Pamatiniai blokeliai

Pamatiniai blokeliai

Aktyvūs filtrai

 • Pamatiniai blokeliai HAUS P6-20

   

  HAUS P6-20 - tai HAUS įdiegti klojiniai pamatams ir sienoms puikiai tinkantys gyvenamųjų namų pamatams statyti, garantuoja lengvą įrengimą ir nedidelius kaštus. Taip yra todėl, nes neprireiks specialiai gaminti klojinių. HAUS klojiniai tarnaus  ir toliau likdami sienoje ir perimdami apkrovas. Be to jiems pakelti neprireiks keltuvo ar krano.

 • Pamatiniai blokeliai HAUS P6-30

   

  Haus įdiegti klojiniai pamatams ir sienoms HAUS P6-30 yra geriausias sprendimas gyvenamųjų namų pamatams įrengti. Tai yra pigiausias ir lengviausias būdas organizuoti ir vykdyti pamatų įrengimo darbus. Naudojant Haus įdegtus klojinius statybos aikštelėje nereikalinga brangi kėlimo technika – kranai, keltuvai.

 • Pamatiniai blokeliai Fibo

   

  "Fibo" pamatiniai blokeliai yra sukurti specialiai pamatų ir cokolių statybai, bet gali būti naudojami monolitinėms sienoms, atraminėms sienoms, kurioms keliami didesni apkrovos reikalavimai arba garsą izoliuojančioms sienoms statyti. Ši produkcija turi labai plačias panaudojimo galimybes. Blokeliai yra pritaikyti tiek gyvenamųjų pastatų pamatų ir cokolių įrengimui, tiek kitų konstrukcijų (tokių kaip tvoros, šiltnamiai, ūkiniai pastatai) pamatų formavimui. Yra 200 mm ir 300mm storio blokeliai.