Išorinių sienų šiltinimas

Išorinių sienų šiltinimas

Aktyvūs filtrai

 • Vėjo izoliacijos akmens vata ROCKWOOL VENTIROCK SUPER

   

  VENTIROCK SUPER akmens vatos plokštės yra naudojamos ventiliuojamų fasadų izoliacijai. Pagrinde metalo, akmens ar stiklo fasadams. Tokių fasadų apdailai gali būti naudojamos Rockpanel, HPL, pluoštinio cemento ar kompozicinės plokštės. Izoliacinės plokštės VENTIROCK SUPER montuojamos užrašu (kietoji pusė) į oro tarpo pusę. Vidinis, minkštesnis sluoksnis geriau prisitaiko prie sienos nelygumų.

 • Dvitankė vėdinamų fasadų akmens vata ROCKWOOL VENTIROCK PLUS

   

  VENTIROCK PLUS plokštės iš akmens vatos suteikia šiluminę ir garso izoliaciją visoms sienoms su oro tarpu. Šios plokštės gali būti naudojamos ir kaip vėjo izoliacija. Svarbiausios savybės: Plokštės pagamintos iš natūralios kilmės žaliavų - akmens; Ji nedega ir nekeičia mechaninių ir fizinių parametrų; Plokštės yra atsparios oro poveikiui ir įvairioms sąlygoms; Viršutinis, kietasis sluoksnis turi būti montuojamas į oro tarpo pusę, o minkštesnis prie laikančiosios sienos, tam, kad apgaubtų nelygumus. 

 • Dvitankė vėdinamų fasadų akmens vata ROCKWOOL VENTIROCK F PLUS

   

  VENTIROCK F PLUS akmens vatos plokštės yra naudojamos šilumos ir garso izoliacijai išorinėse vėdinamose sienose. Šios akmens vatos plokštės, viena puse padengtos stiklo pluošto audiniu. VENTIROCK F PLUS yra nedegi izoliacija naudojama: Sienose padengtose fasadinėmis plokštėmis (pvz. metalinės plokštės, plytelės ir pan.) Sienose su akmens ar stiklo fasadine danga; Karkasinėse konstrukcijose; Trijų sluoksnių sienose; Pertvarose.

 • Vėjo izoliacijos akmens vata ROCKWOOL VENTIROCK F SUPER

   

  ENTIROCK F SUPER akmens vatos plokštės veikia kaip šiluminė ir akustinė išorinių sienų izoliacija, ventiliuojamo fasado konstrukcijoje. Tai puiki izoliacinė medžiaga sienoms su akmens ar stiklo fasado apdaila. Svarbiausios savybės: Puikių šiluminių parametrų gaminys, taip pat puikiai sugeriantis garsą; VENTIROCK F SUPER plokštes galima naudoti vėdinamose konstrukcijose, kuomet tarpai tarp apdailos plokščių yra matomi; Stiklo pluoštu padengta plokščių pusė, montuojant turi būti atsukta į oro tarpą; Plokštės gaminamos 10 skirtingų storių; nuo 30 iki 200 mm.

 • Akmens vata ROCKWOOL VENTIROCK

   

  VENTIROCK akmens vatos plokštės šiluminei ir priešgaisrinei įvairaus tipo fasadų, su oro tarpu šiltinimui. Svarbiausios savybės: VENTIROCK plokštės gali būti naudojamos kaip priešvėjinė izoliacija, taip užtikrindamos papildomas priešgaisrines ir šilumines savybes; Plokštės gaminamos 4 skirtingų storių, kurių matmenys 600 x 1000 mm; VENTIROCK plokštės yra puikus gaminys kainos ir kokybės santykiu, kuomet reikia optimalaus gaminio savo projektui.

 • Akmens vata ROCKWOOL VENTIROCK F

   

  VENTIROCK F plokštės vėdinamų konstrukcijų šilumos ir priešgaisrinei izoliacijai. Svarbiausios savybės: VENTIROCK F plokščių išorinė pusė yra padengta stiklo pluošto audiniu; Plokštės gali būti naudojamos kaip priešvėjinė izoliacija, tuo pat metu šildydama pastatą; VENTIROCK F plokštės gaminamos 8 skirtingais storiais, 600 x 1000 mm išmatavimais.

 • Fasadinė akmens vata ROCKWOOL FRONTROCK S

   

  FRONTROCK S akmens vatos plokštės langų ir durų rėmų, balkonų ir laiptinių sienų izoliacijai. FRONTROCK S nedegios akmens vatos plokštės dažnai naudojamos apšiltinti laiptinių sienas, naujai pastatytų daugiabučių namų išorines sienas, taip pat naudojama kaip nešildomų patalpų izoliacija (pvz. požeminiai garažai). Plokštės montuojamos ant silikatinių, gelžbetonio ir keraminių blokelių sienų.

 • Dvitankė fasadinė akmens vata ROCKWOOL FRONTROCK SUPER

   

  FRONTROCK SUPER dvigubo tankio akmens vatos plokštė, skirta sienų šilumos izoliacijai sudėtinėse izoliacijos sistemose (ETICS). FRONTROCK SUPER plokštės garantuoja efektyvią ir ilgaamžę dvigubo sluoksnio išorinių sienų šilumos, garso ir ugnies izoliaciją, tuo pačiu pagerindamos viso pastato energinį efektyvumą. FRONTROCK SUPER plokštės gali izoliuoti: Išorines lauko sienas; Vidines sienas atskiriančias šildomą ir nešildomą patalpą (pvz. laiptinė); Išorines rąstines sienas.

 • Fasadinė akmens vata ROCKWOOL FRONTROCK PLUS

   

  FRONTROCK PLUS akmens vatos plokštės skirtos šiltinti išorines tinkuojamas sienas (ETICS) dviem sluoksniais. FRONTROCK PLUS fasadinės akmens vatos plokštės yra efektyvi išorinių sienų šilumos, garso ir ugnies izoliacija. Taip pat jos pagerina viso pastato energinį efektyvumą. Apšiltinę pastatą fasadinėmis FRONTROCK PLUS plokštėmis, esate tikri dėl aukščiausios kokybės produkto, kuris dar yra ir atsparus gaisrui. Pritvirtinus plokštes prie pastato sienų, pakanka sumontuoti armuojantį stiklo pluošto tinklelį, nugruntuoti ir užbaigti apdailinio dekoratyvinio tinko sluoksniu.

 • Fasadinės plokštės ROCKWOOL FRONTROCK L

   

  FRONTROCK L vertikaliai orientuoto plaušo fasadinės plokštės kuomet šiltinimo sluoksnis turi atlaikyti stiprio tempiant (statmenai paviršiui) jėgą. FRONTROCK L pluoštas orientuotas statmenai šiltinamam paviršiui, todėl šios plokštės atsparios plėšimui, glemžimui, atsitiktiniams smūgiams. Jos klijų mišinio pagalba yra klijuojamos mūrinių, monolitinių ir surenkamųjų sienų, kurių paviršiaus stipris tempiant yra ne mažesnis kaip 0,08 MPa. Naudojamas klijų skiedinys, be papildomų mechaninių tvirtinimo elementų. Mišinys turi būti labai gerai sukibęs - kilus abejonėms reikia atlikti skiedinio sukibimo testą. Jei nepavyksta, pagrindą reikia gruntuoti.