinka naudoti rankiniu būdu.

 • Paruoštas naudoti, ypač lengvai šveičiamas polimerinis galutinis glaistas Knauf Ready-Finish

   

  Ready-Finish – paruoštas naudoti polimerinis glaistas, skirtas vidaus darbams. Tinka naudoti rankiniu ir mašininiu būdu.

 • Ypač tvirtas gipsinis glaistas gipskartonio plokščių siūlėms Knauf Uniflott

   

  Aukščiausios kokybės ypač tvirtas gipsinis gipskartonio bei gipso plaušo plokščių siūlių glaistas, gaminamas iš specialaus gipso ir pagerintas polimerais. Tinka naudoti rankiniu būdu.