Statybiniai mišiniai

Aktyvūs filtrai

 • Universalus glaistas Easy Finish ProForm

   

  ProForm Easy Finish paruošto naudoti glaisto rišamoji medžiaga yra vinilas ir kiti priedai, glaistas skirtas profesionaliam naudojimui, suteikiantis puikų sukibimą. Glaistas tinkamas visiems glaistymo etapams atlikti ir gali būti naudojamas tiesiai iš indo. Glaistas tinka glaistyti gipso kartono plokštes ir ypatingai gerai tinka baigiamajam glaistymo sluoksniui atlikti. Šį glaistą galima naudoti glaistant nedidelius įtrūkimus ir kartu naudoti su armavimo juosta. Šis glaistas tvirtėja ir stiprėja džiūstant. 

 • Silikoninis dekoratyvinis tinkas Baumit SilikonTop

   

  AKCIJA 43 Eur/25 kg kibiras

  Turime sandėlyje Klaipėdoje, nereikia užsakinėti!

  Perkant už 2000 Eur, pristatymas visoje Lietuvoje NEMOKAMAS! (Išskyrus Kuršių Neriją)

  Naudoti paruoštas, pastos pavidalo plonasluoksnis tinkas, pagamintas silikono dervos pagrindu. Vandenį atstumianti ir vandens garus praleidžianti medžiaga. Sudėtyje yra natūralių algicidų, kurie fasadams neleidžia apaugti dumbliais, ir fungicidų, kad ant lauko sienų neatsirastų pelėsinio grybelio. Galima naudoti ir ant mineralinės vatos. Tonuojamas. Austriškas.

  Turime sandėlyje Klaipėdoje, nereikia užsakinėti!
 • Klijavimo armavimo mišinys Weber.therm 410

   

  Weber.therm 410 – klijavimo ir armavimo mišinys, skirtas klijuoti ir armuoti mineralinę vatą ir polistireną ant keramzitbetonio, akmeninių, betoninių, keraminių bei silikatinių plytų, akytojo betono mūro, tinkų bei kitų mineralinių paviršių. Naudojamas lengvose fasadų šiltinimo sistemose, tokiose kaip Weber MW F030 ir Weber MW F010. Galima naudoti mineralinio pagrindo išlygininmui ir duobių užtaisymui. Naudojant ekstruzinį polistireną, paviršių būtina pašiaušti! 

 • Cementiniai klijai šilumą izoliuojančioms plokštėms SAKRET BK

   

  SAKRET BK cementiniai klijai šilumą izoliuojančioms plokštėms. Šilumą izoliuojančių plokščių iš mineralinės vatos ar polistireninio putplasčio klijavimui. Cementiniai. Rankiniam ir mašininiam naudojimui. Pilkos spalvos. Netinka ekstrudinio polistireno klijavimui!

 • Naudoti paruoštas, pastos pavidalo plonasluoksnis Nano tinkas, pagamintas silikato pagrindu Baumit NanoporTop

   

  Naudoti paruoštas, pastos pavidalo plonasluoksnis Nano tinkas, pagamintas silikato pagrindu. Dėl mikrostruktūrinio paviršiaus ir fotokatalizės proceso, kuris vyksta produkte, veikiant drėgmės pasišalinimui ir saulės šviesai, paviršius išskaido ir pašalina nešvarumus ir savaime išsivalo veikiant vėjui ir lietui, išsaugo kaip naujai atrodančią fasado išvaizdą labai ilgai.

 • Armuojamas tinkas ir klijai šilumą izoliuojančioms plokštėms SAKRET BAK

   

  SAKRET BAK armuojamas tinkas ir klijai šilumą izoliuojančioms plokštėms. Armuotajam šilumą izoliuojančių plokščių iš mineralinės vatos ar polistireninio putplasčio tinkavimui ir klijavimui. Jei reikia klijuoti ekstrudinį polistireną ar kitokias šilumą izoliuojančias medžiagas, būtina patikrinti skiedinio tinkamumą jų klijavimui. Ekstrudinio polistireno paviršius turi būti pašiurkštintas. Cementinis. Su armuojančiu plaušu. Rankiniam ir mašininiam naudojimui. Pilkos spalvos.

 • Dekoratyvinis tinkas su silikoniniais priedais Baumit StellaporTop

   

  Paruoštas naudojimui, plonasluoksnis struktūrinis tinkas. Pralaidus garams, mažai sugeriantis vandenį. Skirtas išoriniam tinkavimui ant esamų ir naujų mineralinių tinkų, glaistų ir betono. Naudoti šilumos izoliacijos sistemose. Produktas turi apsaugą nuo grybelių, dumblių ir pelėsių. K 2,0 mm – apie 8,6 m²/kibiras

 • Armuojamas tinkas ir klijai šilumą izoliuojančioms plokštėms SAKRET KAM

   

  SAKRET KAM armuojamas tinkas ir klijai šilumą izoliuojančioms plokštėms. Armuotajam šilumą izoliuojančių plokščių iš mineralinės vatos ar polistireninio putplasčio tinkavimui ir klijavimui. Cementinis. Su armuojančiu plaušu. Rankiniam ir mašininiam naudojimui. Baltos spalvos.

 • Paruoštas naudoti tinkas Baumit MosaikTop

   

  Naudoti paruoštas, pastos pavidalo plonasluoksnis spalvotų akmenėlių struktūros tinkas ypač tinka cokolio zonose, kur būtinas didesnis mechaninis atsparumas. Labai gerai vandenį atstumianti, elastinga, garams pralaidi medžiaga. Tinka ir vidaus, ir lauko darbams.

 • Elastingi klijai keraminėms ir akmens masės plytelėms Weber.xerm 858 Blue Comfort

   

  Elastingi plytelių klijai keraminėms sienų ir grindų dangoms, neblunkančioms natūralaus akmens plytelėms, mozaikinėms plytelėms, sukepinto akmens plytelėms, betoninėms ir stiklo plytelėms klijuoti pastato viduje bei išorėje. Elastingas plono arba vidutinio sluoksnio skiedinys naudojamas ant cementinio, kalcio sulfato, mineralinio šildomų grindų pagrindo, betono, gipso kartono ir gipso plaušo plokščių, cementinio, kalkinio-cementinio, gipsinio tinko ir multibord plytelių pagrindo plokščių. weber.xerm 858 Blue Comfort pasižymi labai dideliu stabilumu, bet kartu ir reikalingu elastingumu, ypač kritiniams pagrindams, kurie yra veikiami įtampų ar nedidelių vibracijų.

 • Specialus priedas paruoštam dekoratyviniam tinkui Baumit SpeedTop

   

  Naudoti paruoštas, pastos pavidalo plonasluoksnis spalvotų akmenėlių struktūros tinkas ypač tinka cokolio zonose, kur būtinas didesnis mechaninis atsparumas. Labai gerai vandenį atstumianti, elastinga, garams pralaidi medžiaga. Tinka ir vidaus, ir lauko darbams.

 • Klijavimo ir armavimo mišinys polistireno plokštėms Knauf Klebespachtel P

   

  Knauf Klebespachtel P klijavimo ir armavimo mišinys polistireno plokštėms Gamykloje paruoštas sausas cemento mišinys, skirtas putų polistireno (EPS) izoliacinėms plokštėms klijuoti, armuoti ir glaistyti. Tinka betono bei tinko paviršiams glaistyti išorėje ir patalpų viduje.