Prekių sąrašas pagal prekės ženklą SOUDAL

 • Akriliniai sandarinimo klijai garų izoliacijai Soudal Vapourseal

  6,28 €

  Paruoštas naudojimui, vienkomponentis, plastoelastinis klijuojantis hermetikas, inovatyvios poliakrilato technologijos pagrindu, skirtas sudaryti orui ir garams nelaidžius sujungimus, su visais garo izoliacinių plėvelių tipais, pastatų viduje.

  Kaina už 1 vnt.

 • Klijuojančios putos Soudal Soudabond Easy Gun

  7,25 €

  Soudal Soudabond EASY 750 ml – aukštos kokybės klijuojančios putos poliuretano pagrindu. Greita ir paprasta naudoti – nereikia maišyti. Pakeičia tradicinius, skiedinio pagrindu klijus. Unikali formulė - stiprus sukibimas ir užpildymo savybėmis, todėl tinka klijuoti nelygius paviršius. Naudojamas daugelio statybinių medžiagų, tokių kaip izoliacinės plokštės, gipso kartono plokštės, klijavimui ir vidaus pertvarų statybai naudojant lengvus statybinius blokus.

  Kaina už 1 vnt.

 • Klijuojantis hermetikas hibridinio polimero pagrindu Soudal Fix All Crystal

  8,10 €

  100% KRIŠTOLO skaidrumo hermetikas, klijai ir sandariklis, SMX hibridinių polimerų technologijų pagrindu. Vidaus ir išorės darbams. Naudojamas bet kokiomis oro sąlygomis. Puikiai sukimba su dauguma statybinių medžiagų be grunto, įskaitant šlapius ir drėgnus paviršius. Sudėtyje yra XS1 fungicidų, užtikrinančių maksimalų atsparumą pelėsiui.

  Kaina už 1 vnt.

 • Klijuojantis hermetikas hibridinio polimero pagrindu Soudal Fix All Flexi

  7,50 €

  Universalus, labai elastingas hermetikas 290 ml, klijai ir sandariklis. Naudojamas bet kokiomis oro sąlygomis. Vidaus ir išorės darbams. Puikiai sukimba su dauguma statybinių medžiagų be grunto, įskaitant šlapius ir drėgnus paviršius. Sudėtyje yra XS1 fungicidų, užtikrinančių maksimalų atsparumą pelėsiui.

  Kaina už 1 vnt.

 • Klijuojantis hermetikas hibridinio polimero pagrindu Soudal Fix ALL High Tack

  8,30 €

  Itin stiprus hermetikas ir klijai, turintis labai aukštą pradinio sukibimo ir galutinio klijavimo jėgą (320 kg/10 cm²). High Tack yra gaminamas SMX polimerų technologijų pagrindu, dėl to klijuoja ir sandarina efektyviai ir elastingai prie bet kokių paviršių – šlapių ar drėgnų, porėtų ir neporėtų. Sudėtyje yra XS1 fungicidų, užtikrinančių maksimalų atsparumą pelėsiui.

  Kaina už 1 vnt.

 • Klijuojantis hermetikas hibridinio polimero pagrindu Soudal Fix All Turbo

  8,20 €

  Itin greitai klijavimo jėgą įgaunantys klijai, turintys aukštą galutinio klijavimo jėgą. Turbo klijai SMX polimerų technologijų pagrindu įgauna klijavimo jėga jau po 20 min. Galutinė klijavimo jėga pasiekiama praėjus 3 val. Visų tipų klijavimas, ant visų tipų paviršių, net ant šlapių ar drėgnų neporėtų paviršių.

  Kaina už 1 vnt.

 • Langų ir durų PILNO LIPNUMO išorinė sandarinimo juosta SOUDAL Folienband Ec Outside UV+ Total

  21,00 €

  Laidi garams, elastška ir tampri PE juosta, neaustinė polipropileno medžiaga – užtikrina vandens garų difuziją lango išorinėje dalyje ir apsaugo nuo vandens ir vėjo. Vidinė juostos pusė yra pilnai padengta klijais, puikiai sukimbančiais su dauguma statybinių medžiagų. Juosta priglunda visu paviršiumi ir po ja nelieka oro tarpų – patogiau tinkuoti. Klijų vietoje juosta armuota tinkleliu. Juostos klijavimui prie lango rėmo patogumui yra lipni juostelė ir kitoje juostos pusėje. Padidintas atsparumas UV spinduliams.

  Pristatymas 2-4 D.D.

  Kaina už 1 vnt.

 • Langų ir durų PILNO LIPNUMO vidinė sandarinimo juosta SOUDAL Folienband Ec Inside Alu Total

  21,00 €

  Garoizoliacinė, elastiška ir tampri PE juosta su aliuminiu, neaustinė polipropileno medžiaga – izoliuoja lango jungtį tarp rėmo ir angokraščio nuo oro ir vandens garų patekimo. Vidinė juostos pusė yra pilnai padengta klijais, puikiai sukimbančiais su dauguma statybinių medžiagų. Juosta priglunda visu paviršiumi ir po ja nelieka oro tarpų – patogiau tinkuoti. Klijų vietoje juosta armuota tinkleliu. Juostos klijavimui prie lango rėmo patogumui yra lipni juostelė ir kitoje juostos pusėje.

  Pristatymas 2-4 D.D.

  Kaina už 1 vnt.

 • Sandarinimo mastika Soudagum Hydro

  45,90 €

  Sandarinimo mastika Soudagum Hydro 5 kg/pilka spalva

  Atspari vandeniui apsauginė danga sudėtyje neturinti tirpiklių, tinkanti įvairiems darbams nuo stogo ir latakų remonto iki bendro vidinių ir išorinių jungčių, tarpų ir įtrūkimų sandarinimo ir apsaugos. Galima sutvirtinti Soudatextile tarp dviejų skystos dangos sluoksnių.

  Kaina už 1 vnt.

 • Sandarinimo mastika Soudatight LQ

  23,00 €

  Soudatight LQ yra aukštos kokybės pluoštu sustiprinta polimero pasta, kuri išdžiūvusi sudaro orui ir garams nepralaidžią elastinę membraną.

  Kaina už 1 vnt.