Mūsų paslaugos

Mūsų paslaugos

Greitas pristatymas
Užsisakykite internetu
Darbo valandos : 0 - 24val.
Pirkite ir sutaupykite
Saugus apsipirkimas
Užtikriname 100%

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą ROCKWOOL

 • ROCKWOOL FRONTROCK L fasadinės plokštės

  FRONTROCK L vertikaliai orientuoto plaušo fasadinės plokštės kuomet šiltinimo sluoksnis turi atlaikyti stiprio tempiant (statmenai paviršiui) jėgą. FRONTROCK L pluoštas orientuotas statmenai šiltinamam paviršiui, todėl šios plokštės atsparios plėšimui, glemžimui, atsitiktiniams smūgiams. Jos klijų mišinio pagalba yra klijuojamos mūrinių, monolitinių ir surenkamųjų sienų, kurių paviršiaus stipris tempiant yra ne mažesnis kaip 0,08 MPa. Naudojamas klijų skiedinys, be papildomų mechaninių tvirtinimo elementų. Mišinys turi būti labai gerai sukibęs - kilus abejonėms reikia atlikti skiedinio sukibimo testą. Jei nepavyksta, pagrindą reikia gruntuoti. 

 • ROCKWOOL FRONTROCK PLUS fasadinė akmens vata

  FRONTROCK PLUS akmens vatos plokštės skirtos šiltinti išorines tinkuojamas sienas (ETICS) dviem sluoksniais. FRONTROCK PLUS fasadinės akmens vatos plokštės yra efektyvi išorinių sienų šilumos, garso ir ugnies izoliacija. Taip pat jos pagerina viso pastato energinį efektyvumą. Apšiltinę pastatą fasadinėmis FRONTROCK PLUS plokštėmis, esate tikri dėl aukščiausios kokybės produkto, kuris dar yra ir atsparus gaisrui. Pritvirtinus plokštes prie pastato sienų, pakanka sumontuoti armuojantį stiklo pluošto tinklelį, nugruntuoti ir užbaigti apdailinio dekoratyvinio tinko sluoksniu.

 • ROCKWOOL FRONTROCK S fasadinė akmens vata

  FRONTROCK S akmens vatos plokštės langų ir durų rėmų, balkonų ir laiptinių sienų izoliacijai. FRONTROCK S nedegios akmens vatos plokštės dažnai naudojamos apšiltinti laiptinių sienas, naujai pastatytų daugiabučių namų išorines sienas, taip pat naudojama kaip nešildomų patalpų izoliacija (pvz. požeminiai garažai). Plokštės montuojamos ant silikatinių, gelžbetonio ir keraminių blokelių sienų.

 • ROCKWOOL FRONTROCK SUPER dvitankė fasadinė akmens vata

  FRONTROCK SUPER dvigubo tankio akmens vatos plokštė, skirta sienų šilumos izoliacijai sudėtinėse izoliacijos sistemose (ETICS). FRONTROCK SUPER plokštės garantuoja efektyvią ir ilgaamžę dvigubo sluoksnio išorinių sienų šilumos, garso ir ugnies izoliaciją, tuo pačiu pagerindamos viso pastato energinį efektyvumą. FRONTROCK SUPER plokštės gali izoliuoti: Išorines lauko sienas; Vidines sienas atskiriančias šildomą ir nešildomą patalpą (pvz. laiptinė); Išorines rąstines sienas.

 • ROCKWOOL HARDROCK MAX ypatingai kieta dvitankė akmens vata

  Dvitankės akmens vatos plokštės HARDROCK MAX naudojamos plokščių stogų šilumos, garso ir ugnies izoliacijai. Jos gali būti klojamos vienu ar keliais sluoksniais, tiesiai ant laikančiosios dangos. Naudoti HARDROCK MAX plokštes rekomenduojama stogams, kuomet keliami specialūs reikalavimai, pvz. ant stogo montuojama įranga (vėdinimo ar filtravimo) reikalaujanti kasdienės apžiūros, betarpiškai ant stogo viršaus sumontuota įranga (pvz. atsinaujinančios energijos priemonės) taškinėmis apkrovomis tiesiogiai veikia termoizoliaciją ar naudojant apželdintą stogo konstrukciją kaip laisvalaikio erdvę.

 • ROCKWOOL MONROCK MAX E dvitankė akmens vata

  Dvitankės MONROCK MAX E akmens vatos plokštės yra naudojamos plokščių stogų šilumos, triukšmo ir ugnies izoliacijai. Jos gali būti klojamos kaip viensluoksnė arba daugiasluoksnė izoliacija tiesiai ant stogo pakloto. Šias plokštes rekomenduojama naudoti kuomet stogas yra kartais naudojamas, pvz. periodiškai užlipant ant stogo atlikti patikrą ar nukasti sniegą. MONROCK MAX E plokštės gali būti naudojamas ant stogų kur kartais yra reikalinga prieiga prie specialių įrenginių, tokių kaip oro kondicionieriai ir pan.

 • ROCKWOOL ROOFROCK 30 E akmens vata

  ROOFROCK 30 E plokštės yra naudojamos apatiniam stogo daugiasluoksnės šilumos izoliacijos sluoksniui, daugiasluoksnėse konstrukcijose. Viršutiniam stogo šilumos izoliacijos sluoksniui gali būti naudojamos ROOFROCK 50 ar TF BOARD plokštės. ROOFROCK 30 E akmens vatos plokštės gali būti naudojamos tiek ant profiliuotos skardos pakloto, tiek and gelžbetoninės perdangos, kaip pagrindinis šilumos izoliacijos sluoksnis. Šiltinant stogą ant gelžnetoninio pagrindo papildomas apatinis sluoksnis nėra reikalaujamas, tačiau šiltinant ant profiliuotos skardos pakloto patiesti apatinį, tankesnį, sluoksnį yra būtina. Taip bus užtikrintas konstrukcijos ilgaamžiškumas.

 • ROCKWOOL ROOFROCK 50 kieta akmens vata

  ROOFROCK 50 plokštės yra naudojamos plokščių (sutapdintų) stogų vienasluoksnei arba viršutiniam sluoksniui daugiasluoksnėse konstrukcijose, šilumos izoliacijai. ROOFROCK 50 plokštės yra stabilus stogo membranos ar kitokios ritininės stogo dangos pagrindas. Tinka naudoti kaip paklotas ant profiliuotos skardos naudojant kartu su šilumos izoliacinėmis plokštėmis ROOFROCK 30 E. Šios akmens vatos plokštės taip pat naudojamos ir kaip viršutinis stogo sluoksnis ant kurio yra prilydoma bituminė stogo danga.

 • ROCKWOOL SUPERROCK mineralinė akmens vata

  SUPERROCK yra universalus, aukščiausios klasės, izoliacinis gaminys iš natūralių žaliavų. Plokštės yra naudojamos šilumos ir garso izoliacijai: Karkasinėse pertvarose; Karkasinėse sienose; Mūrinėse trisluoksnėse sienų konstrukcijose; Palėpėse ir šlaitiniuose stoguose; Tarpaukštinėse perdangose; Grindyse virš rūsio.