Profiliai sienoms, luboms

Profiliai sienoms, luboms

Aktyvūs filtrai

 • Profilis CD 60

   

  CD 60 profiliai (60 mm pločio, 27 mm aukščio ir 2600/3000/4000 mm ilgio) dažniausiai naudojami kabamųjų lubų konstrukcijose ir sienų apdailai. Gipskartonio plokštės prisukamos prie nugarėlės. CD 60/27 – vieninteliai neperforuoti profiliai.

 • Profilis UD 28

   

  UD profiliai (28 mm pločio, 27 mm aukščio ir 3000 mm ilgio) tvirtinami, kaip perimetro profiliai prie esamų konstrukcinių elementų (sienų, grindų ir lubų). Dėl perforuotos nugarėlės (atstumas tarp kiaurymių – maždaug 80 cm) juos paprasčiau tvirtinti mūrvinėmis, nes nereikia papildomai matuoti atstumo.

 • Profilis NIDA UD 27 HYDRO C3

   

  Profilis taikomas pakabinamose lubose, palėpėse, laikymo konstrukcijų apkalose ir sienų tvirtinamose dangose. Montuojamas tiesiogiai ant sienos – pakabinamų lubų arba grindų – sienų dangos sistemose, yra svarbus NIDA CD 60 Hydro 3 profilių atitinkamo išdėstymo ir išlyginimo elementas. Cinkavimo storesnis sluoksnis suteikia montavimo galimybę C3 klasės korozijos aplinkoje.

 • Profilis NIDA UD 27 HYDRO C5

   

  Profilis taikomas pakabinamose lubose, pastogės užstatymuose, laikymo konstrukcijų apkalose ir sienų tvirtinamose dangose. Montuojamas tiesiogiai ant sienos – pakabinamų lubų arba grindų sistemose – sienų dangos sistemose, yra svarbus NIDA CD 60 Hydro 3 profilių atitinkamo išdėstymo ir išlyginimo elementas. Pagaminta iš 0,6 mm. nominalaus storio skardos lakšto. Cinkavimo storesnis sluoksnis ir dažymo paviršius suteikia montavimo galimybę korozijos C5 klasės aplinkoje.

 • Profilis NIDA UD 27

   

  Perimetrinis profilis naudojamas lubų, palėpės ir sienų apkalų įrengimui. Montuojamas tiesiogiai ant sienos- lubų sistemose arba lubų ir grindų- pertvarų sistemose, sudarydamas svarbų sujungimo elementą su pro liais NIDA CD 60.

 • Profilis NIDA CD 60

   

  Profilis naudojamas pakabinamoms luboms, palėpės, nešančių konstrukcijų ir sienų apdailai. Dėl savo konstrukcijos tinka su plačiu tvirtinimo elementų pasirinkimu NIDA sausos statybos sistemoms. Pagamintas iš plieno lakšto, tai leidžia plokščių tiesioginį montavimą ant šių profilių naudojant NIDA savisriegius.

 • Profilis NIDA CD 60 HYDRO C5

   

  Profilis taikomas pakabinamose lubose, pastogės užstatymuose, laikymo konstrukcijų apkalose ir sienų tvirtinamose dangose. Dėka savo konstrukcijos bendradarbiauja su daugeliu NIDA sauso užstatymo sistemų priedais. Atliktas Atliktas iš skardos, kurios storis 0,6 mm. suteikia tiesioginio plokščių montavimo ant profilio su NIDA savisrieigiais galimybę. Pagaminta iš 0,6 mm. nominalaus storio skardos lakšto. Cinkavimo storesnis sluoksnis ir dažymo paviršius suteikia montavimo C5 klasės korozijos aplinkoje.