Darbo priemonės

Aktyvūs filtrai

 • Pašiltintos megztos pirštinės su raudonais taškais Venner

  0,80 €

  Megztos pašiltintos darbo pirštinės su raudonais PVC taškais ant delno. Skirtos darbui statybos sektoriuose, pramonėje, sode, ūkyje ir kt.

  Sudėtis: akrilanas, PVC (polivinilchloridas).

  Spalva: balta/raudona.

  Dydis: 11 dydis.

 • Megztos šiltos pirštinės, aplietos lateksu Stepo Eskimo

  2,00 €

  Megztos žieminės akrilinės darbo pirštinės, aplietos minkštu porėto latekso sluoksniu. Puikiai sukimba su įvairiais paviršiais. Pirštinės išlieka itin lanksčios net ir prie žemų temperatūrų. Viršus: poliesteris su pūkeliu, oranžinės spalvos. Delnas: aplietas minkštu porėtu lateksu.

 • Šiltos žieminės darbo pirštinės Stepo

  3,00 €

  Itin tvirtos, šiltos žieminės darbo pirštinės. Puikiai tinka montažiniams ir kruopštumo reikalaujantiems darbams. Sintetinės odos pirštinės kombinuotos su nailono audiniu. Šiltas fleece audinio pašiltinimas. Fleece pašiltinimas nekeičia savo savybių rankai suprakaitavus ir išlaiko termoizoliacines savybes. Rankogalis užsegamas Velcro lipduku. Sušlapusios ir išdžiūvusios pirštinės nesukietėja.

 • Megztos akrilinės pirštinės su PVC taškeliais Stepo

  0,55 €

  Tankaus mezgimo pirštinės iš akrilano su PVC taškeliais iš vienos pusės ant delno. Laidžios orui, todėl rankos neprakaituoja. PVC taškeliai ant delno pagerina sukibimą su liečiamu paviršiumi.  Tinkamos dėvėti dirbant lengvus remonto, rūšiavimo, fasavimo, sodo ir daržo darbus. Apsaugo nuo minimalios rizikos.