Plytos

Aktyvūs filtrai

 • Klinkerio plytos Bastogne

   

  Fasadinės "rankinio formavimo" klinkerio plytos gaminamos De Vlijt gamykloje Olandijoje. Visos plytos yra sertifikuotos ir atitinka CE standartą. Vertinamos dėl savo didelio patvarumo, unikalios formos ir spalvos. Klinkerio plytos gali būti  naudojamos visur: išorinėms  sienoms, terasoms, kolonoms, balkonams, atraminėms sienutėms. Dėl savo savybių klinkerio plytos tapo grožio, kokybės ir ilgaamžiškumo matu.

 • Dūmtraukių, kaminų plytos Janka

   

  Dūmtraukių, kaminų plytos - tai pilnavidurės apdailos plytos. Tai ypač atspari medžiaga, kadangi ji turi atlaikyti tiesioginius atmosferos poveikius sniegą, šaltį, lietų. Plytos kaminams arba pilnavidurės apdailos plytos, skirtos apmūryti kamino dalį virš stogo.

 • Statybinės plytos

   

  Statybinės plytos pasižyminti ypač dideliu stipriu ir puikiomis šilumos akumuliavimo savybėmis. Dėl savo puikių techninių savybių keraminės statybinės plytos nuo seno naudotos pilių, dvarų ir bažnyčių mūrui, o šiais laikais tai nepamainoma medžiaga tiek individualaus namo, tiek ir daugiaaukščio pastato laikančių sienų mūrui. Statybinių plytų sienos išorinė pusė visada apdailinama išorės apdailos medžiaga (keraminės plytos, dekoratyvinis tinkas), kuri apsaugo sieną nuo nepalankaus atmosferos poveikio. Statybinės plytos yra skirtingų spalvų, tačiau be jokio nustatyto standartinio tono, nes jos neskirtos apdailai.

 • Pilnavidurės plytos Janka

   

  Apdailos plytos tai natūralus, ekologiškas ir itin patvarus bei ilgaamžis Jūsų namo „rūbas“. Plytos kaminams arba pilnavidurės apdailos plytos, skirtos apmūryti kamino dalį virš stogo. Tai ypač atspari medžiaga, kadangi ji turi atlaikyti tiesioginį sniego, lietaus ir šalčio poveikį.

 • Pilnavidurės plytos Brunis

   

  Plytos kaminams arba pilnavidurės apdailos plytos, skirtos apmūryti kamino dalį virš stogo. Tai ypač atspari medžiaga, kadangi ji turi atlaikyti tiesioginį sniego, lietaus ir šalčio poveikį.

 • Klinkerio plytos Hamar

   

  Fasadinės "rankinio formavimo" klinkerio plytos gaminamos Volharding gamykloje Olandijoje. Visos plytos yra sertifikuotos ir atitinka CE standartą. Vertinamos dėl savo didelio patvarumo, unikalios formos ir spalvos. Klinkerio plytos gali būti  naudojamos visur: išorinėms  sienoms, terasoms, kolonoms, balkonams, atraminėms sienutėms. Dėl savo savybių klinkerio plytos tapo grožio, kokybės ir ilgaamžiškumo matu.