Mūsų paslaugos

Mūsų paslaugos

Greitas pristatymas
Užsisakykite internetu
Darbo valandos : 0 - 24val.
Pirkite ir sutaupykite
Saugus apsipirkimas
Užtikriname 100%

Lietaus nuvedimo sistemos

Subkategorijos

Aktyvūs filtrai

 • Latakai, 3 m

   

  Plastikiniai latakai pagaminti iš bešvinio daugkartinio naudojimo kieto polivinilchlorido, kuriame nėra jokių plastifikatorių. "Plastmo" lietvamzdžiai yra atsparūs ypatingai žemai temperatūrai ir didelėms sniego bei ledo apkrovoms - be lūžimo rizikos. Plastikinius latakus galite naudoti visur, nesvarbu, kur gyvenate. Siekiant patenkinti įvairius poreikius, "Plastmo" siūlo tris latakų dydžius: Nr. 10, 11 ir 12.

 • Latakas flamingo

   

  Elementas, skirtas vandeniui nuvesti nuo stogo. Užduotis - surinkti vandenį nuo stogo šlaitų. Latakai gaminami dviejų matmenų: 125 ir 150 mm.

 • Latakas. Latako ilgis - 3m, skersmuo - 125mm

   

  Bryza lietaus nuvedimo sistemos latakas privalo būti montuojamas tam tikrame aukštyje, priklausomai nuo stogo paviršiaus. Jeigu sumontuotas latakas išsikiša už stogo plokštumos, slenkančio sniego krūvis gali ant jo laikytis ir taip sugadinti konstrukciją. Esmė yra tokia, kad Bryza latakai privalo būti taip sumontuoti, kad išsikištų iki pusės savo pločio už stogo krašto. Tokiu atveju latakai surinktų visą nutekantį lietaus vandenį, ir tuo pačiu nebūtų rizikos, kad Bryza lietaus nuvedimo sistema būtų pažeista nuo per didelio krūvio. Šis latakas yra Cellfast Bryza 125 plastikinės lietaus nuvedimo sistemos dalis, kuri yra tinkama sandėliams, visuomeninės bei gyvenamosios paskirties objektams. Latako ilgis - 3m, skersmuo - 125mm.

 • Klijuojama nuolaja

   

  Plastikiniai latakai pagaminti iš bešvinio daugkartinio naudojimo kieto polivinilchlorido, kuriame nėra jokių plastifikatorių. "Plastmo" lietvamzdžiai yra atsparūs ypatingai žemai temperatūrai ir didelėms sniego bei ledo apkrovoms - be lūžimo rizikos. Plastikinius latakus galite naudoti visur, nesvarbu, kur gyvenate.

 • Latako laikiklis flamingo

   

  Konstrukcinis elementas, visų pirma atliekantis latako laikiklio funkcijas. Šis elementas montuojamas ir kaip priešakinis kablys (tvirtinamas prie priekinės lentos), ir kaip gegninis (tvirtinamas su metaliniu prailginimu tiesiai prie gegnės).

 • Latako jungtis 125 mm

   

  Bryza lietaus nuvedimo sistemos latako jungtis yra naudojama, kai jungiami du latakai. Tvirtinimo metu, latako jungtis yra suspaudžiama su lataku. Latako galai privalo būti sumontuoti taip, kad būtų apie 5 mm prieš ribotuvus. Pirmiausia reikia į jungtį įspausti latako užlenktus šonus. Tada po snapeliu reikia įstatyti galinę latako dalį. Ši latako jungtis yra Cellfast Bryza 125 plastikinės lietaus nuvedimo sistemos dalis, kuri yra tinkama sandėliams, visuomeninės bei gyvenamosios paskirties objektams. Latako jungties skersmuo - 125mm.

 • Plastikinis latako laikiklis 125 mm

   

  Bryza lietaus nuvedimo sistemos latakų laikikliai turi būti pritvirtinti iki 40-60cm atstumu. Plastikiniai latakų laikikliai turi būti įrengiami gegnės priekyje arba ant priekinės pakalimo lentos. Aukščiausios kokybės Bryza lietaus nuvedimo sistema yra itin patvari ir pagaminta taip, kad atlaikytų didžiausius lietaus krūvius. Šis plastikinis latako laikiklis yra Cellfast Bryza 125 plastikinės lietaus nuvedimo sistemos dalis, kuri yra tinkama sandėliams, visuomeninės bei gyvenamosios paskirties objektams. Šiuo laikikliu yra tvirtinami 125mm latakai.

 • Kompensacinė nuolaja

   

  Plastikiniai latakai pagaminti iš bešvinio daugkartinio naudojimo kieto polivinilchlorido, kuriame nėra jokių plastifikatorių. "Plastmo" lietvamzdžiai yra atsparūs ypatingai žemai temperatūrai ir didelėms sniego bei ledo apkrovoms - be lūžimo rizikos.

 • Latako jungtis flamingo

   

  Universalus latako elementas, pritaikytas ir sujungimui per kiaurines angas, ir sujungimams, kuriems naudojamas kablys. Montuojant su sandarikliu arba gumine tarpine užtikrinamas stabilus latakų sujungimas.

 • Plieninis latako laikiklis 125 mm

   

  Šis plieninis latako laikiklis yra tvirtinamas prie gegnės patvarumui užtikrinti. Latakų laikikliai turi būti pritvirtinti iki 900mm atstumu (max). Pirmutinis ir galinis latakų laikikliai turi būti sumontuoti taip, kad juos ir stogo nuosvyros galą skirtų apie 150mm atstumas. Bryza lietaus nuvedimo sistema yra itin patvari ir pagaminta taip, kad atlaikytų didžiausius lietaus krūvius. Šis plieninis latako laikiklis yra Cellfast Bryza 125 plastikinės lietaus nuvedimo sistemos dalis, kuri yra tinkama sandėliams, visuomeninės bei gyvenamosios paskirties objektams. Šiuo laikikliu yra tvirtinami 125mm latakai.

 • Klijuojama latakų jungtis

   

  Plastikiniai latakai pagaminti iš bešvinio daugkartinio naudojimo kieto polivinilchlorido, kuriame nėra jokių plastifikatorių. "Plastmo" lietvamzdžiai yra atsparūs ypatingai žemai temperatūrai ir didelėms sniego bei ledo apkrovoms - be lūžimo rizikos. Plastikinius latakus galite naudoti visur, nesvarbu, kur gyvenate.

 • Latako galinis dangtelis flamingo

   

  Tai elementas, apsaugantis nuo vandens ištekėjimo latakų galuose. Dangteliai yra abipusiai. Naudojant naujovišką ir specialiai suprojektuotą jungtį užtikrinamas tvirtas dangtelio sujungimas su lataku, kad jis atliktų savo funkcijas bet kokiomis atmosferos sąlygomis. Elementas labai lengvai sumontuojamas ir kartu užtikrinama maksimali apsauga, kad jis nebūtų nuplėštas esant dideliam vandens spaudimui.