Fakro stoglangiai

Fakro stoglangiai

Aktyvūs filtrai

 • Stoglangis Apverčiamas FAKRO FTS-V U2 STANDART

   

  Medinis langas su V10 orlaide. Pušies mediena, klijuota sluoksniais, impregnuota vakuume, mediena lakuota ekologišku akriliniu laku. Stiklo paketas U2- išorėje padidinto atsparumo grūdintas stiklas, viduje selektyvinis stiklas, užpildytas inertinėmis dujomis.Rankena Standart su mikroatidarymu.

 • Stoglangis Apverčiamas FAKRO FTP-V

   

  Medinis langas su V40P orlaide. Aukščiausios rūšies pušies mediena, klijuota sluoksniais, impregnuota vakuume. Mediena du kartus lakuota ekologišku akriliniu laku. Rankena Elegant su mikroatidarymu.

 • Stoglangis Apverčiamas FAKRO FTU-V U3

   

  Medinis langas, dažytas poliuterano dažais su V40P orlaide. Aukščiausios rūšies pušies mediena, klijuota sluoksniais, impregnuota vakuume. Mediena tris kartus dažyta poliuterano baltos spalvos dažais, kurie dengia medį tvirtu idealiai lygiu padengimu.

 • Stoglangis Apverčiamas FAKRO FTP-V U3 Electro

   

  Medinis langas su V40P orlaide su nuotoliniu valdymu. Aukščiausios rūšies pušies mediena, klijuota sluoksniais, impregnuota vakuume. Mediena du kartus lakuota ekologišku akriliniu laku. Su lietaus davikliu, varikliu, valdymo bloku ir nuotolinio valdymo pultu.

 • Stoglangis Apverčiamas FAKRO FTU-V U3 Electro

   

  Medinis langas, dažytas poliuterano dažais su V40P orlaide su nuotoliniu valdymu. Aukščiausios rūšies pušies mediena, klijuota sluoksniais, impregnuota vakuume. Mediena tris kartus dažyta poliuterano baltos spalvos dažais, kurie dengia medį tvirtu idealiai lygiu padengimu. Su lietaus davikliu, varikliu, valdymo bloku ir nuotolinio valdymo pultu.

 • Stoglangis Apverčiamas FAKRO PTP-V U3

   

  Aliuminio PVC profilio langas (PTP-V U3 aliuminio PVC profilio langas su orlaide V35). Daugiakameriniai baltos spalvos PVC profiliai sustiprinti plienine armuote. Kadangi PVC profiliai yra atsparūs drėgmei, langas yra patvarus ir atsparus korozijai. Rankena Elegant (gali būti ir baltos spalvos) su mikroatidarymu.

 • Langas su pakelta atidarymo ašimi FAKRO FYP-V U3

   

  Medinis langas su automatizuota orlaide V40P. Aukščiausios rūšies pušies mediena, klijuota sluoksniais, impregnuota vakuume. Mediena du kartus lakuota ekologišku akriliniu laku. Rankena Elegant su mikroatidarymu.

 • Langas su pakelta atidarymo ašimi ir papildomu langu apačioje FAKRO FDY-V U3

   

  Medinis langas su automatizuota orlaide V40P. Aukščiausios rūšies pušies mediena, klijuota sluoksniais, impregnuota vakuume. Mediena du kartus lakuota ekologišku akriliniu laku. Rankena Elegant su mikroatidarymu.

 • Stoglangis Pakeliamas apverčiamas FAKRO FPP-V U3

   

  Medinis langas su automatizuota orlaide V40P, su atidarymo būdo pakeitimo jungikliu preSelect. Aukščiausios rūšies pušies mediena, klijuota sluoksniais, impregnuota vakuume. Mediena du kartus lakuota ekologišku akriliniu laku.

 • Stoglangis Pakeliamas apverčiamas FAKRO FPU-V U3

   

  Medinis langas, dažytas poliuterano dažais su automatizuota orlaide V40P, su atidarymo būdo pakeitimo jungikliu preSelect. Aukščiausios rūšies pušies mediena, klijuota sluoksniais, impregnuota vakuume. Mediena tris kartus dažyta poliuterano baltos spalvos dažais, kurie dengia medį tvirtu idealiai lygiu padengimu.

 • Stoglangis pakeliamas apverčiamas FAKRO PPP-V U3

   

  Aliuminio-PVC profilio langas su orlaide V35, su atidarymo būdo pakeitimo jungikliu preSelect. Daugiakameriniai, baltos spalvos PVC profiliai sustiprinti plienine armuote. Langas yra patvarus ir atsparus korozijai. Idealiai tinka montuoti padidinto drėgnumo patalpose (vonios kambarys, virtuvė). Rankena Elegant (gali būti ir baltos spalvos) su mikroatidarymu.

 • Langas karnizinio tipo FAKRO

   

  Aukščiausios rūšies pušies mediena, klijuota sluoksniais, impregnuota vakuume. Mediena du kartus lakuota ekologišku akriliniu laku.