Stogo danga, stogo priedai

Aktyvūs filtrai

 • Betoninė eilinė čerpė MONIER Zanda Protector

   

  Naujosios PROTECTOR yra unikalios betoninės čerpės, padengtos papildomu blizgiu sluoksniu. Ši nauja gamybos technologija suteikia čerpei ilgaamžiškumo, o spalvai ryškumo. Kad protector čerpių stogas atrodo estetiškai - tai akivaizdu. Bet šios aukštos klasės čerpės turi ir kitų privalumų. Visų pirma, jūsų stogas tarnaus ilgiau. Papildomas paviršiaus padengimas apsaugo nuo čerpių samanojimo, o atsparumas UV spinduliams ilgiau išlaiko pirminę spalvą. Ir po daugelio metų stogas atrodys, kaip naujas. Jas lengva ir paprasta montuoti.

 • Tašelio/vinių sandarinimo juosta Aqua Band 50 mm x 20 m

  4,50 €

  Tašelio/vinių sandarinimo juosta yra idealus pasirinkimas vinių pradurtoms skylėms sandarinti stogo konstrukcijoje. Izoliacinis elementas yra montuojamas tarp grebėsto ir difuzinės plėvelės. Sandarinimo juosta yra pagaminta iš polivinilchlorido, taip ji užtikrina puikią konstrukcijos apsaugą nuo vandens. Ši juosta gali būti naudojama ir kitose medinėse konstrukcijose vinių ir varžtų skylėms užsandarinti.

  Kaina už 1 vnt. 

  Pristatymas 1-3 D.D.

 • Betoninė eilinė čerpė MONIER Zanda Lux

   

  ZANDA LUX - tai klasikinės betoninės čerpės, kurias lengva tvirtinti ir kurios pasižymi didele spalvų įvairove. Visų čerpių paviršius yra padengtas specialiu sluoksniu, užtikrinančiu spalvos ilgaamžiškumą. Čerpėms būdingas lygus paviršius ir simetriškas profilis, prailgina čerpių eksplotavimo trukmę. Šios čerpės sukurtos atšiauriam mūsų šalies klimatui.

   

 • Betoninės čerpės laikiklis Monier

  21,25 €

  Cinkuotas, eilinės čerpės laikiklis.

  Kaina 21.25 Eur už pilną dėžutę (dėžutėje 125 vnt.)

  Parduodama TIK pilnomis dėžutėmis.

  Pristatymas 1-3 D.D.

 • Betoninės dvibangės čerpės BENDERS PALEMA-S

   

  Benders dvibangės stogo čerpės, tai klasikinės formos čerpės, kurios gaminamos jau daugiau nei 50 metų ir yra išbandytos laiko. Dviejų bangų formos ir sustiprintų briaunų čerpės pasižymi ypatingu stiprumu, o dvigubas oro sulaikymas užtikrina visišką stogo sandarumą. Dvigubas čerpės oro kanalas garantuoja gerą stogo ventiliaciją.Čerpės paviršius yra padengtas dvigubu Benderit dažų sluoksniu, o į visą betono masę dedamas tos spalvos pigmentas. Benderit dažai yra skirti betoninių čerpių paviršiaus padengimui ir yra ypatingai atsparūs. Šie dažai yra gaminami Benders gamykloje, o jų patikimumą ir kokybę garantuoja ilgalaikė gamyklos patirtis.

 • Kraigo tašelio tvirtinimo plokštelė Monier

  0,69 €

  Medinio kraigo tašelio tvirtinimui po kraigo čerpėm ant horizontalių ir nuožulnių kraigų. Lenkiama pagal stogo nuolydį. Cinkuota.

  Kaina už 1 vnt.

  Pristatymas 1-3 D.D.

 • Betoninės dvibangės blizgios čerpės BENDERS PALEMA CANDOR

   

  Benders CANDOR čerpės paviršius išsiskiria dideliu blizgumu, kuris suteikia daug privalumų. Candor čerpės paviršius yra stipresnis ir tvirtesnis, todėl čerpės dar ilgiau išlaiko estetinį vaizdą. Blizgus ir kietesnis paviršius yra atsparesnis samanų ir kitų nepageidaujamų augalų augimui ant Jūsų stogo. Tai patikimas Benders produktas, jau 15 metų atitinkanis aukštus pirkėjų reikalavimus.

 • Medvaržčiai 35x4,2 mm TORX Monier

  8,00 €

  Medvaržčiai 4,2x35 mm, TORX. Skirti kraigo tašelio montavimo plokštelei, laštakiams ir kitoms detalėms tvirtinti. 

  Kaina 8 Eur už pilną dėžutę (dėžutėje 100 vnt.)

  Parduodama TIK pilnomis dėžutėmis.

  Pristatymas 1-3 D.D.

 • Betoninės dvibangės blizgios čerpės BENDERS PALEMA BRILLIANT

   

  Benders BRILLIANT turi unikalų paviršiaus padengimą. Tai yra ateities technologija, kurią Benders jau turi šiandien. Pigmentas, pagamintas metalo pagrindu, suteikia didesnį tvirtumą lyginant su visais, iki šiol gamintais betoniniais gaminiais. Spalvos pigmentas yra lygus ir tai padaro stogą ypatingu. Blizgėjimas yra neprilygstamas, o spalva keičiasi priklausomai nuo dienos giedrumo.

 • Medvaržčiai 70x4,2 mm TORX Monier

  9,00 €

  Medvaržčiai 4,2x70 mm, TORX. Skirti kraigo ir kraštinėms čerpėms tvirtinti. Galimos molio raudonumo ir juoda spalvos.

  Kaina 9 Eur už pilną dėžutę (dėžutėje 100 vnt.)

  Parduodama TIK pilnomis dėžutėmis.

  Pristatymas 1-3 D.D.

 • Sandarinimo juosta kaminui 280 mm x 5 m Wakaflex Monier

  85,00 €

  Wakaflex sandarinimo juosta naudojama stogo ir kamino ar sienos sandūrai sandarinti.

  Galimos spalvos - molio raudonumo, ruda, juoda, pilka.

  Kaina už 1 vnt.

  Pristatymas 1-3 D.D.

 • Betoninės vienbangės čerpės BENDERS EXKLUSIV

   

  Benders EXKLUSIV vienos bangos čerpės profilis yra aukštesnis. Tai paryškina čerpės bangą ir suteikia daugiau veiksmo Jūsų stogui. Ši klasikinė banga tinka tiek senos, tiek naujos statybos namams. Dėka specialiųjų čerpių laikiklių Jūsų stogas  įgaus stabilumą ir tvirtumą.