Dažai, gruntai, hidroizoliacija

Aktyvūs filtrai

 • Akriliniai lateksiniai pusiau blizgūs dažai GenerationLX Lifetime Exterior 100% Acrylic Latex Satin

   

  Aukščiausios kokybės technologiškai ištobulinti aukščiausios klasės 100% akriliniai lateksiniai pusiau blizgūs dažai lauko darbams. Dažai sudaro tvirtą, ilgaamžišką dangą, kuri gerai sukimba net su blizgiais paviršiais, šiek tiek juos pašiurkštinus. Dažų danga atspari ekstremalioms oro sąlygoms. Dažant nebūtina paviršių gruntuoti. Dažai skirti tinkamai paruoštų medžio, apdailos lentelių (masonito tipo), aliuminio plokščių, vinilinių lentelių, galvanizuoto metalo, asbestinių čerpių, mūrinių, tinkuotų, betono blokų ir gruntuotų juodo metalo paviršių dažymui.

 • Matiniai dažai AURA® Matte Waterborne Interior Paint 522

   

  AURA® Matte Waterborne Interior Paint 522 Benjamin Moore Aura matiniai dažai skirti gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų apdailai, kur reikalingi aukščiausios kokybės matinės dangos dažai. Ypač tinkami naudoti ten, kur reikalaujama didelio dangos ilgaamžiškumo ir patvarių, nesikeičiančių spalvų. Unikalios ColorLock® technologijos dėka įvairiai spalvintos dažų dangos yra ypač ilgaamžės ir ilgai išlaiko dekoratyvines savybes. Dėl unikalių savybių šie savaime besigruntuojantys dažai tolygiai ir lengvai dengiasi bet kuria spalva ne daugiau kaip dviem sluoksniais. Išdžiūvę dažai suformuoja pelėsiui atsparią dangą, nuo kurios lengvai nusiplauna teršalai. Dažai neturi nemalonaus kvapo ir ekologiškos receptūros dėka neturi LOJ.

 • Fasado Impregnantas Weber S 15

   

  Silikoninis impregnantas.

 • Gruntas SIGA Dockskin 100 1 kg

  31,99 €

  Aukštos kokybės gruntas, skirtas sustiprinti smėlėtus, birius paviršius, medienos plaušo ar gipso plokštes.

  Pristatymas 1-2 D.D.

 • Dažai ARBORCOAT exterior waterborne solid deck & siding stain 640

   

  ARBORCOAT exterior waterborne solid deck & siding stain 640. Šia matinė dažyve puikiai tinka dažyti naują, taip pat beicuotą ar dažytą medį, faktūrines medžio plaušo plokštes, tinkamai paruoštą betoną, degintas plytas, plytas, galvanizuotą metalą. Šio produkto gamybai panaudotas aukščiausios kokybės akrilas ir pigmentai. Dažyvė dengia ir apsaugo medžio paviršius, bet tuo pačiu išryškina medžio rievių faktūrą.

 • Akriliniai dažai Revo Paint – Primer in One Premium Interior Eggshell Finish

   

  Aukščiausios kokybės, plaunami, akriliniai dažai pasižymi puikiomis dekoratyvinėmis savybėmis, labai gerai dengia ir išsilieja. Ypač tinkami naudoti, kur intensyvus judėjimas ir reikalinga aukštos kokybės, greitai džiūstanti danga. Galima dažyti naujas ar dažytas sienų plokštes, mūrinius, tinkuotus paviršius, taip pat, gruntuotus ar dažytus medinius ir metalinius paviršius, naujas ar dažytas akustines lubas. Naudojami vidaus apkalo, sienų, naujų ar dažytų akustinių lubų, durų dažymui.

 • Dažai ARBORCOAT Semi Transparent Deck & Siding Stain 638

   

  ARBORCOAT Semi Transparent Deck & Siding Stain 638. Aukščiausios kokybės modifikuota aliejumi akrilinė pusiau-skaidri dažyvė suformuluota prasiskverbti, apsaugoti ir papuošti medžio dailylentes, terasas, tvoras ar baldus. Jo pusiau skaidri spalva leidžia atskleiti medžio tekstūrą.Rekomenduojama dažyti naujoms ar anksčiau dažyve dengtoms (panašios spalvos) medžio grindims, medinėms terasoms, turėklams, stulpams ir pan.

 • Akriliniai matiniai dažai State House Exterior Flat 100% Acrylic Latex House Paint

   

  Aukštos kokybės, 100% akriliniai matiniai lauko dažai garantuojantys puikų sukibimą su dažomu paviršiumi ilgalaikę išorės paviršių apsaugą. Dažų sluoksnis pasižymi nepaprastu stiprumu ir elastingumu. Lengvai dažomi ir pasižymi visomis įprastinėmis lateksinių dažų savybėmis, įskaitant greitą džiūvimą ir galimybę plauti vandeniu. Šiais dažais galima dažyti ankščiau dažytą ar gruntuotą medį, presuotas plokštes, tinką, negalzūruotas plytas, betoną mūrą bei metalą, taip pat aliuminio ar vinilo apkalą. Puikiai išlaiko spalvą, neleidžia augti pelėsiui, atsparūs šarmams, pūslėjimuisi. Tinkamai paruošti paviršiai netrūkinėja, nesulimpa.

 • Kiaušinio lukšto blizgesio dažai AURA® Matte Waterborne Interior Paint 524

   

  AURA® Matte Waterborne Interior Paint 524. Benjamin Moore Aura kiaušinio lukšto blizgesio dažai skirti gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų apdailai, kur reikalingi aukščiausios kokybės matinės dangos dažai. Ypač tinkami naudoti ten, kur reikalaujama didelio dangos ilgaamžiškumo ir patvarių, nesikeičiančių spalvų. Unikalios ColorLock® technologijos dėka įvairiai spalvintos dažų dangos yra ypač ilgaamžės ir ilgai išlaiko dekoratyvines savybes. Dėl unikalių savybių šie savaime besigruntuojantys dažai tolygiai ir lengvai dengiasi bet kuria spalva ne daugiau kaip dviem sluoksniais. Išdžiūvę dažai suformuoja pelėsiui atsparią dangą, nuo kurios lengvai nusiplauna teršalai. Dažai neturi nemalonaus kvapo ir ekologiškos receptūros dėka neturi LOJ.

 • Polimerinė hidroizoliacija Weber HM

   
  Weber HM skysta mastika, skirta betono, tinko, gipso plokščių, mūro ir pan. paviršiams hidroizoliuoti nuo drėgmės ar vandens.
 • Gruntas SIGA Dockskin 200 1 kg

  44,99 €

  Gruntas be tirpiklių, skirtas drėgniems mineraliniams pagrindams sutvirtinti. Greitai džiūsta ir paruošia drėgną paviršių klijavimui.

 • Akriliniai matiniai dažai Revo Paint-Primer in One Premium Interior Flat Finish

   

  Aukščiausios kokybės, ilgaamžiai 100% akrilinių matinių vidaus dažų danga plaunama vandeniu su muilu. Dažų sudėtyje, pagal patentuotą technologiją, yra keraminių mikrosferų, kurių dėka dėmės lengvai valomos, neįsigeria į dangą. Dauguma įprastinių dėmių, tokių kaip purvas, kečupo dėmės, grimas, lūpų dažai, plaunamos markerių žymės ir pan., lengvai nuplaunami vandeniu su muilu. Turi antimikrobinių priedų, sudaro pelėsiui atsparią dangą. Skirti gyvenamųjų ir komercinių patalpų dažymui, kur intensyvus judėjimas ir reikalinga aukštos kokybės apdaila.