Prekių sąrašas pagal prekės ženklą ROCKWOOL

 • Akmens vata ROCKWOOL ROOFROCK 30 E

   

  ROOFROCK 30 E plokštės yra naudojamos apatiniam stogo daugiasluoksnės šilumos izoliacijos sluoksniui, daugiasluoksnėse konstrukcijose. Viršutiniam stogo šilumos izoliacijos sluoksniui gali būti naudojamos ROOFROCK 50 ar TF BOARD plokštės. ROOFROCK 30 E akmens vatos plokštės gali būti naudojamos tiek ant profiliuotos skardos pakloto, tiek and gelžbetoninės perdangos, kaip pagrindinis šilumos izoliacijos sluoksnis. Šiltinant stogą ant gelžnetoninio pagrindo papildomas apatinis sluoksnis nėra reikalaujamas, tačiau šiltinant ant profiliuotos skardos pakloto patiesti apatinį, tankesnį, sluoksnį yra būtina. Taip bus užtikrintas konstrukcijos ilgaamžiškumas.

 • Akmens vata ROCKWOOL STEPROCK PLUS

   

  STEPROCK PLUS plokštės yra nedegios, pasižymi geromis šiluminėmis savybėmis ir puikiai izoliuoja garsą iš gretimų patalpų. STEPROCK PLUS plokštės yra naudojamos šiose konstrukcijose: Grindyse ant gelžbetoninės perdangos; Grindyse virš nešildomo rūsio.

 • Akmens vata ROCKWOOL STEPROCK SUPER

   

  STEPROCK SUPER plokštės naudojamos šių konstrukcijų izoliacijai: Garažų stoguose ir grindyse iš cemento; Grindyse ant cemento pagrindo; Izoliacijai po plaukiojančiomis grindimis.

 • Akmens vata ROCKWOOL STROPROCK G

   

  STROPROCK G plokštės tvirtinamos prie betoninių paviršių, kurių atsparumas dilimui yra ne mažesnis kaip 0,08 MPa. Tvirtinimui naudojami klijai, be jokių papildomų mechaninių tvirtinimo elementų. Pagrindas turi būti labai gerai sukibęs, todėl jei kyla abejonių, statybvietėje reikia atlikti klijų mišinio bandymą. Jei pagrindas nėra tinkamai sukibęs, nepaisant tinkamai paruošto mišinio, tuomet reikia, kad paviršius ant kurio klijuojamos plokštės būtų nugruntuotos.

 • Akmens vata ROCKWOOL VENTIROCK

   

  VENTIROCK akmens vatos plokštės šiluminei ir priešgaisrinei įvairaus tipo fasadų, su oro tarpu šiltinimui. Svarbiausios savybės: VENTIROCK plokštės gali būti naudojamos kaip priešvėjinė izoliacija, taip užtikrindamos papildomas priešgaisrines ir šilumines savybes; Plokštės gaminamos 4 skirtingų storių, kurių matmenys 600 x 1000 mm; VENTIROCK plokštės yra puikus gaminys kainos ir kokybės santykiu, kuomet reikia optimalaus gaminio savo projektui.

 • Akmens vata ROCKWOOL VENTIROCK F

   

  VENTIROCK F plokštės vėdinamų konstrukcijų šilumos ir priešgaisrinei izoliacijai. Svarbiausios savybės: VENTIROCK F plokščių išorinė pusė yra padengta stiklo pluošto audiniu; Plokštės gali būti naudojamos kaip priešvėjinė izoliacija, tuo pat metu šildydama pastatą; VENTIROCK F plokštės gaminamos 8 skirtingais storiais, 600 x 1000 mm išmatavimais.

 • Dvitankė akmens vata ROCKWOOL MONROCK MAX E

   

  Dvitankės MONROCK MAX E akmens vatos plokštės yra naudojamos plokščių stogų šilumos, triukšmo ir ugnies izoliacijai. Jos gali būti klojamos kaip viensluoksnė arba daugiasluoksnė izoliacija tiesiai ant stogo pakloto. Šias plokštes rekomenduojama naudoti kuomet stogas yra kartais naudojamas, pvz. periodiškai užlipant ant stogo atlikti patikrą ar nukasti sniegą. MONROCK MAX E plokštės gali būti naudojamas ant stogų kur kartais yra reikalinga prieiga prie specialių įrenginių, tokių kaip oro kondicionieriai ir pan.

 • Dvitankė fasadinė akmens vata ROCKWOOL FRONTROCK SUPER

   

  FRONTROCK SUPER dvigubo tankio akmens vatos plokštė, skirta sienų šilumos izoliacijai sudėtinėse izoliacijos sistemose (ETICS). FRONTROCK SUPER plokštės garantuoja efektyvią ir ilgaamžę dvigubo sluoksnio išorinių sienų šilumos, garso ir ugnies izoliaciją, tuo pačiu pagerindamos viso pastato energinį efektyvumą. FRONTROCK SUPER plokštės gali izoliuoti: Išorines lauko sienas; Vidines sienas atskiriančias šildomą ir nešildomą patalpą (pvz. laiptinė); Išorines rąstines sienas.

 • Dvitankė vėdinamų fasadų akmens vata ROCKWOOL VENTIROCK PLUS

   

  VENTIROCK PLUS plokštės iš akmens vatos suteikia šiluminę ir garso izoliaciją visoms sienoms su oro tarpu. Šios plokštės gali būti naudojamos ir kaip vėjo izoliacija. Svarbiausios savybės: Plokštės pagamintos iš natūralios kilmės žaliavų - akmens; Ji nedega ir nekeičia mechaninių ir fizinių parametrų; Plokštės yra atsparios oro poveikiui ir įvairioms sąlygoms; Viršutinis, kietasis sluoksnis turi būti montuojamas į oro tarpo pusę, o minkštesnis prie laikančiosios sienos, tam, kad apgaubtų nelygumus. 

 • Dvitankė vėdinamų fasadų akmens vata ROCKWOOL VENTIROCK F PLUS

   

  VENTIROCK F PLUS akmens vatos plokštės yra naudojamos šilumos ir garso izoliacijai išorinėse vėdinamose sienose. Šios akmens vatos plokštės, viena puse padengtos stiklo pluošto audiniu. VENTIROCK F PLUS yra nedegi izoliacija naudojama: Sienose padengtose fasadinėmis plokštėmis (pvz. metalinės plokštės, plytelės ir pan.) Sienose su akmens ar stiklo fasadine danga; Karkasinėse konstrukcijose; Trijų sluoksnių sienose; Pertvarose.

 • Fasadinė akmens vata ROCKWOOL FRONTROCK PLUS

   

  FRONTROCK PLUS akmens vatos plokštės skirtos šiltinti išorines tinkuojamas sienas (ETICS) dviem sluoksniais. FRONTROCK PLUS fasadinės akmens vatos plokštės yra efektyvi išorinių sienų šilumos, garso ir ugnies izoliacija. Taip pat jos pagerina viso pastato energinį efektyvumą. Apšiltinę pastatą fasadinėmis FRONTROCK PLUS plokštėmis, esate tikri dėl aukščiausios kokybės produkto, kuris dar yra ir atsparus gaisrui. Pritvirtinus plokštes prie pastato sienų, pakanka sumontuoti armuojantį stiklo pluošto tinklelį, nugruntuoti ir užbaigti apdailinio dekoratyvinio tinko sluoksniu.

 • Fasadinė akmens vata ROCKWOOL FRONTROCK S

   

  FRONTROCK S akmens vatos plokštės langų ir durų rėmų, balkonų ir laiptinių sienų izoliacijai. FRONTROCK S nedegios akmens vatos plokštės dažnai naudojamos apšiltinti laiptinių sienas, naujai pastatytų daugiabučių namų išorines sienas, taip pat naudojama kaip nešildomų patalpų izoliacija (pvz. požeminiai garažai). Plokštės montuojamos ant silikatinių, gelžbetonio ir keraminių blokelių sienų.