Mūsų paslaugos

Mūsų paslaugos

Greitas pristatymas
Užsisakykite internetu
Darbo valandos : 0 - 24val.
Pirkite ir sutaupykite
Saugus apsipirkimas
Užtikriname 100%
Pamatiniai blokeliai

Pamatiniai blokeliai

Aktyvūs filtrai

  • HAUS P6-20 pamatiniai blokeliai

    HAUS P6-20 - tai HAUS įdiegti klojiniai pamatams ir sienoms puikiai tinkantys gyvenamųjų namų pamatams statyti, garantuoja lengvą įrengimą ir nedidelius kaštus. Taip yra todėl, nes neprireiks specialiai gaminti klojinių. HAUS klojiniai tarnaus  ir toliau likdami sienoje ir perimdami apkrovas. Be to jiems pakelti neprireiks keltuvo ar krano.

  • HAUS P6-30 pamatiniai blokeliai

    Haus įdiegti klojiniai pamatams ir sienoms HAUS P6-30 yra geriausias sprendimas gyvenamųjų namų pamatams įrengti. Tai yra pigiausias ir lengviausias būdas organizuoti ir vykdyti pamatų įrengimo darbus. Naudojant Haus įdegtus klojinius statybos aikštelėje nereikalinga brangi kėlimo technika – kranai, keltuvai.

  • Fibo pamatiniai blokeliai

    "Fibo" pamatiniai blokeliai yra sukurti specialiai pamatų ir cokolių statybai, bet gali būti naudojami monolitinėms sienoms, atraminėms sienoms, kurioms keliami didesni apkrovos reikalavimai arba garsą izoliuojančioms sienoms statyti. Ši produkcija turi labai plačias panaudojimo galimybes. Blokeliai yra pritaikyti tiek gyvenamųjų pastatų pamatų ir cokolių įrengimui, tiek kitų konstrukcijų (tokių kaip tvoros, šiltnamiai, ūkiniai pastatai) pamatų formavimui. Yra 200 mm ir 300mm storio blokeliai.