MONIER

MONIER

Aktyvūs filtrai

 • Betoninė eilinė čerpė MONIER Zanda Protector

   

  Naujosios PROTECTOR yra unikalios betoninės čerpės, padengtos papildomu blizgiu sluoksniu. Ši nauja gamybos technologija suteikia čerpei ilgaamžiškumo, o spalvai ryškumo. Kad protector čerpių stogas atrodo estetiškai - tai akivaizdu. Bet šios aukštos klasės čerpės turi ir kitų privalumų. Visų pirma, jūsų stogas tarnaus ilgiau. Papildomas paviršiaus padengimas apsaugo nuo čerpių samanojimo, o atsparumas UV spinduliams ilgiau išlaiko pirminę spalvą. Ir po daugelio metų stogas atrodys, kaip naujas. Jas lengva ir paprasta montuoti.

 • Betoninė eilinė čerpė MONIER Zanda Lux

   

  ZANDA LUX - tai klasikinės betoninės čerpės, kurias lengva tvirtinti ir kurios pasižymi didele spalvų įvairove. Visų čerpių paviršius yra padengtas specialiu sluoksniu, užtikrinančiu spalvos ilgaamžiškumą. Čerpėms būdingas lygus paviršius ir simetriškas profilis, prailgina čerpių eksplotavimo trukmę. Šios čerpės sukurtos atšiauriam mūsų šalies klimatui.

   

 • Keraminė eilinė čerpė MONIER Dantegl

   

  DANTEGL klasikinės S formos keraminės čerpės. Jų natūrali spalva ir struktūra atpažįstamos ant stogų aplink Baltijos jūrą. Jos puikiai tinka tradicinio stiliaus stogų renovacijai ir naujų stogų dengimui. Čerpės ilgaamžės, o natūrali spalva laikui bėgant vis gražėja. Dantegl - populiarios čerpės.

 • Keraminė eilinė čerpė MONIER Granat 13V

   

  Užkaitinės keraminės stogo čerpės GRANAT yra su tipiška originalia "marselio" formos dviguba banga. Šio tipo stogo čerpės buvo gaminamos ir seniau. Čerpės buvo plačiai naudojamos Europoje. Štai kodėl jos tinka ir renovuojant, ir dengiant naujų namų stogus.

 • Keraminė eilinė čerpė MONIER Nortegl

   

  NORTEGL klasikinio šiaurietiško dizaino, gilios bangos formos, keraminės čerpės. Jas lengva tvirtinti, jos patvarios ir išskirtinės išvaizdos. Šias čerpes lengva kloti, nes jos yra didesnės, o jų grebėstavimas gali būti kintamas. Todėl tai lemia ir ekonominę naudą, dėl mažesnių bendrųjų sąnaudų.

 • Keraminė eilinė čerpė MONIER Nova

   

  Čerpės NOVA, tai vienos bangos užkaitinės keraminės čerpės. Jos ypač šiuolaikiškos ir pritaikytos Baltijos regijono klimatui. Čerpių paviršius aukščiausios kokybės, atitinka visus svarbius dizaino, spalvos ir techninius reikalavimus. Nova - stogo čerpės, kurias paprasta kloti.

 • Keraminė eilinė čerpė MONIER RUBIN 13V

   

  RUBIN 13V populiariausios čerpės Vokietijoje. Jas paprasta ir nebrangu montuoti, dviguba užkaitų (falcų) sistema garantuoja, kad stogas patikimai saugos nuo vandens ir vėjo. Čerpėms būdinga tradicinio dizaino ir pažangių techninių savybių bei funkcionalumo visuma.

 • Keraminė eilinė čerpė MONIER Turmalin

   

  Šiuolaikiškos plokščios keraminės čerpės TURMALIN yra užkaitinės čerpės, kurias nesunku montuoti. Spalvos ir paviršiai suprojektuoti derinant su šiuolaikine architektūra. Rezultatas - stilingas ir šiuolaikiškas čerpių stogas. Šios čerpės yra gaminamos Vokietijoje, jų pavadinimas asocijuojasi su tvirtu ir atspariu brangakmeniu.

 • Keraminė kraigo čerpė MONIER Dantegl

   

  Kraigo čerpė naudojama horizontaliam ir nuožulniam kraigui

 • Keraminė kraigo pradinė čerpė MONIER Dantegl

   

  Horizontalaus ar nuožulnaus kraigo pradžiai

 • Keraminė kraigo galinė čerpė MONIER Dantegl

   

  Horizontalaus ar nuožulnaus kraigo pabaigai

 • Keraminė pradinė čerpė MONIER Dantegl Y -tipo

   

  Monier Dantegl Y - tipo pradinė čerpė, naudojama sujungti horizontalaus kraigo pradžią ir du nuožulnius kraigus (2 plačios ir 1 siaura angos).