Mūsų paslaugos

Mūsų paslaugos

Greitas pristatymas
Užsisakykite internetu
Darbo valandos : 0 - 24val.
Pirkite ir sutaupykite
Saugus apsipirkimas
Užtikriname 100%

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą SOUDAL

 • Akriliniai sandarinimo klijai garų izoliacijai Soudal Vapourseal Bauresta
  • Nauja

  Akriliniai sandarinimo klijai garų izoliacijai Soudal Vapourseal

  6,28 €

  Paruoštas naudojimui, vienkomponentis, plastoelastinis klijuojantis hermetikas, inovatyvios poliakrilato technologijos pagrindu, skirtas sudaryti orui ir garams nelaidžius sujungimus, su visais garo izoliacinių plėvelių tipais, pastatų viduje.

  Kaina už 1 vnt.

 • Bituminė aliuminio juosta Soudaband Alu

   

  Soudaband – tai paruošta naudojimui, elastiška sandarinimo juosta SBS bitumo-izobutilo pagrindu. Turi limpančią pusę ir aliuminio sluoksnį. Bitumo sluoksnis padengtas pašalinama apsaugine plėvele (silikono pagrindu).

 • Butilinė savaime lipni juosta

   

  Butilo juosta  - vandens bei garo nepraleidžiantis savaime limpantis sandariklis juostos formos. Sandariklis apsaugotas nelipnios plėvelės / popieriaus sluoksniu. Parduodamas rulonais. Atsparesnis šaltiems orams ir skilinėjimui. Gerai limpa prie daugelio įprastinių statybinių paviršių bei nepalieka dėmių.

 • Elastiška juosta Soudatape Flex

   

  Soudatape Flex  - tvari elastiška juosta, skirta persidengimų bei vamzdžių ar kitų konstrukcijų prasiskverbimo vietų sandarinimui.

 • Fasadinė juosta Soudatape Facade

   

  Soudatape Facade  -  tvari fasadinė juosta, skirta universaliam naudojimui vidaus bei lauko darbams.

 • Garo izoliacinė montavimo juosta Folienband EC Inside Mini

   

  Garui nepralaidi, dvipusio lipnumo poliesterinė juosta, naudojama langų ir durų montavimo siūlės vidinės pusės sandarinimui. Palei vieną kraštą juosta turi klijų juosteles iš abiejų pusių. Klijų juostelės naudojamos juostos klijavimui prie lango / durų rėmo. Kitas juostos kraštas prie sienos klijuojamas specialiais klijais, kitomis montavimo / sandarinimo juostomis (juostos turi būti garams nelaidžios) arba butilo mase.

 • Hidroizoliacinė montavimo juosta Folienband EC Outside Mini

   

  Hidroizoliacinė, garui pralaidi, dvipusio lipnumo poliesterinė juosta, naudojama langų ir durų montavimo siūlės išorinės pusės sandarinimui. Palei vieną kraštą juosta turi klijų juosteles iš abiejų pusių. Klijų juostelės naudojamos juostos klijavimui prie lango / durų rėmo. Kitas juostos kraštas prie sienos klijuojamas specialiais klijais, kitomis montavimo / sandarinimo juostomis (juostos turi būti nelaidžios vandeniui) arba butilo mase.

 • Klijuojančios putos Soudal Soudabond Easy Gun Bauresta
  • Nauja

  Klijuojančios putos Soudal Soudabond Easy Gun

  6,95 €

  Soudal Soudabond EASY 750 ml – aukštos kokybės klijuojančios putos poliuretano pagrindu. Greita ir paprasta naudoti – nereikia maišyti. Pakeičia tradicinius, skiedinio pagrindu klijus. Unikali formulė - stiprus sukibimas ir užpildymo savybėmis, todėl tinka klijuoti nelygius paviršius. Naudojamas daugelio statybinių medžiagų, tokių kaip izoliacinės plokštės, gipso kartono plokštės, klijavimui ir vidaus pertvarų statybai naudojant lengvus statybinius blokus.

  Kaina už 1 vnt.

 • Klijuojantis hermetikas hibridinio polimero pagrindu Soudal Fix All Crystal Bauresta
  • Nauja

  Klijuojantis hermetikas hibridinio polimero pagrindu Soudal Fix All Crystal

  8,10 €

  100% KRIŠTOLO skaidrumo hermetikas, klijai ir sandariklis, SMX hibridinių polimerų technologijų pagrindu. Vidaus ir išorės darbams. Naudojamas bet kokiomis oro sąlygomis. Puikiai sukimba su dauguma statybinių medžiagų be grunto, įskaitant šlapius ir drėgnus paviršius. Sudėtyje yra XS1 fungicidų, užtikrinančių maksimalų atsparumą pelėsiui.

  Kaina už 1 vnt.

 • Klijuojantis hermetikas hibridinio polimero pagrindu Soudal Fix All Flexi Bauresta
  • Nauja

  Klijuojantis hermetikas hibridinio polimero pagrindu Soudal Fix All Flexi

  7,50 €

  Universalus, labai elastingas hermetikas 290 ml, klijai ir sandariklis. Naudojamas bet kokiomis oro sąlygomis. Vidaus ir išorės darbams. Puikiai sukimba su dauguma statybinių medžiagų be grunto, įskaitant šlapius ir drėgnus paviršius. Sudėtyje yra XS1 fungicidų, užtikrinančių maksimalų atsparumą pelėsiui.

  Kaina už 1 vnt.

 • Klijuojantis hermetikas hibridinio polimero pagrindu Soudal Fix ALL High Tack Bauresta
  • Nauja

  Klijuojantis hermetikas hibridinio polimero pagrindu Soudal Fix ALL High Tack

  8,30 €

  Itin stiprus hermetikas ir klijai, turintis labai aukštą pradinio sukibimo ir galutinio klijavimo jėgą (320 kg/10 cm²). High Tack yra gaminamas SMX polimerų technologijų pagrindu, dėl to klijuoja ir sandarina efektyviai ir elastingai prie bet kokių paviršių – šlapių ar drėgnų, porėtų ir neporėtų. Sudėtyje yra XS1 fungicidų, užtikrinančių maksimalų atsparumą pelėsiui.

  Kaina už 1 vnt.

 • Klijuojantis hermetikas hibridinio polimero pagrindu Soudal Fix All Turbo Bauresta
  • Nauja

  Klijuojantis hermetikas hibridinio polimero pagrindu Soudal Fix All Turbo

  8,20 €

  Itin greitai klijavimo jėgą įgaunantys klijai, turintys aukštą galutinio klijavimo jėgą. Turbo klijai SMX polimerų technologijų pagrindu įgauna klijavimo jėga jau po 20 min. Galutinė klijavimo jėga pasiekiama praėjus 3 val. Visų tipų klijavimas, ant visų tipų paviršių, net ant šlapių ar drėgnų neporėtų paviršių.

  Kaina už 1 vnt.