I. Atsiėmimas UAB „Bauresta“ prekybos vietoje – Dubysos g. 60, Klaipėda

II. Prekių pristatymas kurjerio pagalba

III. Prekių pristatymas į paštomatą.

IV. Prekių pristatymas mūsų transportu

I. Atsiėmimas prekybos vietoje.

Užsakytas ir apmokėtas prekes iš anksto sutartu laiku galima atsiimti parduotuvėje Dubysos g. 60, Klaipėda 8.00-16.30 val. Atsiimant prekes prašome laikytis saugaus atstumo, dėvėti veidą ir nosį dengiančią medicininę veido kaukę.

II. Prekių pristatymas su kurjeriu

Užsakytos ir apmokėtos iki darbo dienos 13 val. prekės iki Jūsų nurodytos vietos pristatomos kitą darbo dieną. Jei apmokėjimas gaunamas vėliau, prekės pristatomos dar kitą darbo dieną. Kurjeriai pristato prekes pagal iš anksto numatytą maršrutą, tad mes įtakoti ir konkretinti pristatymo laiko negalime. Prieš pristatant siuntą kurjeris su Jumis susisieks Jūsų nurodytu telefono numeriu. Siuntos, kurios bendras svoris yra iki 31 kg, pristatomos tik iki privačių patalpų durų, kurjeriai į privačių patalpų vidų neina. Nestandartinių prekių pristatymas derinamas atskirai. Dėl prekių pristatymo į Kuršių Neriją derinama atskirai su pardavėju.

III. Prekių pristatymas į paštomatą.

Jūsų užsakytos ir apmokėtos prekės bus pristatytos į LP Express paštomatą. Pristatymo kaina nuo 1,98 Eur. Maksimalus svoris ~ 30 kg

L (iki 36,5x35x61 cm; ~30 kg) 3,99 Eur

XL (iki 74,5x35x61 cm; ~ 30kg) 5,99 Eur

Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute ir atsiimti siuntą galite bet kuriuo paros metu įvedus gautą kodą.

Svarbu! Prekėms, kurios jautrios šalčiui, rekomenduojame rinktis kitą siuntos pristatymo būdą.

IV. Prekių pristatymas su mūsų transportu

Prekių pristatymas galimas darbo dienomis 8.00-17.00 val. iki kliento kiemo arba statybinės aikštelės. Jei privažiavimas yra netinkamas iki artimiausios tinkamos privažiuoti vietos.