Statybiniai blokeliai

Aktyvūs filtrai

 • Keraminiai blokeliai Keraterm 12

   

  PASKIRTIS: individualių namų, kotedžų daugiabučių bei kitų pastatų pertvarų mūrui.   butų ir kitų patalpų (įrengiant sienos sistemą su papildomai garsą. Mūrinių pertvarų privalumas: tvirtas, stabilus ir masyvus gaminys. Pertvaros iš keraminių blokų papildomai akumuliuoja šilumą ir palaiko puikų mikroklimatą patalpose. Šių blokelių privalumai yra: tvirta siena; natūralus gaminys; šilumos akumuliacija.

  Kaina 113,80 Eur už kubą

 • U tipo blokeliai Fibo

   

  Fibo U tipo blokeliai - greitam betoninio žiedo įrengimui. "Fibo" U tipo blokeliai gaminami 900 kg/m³ tūrinio svorio. Jie yra skirti betoniniam žiedui formuoti. Dėl šio žiedo apkrovos nuo stogo ir perdangos yra tolygiai paskirstomos per visą sienos plotą. Taip pat šie blokeliai yra naudojami monolitinių sąramų nedidelėms angoms montuoti. Įrengiant betono žiedą ir monolitines sąramas reikia vadovautis gelžbetoninių konstrukcijų statymo taisyklėmis. Formuojant gelžbetonio juostas armatūros ø 10 mm strypai turi būti išdėstyti taip,kad viršutiniame ir apatiniame betono sluoksnyje būtų po du strypus. Armatūros strypai turi būti apsaugoti mažiausiai 15 mm apsauginiu betono sluoksniu ir atstumas tarp strypų turėtų būti kiek įmanoma didesnis.

 • Keraminiai blokeliai keraterm 17.5

   

  PASKIRTIS: Individualių 1 – 2 aukštų namų laikančių sienų mūrui. Dvibučių ir kotedžų laikančių sienų mūrui. Daugiabučių iki 4 aukštų laikančių sienų mūrui. Daugiaaukščių 5 – 8 auštų namų nelaikančių išorinių sienų mūrui. PRIVALUMAI: SVARBIAUSIA – natūrali keramika (degtas molis). 

  Kaina 88,50 Eur už kubą

 • Pertvariniai blokeliai Fibo

   

  FIBO pertvarų blokeliai naudojami renovuojamuose ir naujai statomuose įvairios paskirties pastatuose. Ši sistema skirta nelaikančiosioms pertvaroms sausose ir drėgnose patalpose. Blokeliai yra tikslių matmenų ir turi lygų paviršių. Dėl gerai suderintos įlaidų ir griovelių sistemos, fiksavimas yra tikslus, o mūrijimas spartus ir lengvas. Mūras yra patvarus, o įprasto kambario aukščio sienas iškart galima mūryti iki pat viršaus. Blokeliai klijuojami darant ploną siūlę, o poliuretaniniai klijai užtikrina greitą sukibimo laiką. Tai sumažina darbo ir medžiagų sąnaudas, palyginti su įprastomis mūrinėmis konstrukcijomis.

 • Keraminiai blokeliai Keraterm 25

   

  PASKIRTIS: Individualių 1 – 2 aukštų namų laikančių sienų mūrui. Dvibučių ir kotedžų laikančių sienų mūrui. Daugiabučių iki 4 – 5 aukštų laikančių sienų mūrui. Daugiaaukščių 5 – 8 auštų namų nelaikančių išorinių sienų mūrui. Sienų įrengimui pramonės objektuose. 

  Kaina 78,65 Eur už kubą

 • Sąramos Fibo

   

  "Fibo" sąramos - tai armuotos lengvosios keramzitbetonio sijos, skirtos iki 2,5 m pločio angoms perdengti. Armavimui naudojamas erdvinis armatūros karkasas, kuris yra padengtas apsauginiu sluoksniu nuo korozijos.

 • Sandarūs blokeliai, pritaikyti A ir A+ klasės namams Fibo Proof

   

  Fibo Proof blokelio medžiagos savybės užtikrina optimalų mikroklimatą pastato viduje. Šie blokeliai yra skirti tiek mažaaukščiams, tiek daugiaaukščiams pastatams. Naudodamas šiuos pažangius blokelius užsakovas ir statytojas apsisaugo nuo klaidų užtikrinant pastato sandarumą. Be to, Fibo PROOF sistemai yra parengtas projektavimo ir įrengimo vadovas. Yra atlikti profesionalūs mazgų skaičiavimai, kas padeda teisingai suprojektuoti ir įvertinti sienų sprendinius.

 • Keraminiai blokeliai Porotherm 8 P+W

   

  Porotherm 8 P+W blokai naudojami tiek vidinėms, tiek išorėms sienoms, atliekančioms išorinį daugiasluoksnį mūro sluoksnį. Jie taip pat naudojami kaip klojiniai monolitiniam žiedui išlieti. Dideli šių blokų matmenys leidžia mūryti sienas labai greitai - 1m2 sienos reikia tik 8 blokų ir apie 30 min. darbo. Sienų storis 8 cm.

 • Keraminiai blokeliai Porotherm 11,5 P+W

   

  Porotherm 11,5 P+W blokai naudojami tiek vidinėms, tiek išorėms sienoms, atliekančioms išorinį daugiasluoksnį mūro sluoksnį. Jie taip pat naudojami kaip klojiniai monolitiniam žiedui išlieti. Dideli šių blokų matmenys leidžia mūryti sienas labai greitai - 1m2 sienos reikia tik 8 blokų ir apie 30 min. darbo. Sienų storis 11,5 cm.

 • Keraminiai blokeliai Porotherm 18,8 P+W

   

  Porotherm 18,8 P+W blokai naudojami nešančių vidinių ir išorinių sienų statybai, kurios reikalauja papildomo apšildymo. Šilumos koeficientas U=1,28W/m2K. Sienos storis 18,8 cm.

 • Keraminiai blokeliai Porotherm 25 P+W

   

  Porotherm 25 P+W blokai naudojami nešančių vidinių ir išorinių sienų statybai, kurios reikalauja papildomo apšildymo. Šilumos koeficientas U=1,03W/m2K. Sienos storis 25 cm.

 • Keraminiai blokeliai Porotherm 25 AKU

   

  Keraminiai-akustiniai blokai Porotherm 25 AKU naudojami tokioms sienoms, kurioms reikalinga aukšta garso izoliacija. Tokios sienos garso izoliacija, dėka savo masyvumo (blokų tuštymės užpildomos mūro mišiniu), net be tinkavimo, siekia Rw=60 dB