Fakro stogo liukai

Fakro stogo liukai

Aktyvūs filtrai

 • Termoizoliacinis išlipimo langas FAKRO FW

   

  Termoizoliacinis išlipimo langas yra į šoną atidaromos konstrukcijos. Apjungia stogo lango ir išlipimo lango privalumus ir yra skirtas apšildomoms, gyvenamoms patalpoms.

 • Išlipimo liukas FAKRO WG

   

  Išlipimo liukas WG skirtas neapšildomoms patalpoms. Turi atlenkiamą konstrukciją. Varčia, pakelta į viršų, leidžia lengvai išlipti ant stogo, taip pat liukas efektyviai apšviečia pastogės patalpą. Išlipimo liukas WG gaminamas dviem versijomis.

 • Išlipimo liukas FAKRO WLI

   

  Išlipimo liukas WLI leidžia saugiai, greitai ir patogiai išlipti ant stogo atlikti remonto ir priežiūros darbus.Dideli liuko matmenys suteikia galimybę patogiai išlipti ant stogo ir papildomai apšviečia pastogės patalpą. Dėl mažo termoizoliacinio koeficiento išlipimo liukai skirti tik neapšildomoms patalpoms. Išlipimo liukas WLI yra į šoną atidaromos konstrukcijos. Gali būti atidaromo į dešinę arba į kairę pusę variantų. Atidarymo ribotuvas leidžia atidaryti liuko varčią 90 laipsniu kampu ir neleidžia jai savaime užsitrenkti. Staktos apačioje yra specialus dengiantis profilis, apsaugantis staktą išlipimo metu nuo sugadinimo ir nuo paslydimo. Rankenos konstrukcija leidžia dvi liuko pravėrimo padėtis, tokiu būdu patalpa papildomai vėdinama.

 • Išlipimo liukas FAKRO WS

   

  Išlipimo liukas WS leidžia saugiai išlipti ant stogo atlikti remonto ir priežiūros darbus. Išlipimo liukas turi atlenkiamą konstrukciją. Skaidrus kupolas, pakeltas į viršų, leidžia lengvai išlipti ant stogo, taip pat efektyviai apšviečia pastogės patalpą. Medžiaga, iš kurios kupolas padarytas, pasižymi padidintu atsparumu atmosferiniams poveikiams. Dėl mažo termoizoliacinio koeficiento išlipimo liukai skirti tik neapšildomoms patalpoms.