Mūro mišiniai

Mūro mišiniai

Aktyvūs filtrai

 • Mūro mišinys Baumit Klinker S

   

   Pramoniniu būdu paruoštas mineralinis M10 klasės mūrijimo mišinys, kuris ypač tinka klinkerio plytų sienoms mūryti ir siūlėms užglaistyti. Spalvotas mūro mišinys. Atsparus šalčiui. Didelio stiprio ir žemo vandens įgeriamumo.

 • Spalvotas mūro mišinys Weber M 100/600 arba weber ML 5

   

  Įvairių spalvų cementinis mūro mišinys Weber M100/600 arba Weber.vetonit ML 5 skirti: keraminėms, klinkerio, sukepusios keramikos ir silikatinėms plytoms, natūralaus akmens bei keramzitbetonio ir betono blokeliams mūryti viduje ir išorėje. Tinka pastatams iš plytų remontuoti. Taip pat židinių ir kaminų mūrijimui išorėje. Spalvotas mišinys naudojamas tuomet, kai reikia suderinti mišinio ir plytos spalvą.

 • Cementinis mūro mišinys Weber M75

   

  Weber M 75 cementinis mūro mišinys, skirtas keraminių ir silikatinių plytų bei keramzitbetonio ir betono blokų mūrijimui patalpų viduje ir išorėje.

 • Mišinys siūlių rievėjimui Weber.mix RM

   
  Weber.mix RM – tai spalvotas cementinis rievėjimo mišinys, su traso priedu , paruoštas naudoti sumaišius su vandeniu. Skirtas sienų, kaminų, židinių, arkų, skliautų, tvorų ir kitų elementų apdailinių siūlių rievėjimui, sumūrytų iš klinkerio, keramikos, silikatinių plytų taip pat blokelių, betono. Tinka fasadinių plytelių, natūralaus ir dirbtino akmens, rankų darbo plytelių siūlių rievėjimui, kurių storis ne daugiau kaip 1,5-2,0 cm. 
  Pastaba: Prieš porėtų ir itin absorbuojančių plytų ir kitų elementų rievėjimą, atlikite bandymus statybvietėje ar nepakis gaminių atspalvis. 
 • Mūro-tinko mišinys (cementinis-kalkinis) SAKRET PM Super

   

  Cementinis-kalkinis. Visų tipų sienų mūrijimui iš plytų ir blokų. Sienų ir lubų tinkavimui. Vidaus ir išorės darbams. Rankiniam ir mašininiam naudojimui. Tinka drėgnoms patalpoms. Plastiškas dirbant. Stiprumo klasė M5 (EN 998-2), CSIII (EN 998-1).

 • Mūro mišinys (cementinis) SAKRET ZM

   

  Cementinis. Visų tipų sienų iš plytų ir blokų mūrijimui. Vidaus ir išorės darbams. Rankiniam ir mašininiam naudojimui. Tinka drėgnoms patalpoms. Laidus vandens garams. Stiprumo klasė M10 (EN 998-2). Galima naudoti kaip tinką kur reikalingas cementinis skiedinys, stiprumo klasė СSIV (EN 998-1).

 • Mūro mišinys tiksliems akyto betono ir silikatiniams blokeliams SAKRET GMS

   

  Cementinis. Visų tipų vidaus ir išorės sienų plonasluoksniam mūrijimui (klijavimui) iš tikslių akyto betono (dujų silikato) ir tikslių silikato blokelių. Tinka porų užglaistymui. Vidaus ir išorės darbams. Baltos arba pilkos spalvos. Stiprumo klasė M10 (EN 998-2). Norėdami mūryti kitokius mūro elementus naudokite SAKRET ZM, SAKRET LM arba SAKRET PM Super mūro mišinius.

 • Mūro mišinys darbui žemose temperatūrose (iki -10°C) SAKRET ZF

   

  Visų tipų sienų iš plytų ir blokų mūrijimui darbo temperatūrose iki -10°C. Cementinis. Vidaus ir išorės darbams. Rankiniam ir mašininiam panaudojimui. Stiprumo klasė M10 (EN 998-2).