Plytelių klijai

Plytelių klijai

Aktyvūs filtrai

 • Keraminių ir akmens masės plytelių klijai Weber SIMPLE FIX

   

  Weber SIMPLE FIX plytelių klijai (atitinkantys C1 klasę) skirti grindų ir sienų keraminėms bei akmens masės plytelėms klijuoti ant tinkuotų, betoninių ir panašių paviršių pastato viduje.

 • Akmens masės ir keraminių plytelių klijai Weber Handy Fix

   

  Padidinto sukibimo stiprio cementiniai plytelių klijai (atitinkantys C2T klasę).

 • Aukštos kokybės elastingi plytelių klijai šildomosioms grindims Weber Easy Fix

   

  Aukštos kokybės elastingi plytelių klijai šildomosioms grindims, atitinkantys C2TE S1 klasę.

 • Balti elastingi universalūs plytelių klijai Weber Multiglue

   

  Elastingi cementiniai plytelių klijai (atitinkantys C2ТЕ S1 klasę), skirti grindų ir sienų, visų rūšių keraminėms ir natūralaus akmens plytelėms klijuoti ant tinkuotų, betoninių ir panašių paviršių pastato viduje bei išorėje. Idealiai tinka pažeistos ir ištrupėjusios plytelių dangos renovacijai ir atnaujinimui.

 • Elastingi klijai keraminėms ir akmens masės plytelėms Weber.xerm 858 Blue Comfort

   

  Elastingi plytelių klijai keraminėms sienų ir grindų dangoms, neblunkančioms natūralaus akmens plytelėms, mozaikinėms plytelėms, sukepinto akmens plytelėms, betoninėms ir stiklo plytelėms klijuoti pastato viduje bei išorėje. Elastingas plono arba vidutinio sluoksnio skiedinys naudojamas ant cementinio, kalcio sulfato, mineralinio šildomų grindų pagrindo, betono, gipso kartono ir gipso plaušo plokščių, cementinio, kalkinio-cementinio, gipsinio tinko ir multibord plytelių pagrindo plokščių. weber.xerm 858 Blue Comfort pasižymi labai dideliu stabilumu, bet kartu ir reikalingu elastingumu, ypač kritiniams pagrindams, kurie yra veikiami įtampų ar nedidelių vibracijų.

 • Plytelių klijai Baumit Baumacol FlexTop

   

  Labai elastingi, atsparūs vandeniui ir šalčiui cemento pagrindo plonasluoksniai plytelių klijai. Skirti keraminėms, mozaikos ir klinkerio plytelėms. Tepami ant padidintos apkrovos pagrindų, fasadų, šildomų grindų, lauko terasų ir balkonų, taip pat klijuojant plytelę ant plytelės. Produktas atitinka C2TES1 klasę. Maksimalus sluoksnio storis 5 mm.

 • Plytelių klijai Baumit Baumacol FlexUni

   

  Plonasluoksniai plytelių klijai cemento pagrindu. Pilkos spalvos, elastingi, sustiprinti, atsparūs šalčiui. Skirti akmens keramikos, molio, porceliano keramikos plytelių, grindų plokščių klojimui. Pasižymi pailgintu klijavimo laiku. Vidaus ir lauko darbams. Atitinka EN 12004 (C2TE) reikalavimus.

 • Plytelių klijai Baumit Baumacol Basic

   

  Plytelių klijai cemento pagrindu. Stabilūs, atsparūs šalčiui. Tinka keraminėms, klinkerio plytelėms, mineralinio pagrindo paviršiaus. Gali būti naudojami statybinėms medžiagoms ir šilumos izoliacijos plokštėms klijuoti. Tinka gyvenamiesiems kambariams, dušo, vonios kambariams. Netinka šildomoms sienoms ir grindims. Skirti tik vidaus darbams. Atitinka EN 12004 (C1T) reikalavimus.

 • Plytelių klijai Knauf K1

   

  Cementiniai, šalčiui ir vandens poveikiui atsparūs plonasluoksniai klijai stabiliems paviršiams. Skirti klijuoti keraminėms ir akmens masės plytelėms bei plokštėms. Atsparūs apkrovoms, ilgesnė tinkamumo kloti trukmė, sumažintas slysmas. Vidaus patalpoms ir išorei, sienoms ir grindims.

 • Elastingi plytelių klijai Knauf K2

   

  Cementiniai, elastingi, šalčiui ir vandens poveikiui atsparūs plonasluoksniai klijai tinkami stabiliems tinkuotiems paviršiams, taip pat gipskartonio plokštėms. Skirti keraminėms ir akmens masės plytelėms bei plokštėms klijuoti. Galima naudoti šildomosioms grindims. Atsparūs apkrovoms, ilgesnė tinkamumo kloti trukmė, sumažintas slysmas. Vidaus patalpoms ir išorei, sienoms ir grindims.

 • Grindų plytelių klijai Knauf K3

   

  Cementiniai, ypač elastingi (S1 klasė), šalčiui, šilumai, vandeniui atsparūs ,vidutiniu ir plonu sluoksniu tepami, greitai stingstantys plytelių klijai ypač tinka didelio formato vandenį įgeriančioms ir neįgeriančioms plytelėms bei plokštėms klijuoti ant horizontalių pagrindų. Balkonams ir terasoms. Tinka šildomosioms grindims. Vidaus patalpoms ir išorei.

 • Ypač elastingi plytelių klijai Knauf K4

   

  Cementiniai, ypač elastingi (S1 klasė), šalčiui, šilumai, vandeniui atsparūs plonasluoksniai plytelių klijai, skirti nestabiliems pagrindams , paviršiams kuriuos veikia staigūs temperatūros pokyčiai. Puikiai tinka šildomosioms grindims, terasoms ir balkonams. Galima klijuoti plyteles ant plytelių. Nesuslūgsta, nėra vidinių įtempių, sumažintas slysmas. Vidaus patalpoms ir išorei, sienoms ir grindims.