Plokščiųjų stogų šiltinimas

Plokščiųjų stogų šiltinimas

Aktyvūs filtrai

 • Akmens vata ROCKWOOL ROOFROCK 30 E

   

  ROOFROCK 30 E plokštės yra naudojamos apatiniam stogo daugiasluoksnės šilumos izoliacijos sluoksniui, daugiasluoksnėse konstrukcijose. Viršutiniam stogo šilumos izoliacijos sluoksniui gali būti naudojamos ROOFROCK 50 ar TF BOARD plokštės. ROOFROCK 30 E akmens vatos plokštės gali būti naudojamos tiek ant profiliuotos skardos pakloto, tiek and gelžbetoninės perdangos, kaip pagrindinis šilumos izoliacijos sluoksnis. Šiltinant stogą ant gelžnetoninio pagrindo papildomas apatinis sluoksnis nėra reikalaujamas, tačiau šiltinant ant profiliuotos skardos pakloto patiesti apatinį, tankesnį, sluoksnį yra būtina. Taip bus užtikrintas konstrukcijos ilgaamžiškumas.

 • Kieta akmens vata ROCKWOOL ROOFROCK 50

   

  ROOFROCK 50 plokštės yra naudojamos plokščių (sutapdintų) stogų vienasluoksnei arba viršutiniam sluoksniui daugiasluoksnėse konstrukcijose, šilumos izoliacijai. ROOFROCK 50 plokštės yra stabilus stogo membranos ar kitokios ritininės stogo dangos pagrindas. Tinka naudoti kaip paklotas ant profiliuotos skardos naudojant kartu su šilumos izoliacinėmis plokštėmis ROOFROCK 30 E. Šios akmens vatos plokštės taip pat naudojamos ir kaip viršutinis stogo sluoksnis ant kurio yra prilydoma bituminė stogo danga.

 • Ypač kieta akmens vata ROCKWOOL TF BOARD

   

  Akmens vatos plokštės TF BOARD naudojamos plokščiųjų (sutapdintų) stogų šilumos izoliacijai kaip viršutinis, daugiasluoksnės šilumos izoliacijos, sluoksnis arba kaip vienasluoksnė šilumos izoliacija. Plokštės yra tvirtas paklotas garus izoliuojančiam sluoksniui jį įrengiant virš profiliuotos plieno skardos lakštų. Naudojant kaip viršutinį sluoksnį, ant jų yra prilydoma bituminė danga. Plokščio stogo nuolydžio formavimui naudojami trikampiai elementai iš vatos ROCKFALL (KD).

 • Ypatingai kieta dvitankė akmens vata ROCKWOOL HARDROCK MAX

   

  Dvitankės akmens vatos plokštės HARDROCK MAX naudojamos plokščių stogų šilumos, garso ir ugnies izoliacijai. Jos gali būti klojamos vienu ar keliais sluoksniais, tiesiai ant laikančiosios dangos. Naudoti HARDROCK MAX plokštes rekomenduojama stogams, kuomet keliami specialūs reikalavimai, pvz. ant stogo montuojama įranga (vėdinimo ar filtravimo) reikalaujanti kasdienės apžiūros, betarpiškai ant stogo viršaus sumontuota įranga (pvz. atsinaujinančios energijos priemonės) taškinėmis apkrovomis tiesiogiai veikia termoizoliaciją ar naudojant apželdintą stogo konstrukciją kaip laisvalaikio erdvę.

 • Dvitankė akmens vata ROCKWOOL MONROCK MAX E

   

  Dvitankės MONROCK MAX E akmens vatos plokštės yra naudojamos plokščių stogų šilumos, triukšmo ir ugnies izoliacijai. Jos gali būti klojamos kaip viensluoksnė arba daugiasluoksnė izoliacija tiesiai ant stogo pakloto. Šias plokštes rekomenduojama naudoti kuomet stogas yra kartais naudojamas, pvz. periodiškai užlipant ant stogo atlikti patikrą ar nukasti sniegą. MONROCK MAX E plokštės gali būti naudojamas ant stogų kur kartais yra reikalinga prieiga prie specialių įrenginių, tokių kaip oro kondicionieriai ir pan.