Prekių sąrašas pagal prekės ženklą SAKRET

 • Akrilinis dekoratyvinis tinkas B (samanėlė) arba L (lietutis) SAKRET AP

   

  Dekoratyvinio paviršiaus suformavimui ant apšiltinimo sistemos armuotojo tinko, kitų mineralinių pagrindų, gipso-kartono, medinių, medžio drožlių, medžio plaušo pagrindų. Išorės darbams. Rankiniam arba mašininiam (tik samanėlė) tinkavimui. Paruoštas naudojimui. Laidus vandens garams. Baltos spalvos.

 • Armuojamas tinkas ir klijai šilumą izoliuojančioms plokštėms SAKRET BAK

   

  SAKRET BAK armuojamas tinkas ir klijai šilumą izoliuojančioms plokštėms. Armuotajam šilumą izoliuojančių plokščių iš mineralinės vatos ar polistireninio putplasčio tinkavimui ir klijavimui. Jei reikia klijuoti ekstrudinį polistireną ar kitokias šilumą izoliuojančias medžiagas, būtina patikrinti skiedinio tinkamumą jų klijavimui. Ekstrudinio polistireno paviršius turi būti pašiurkštintas. Cementinis. Su armuojančiu plaušu. Rankiniam ir mašininiam naudojimui. Pilkos spalvos.

 • Armuojamas tinkas ir klijai šilumą izoliuojančioms plokštėms SAKRET KAM

   

  SAKRET KAM armuojamas tinkas ir klijai šilumą izoliuojančioms plokštėms. Armuotajam šilumą izoliuojančių plokščių iš mineralinės vatos ar polistireninio putplasčio tinkavimui ir klijavimui. Cementinis. Su armuojančiu plaušu. Rankiniam ir mašininiam naudojimui. Baltos spalvos.

 • Balti pagerinti plytelių klijai vidaus ir išorės darbams SAKRET FKW

   

  Cementiniai. Keraminėms, klinkerinėms, betoninėms, akmens masės, mozaikos, židinio apdailos ir akmens plytelėms. Betoniniams ir kitokiems mineraliniams pagrindams, taip pat ant senų plytelių, gipso-kartono, medžio drožlių plokščių, ant akrilinės ir kaučiukinės hidroizoliacinės mastikos. Sienoms ir grindims. Išorės ir vidaus darbams. Šildomoms grindims. Atsparūs vandeniui ir šalčiui. Su elastingumą didinančiais priedais. Baltos spalvos. Tipas C2TE (EN12004).

 • Cementiniai klijai šilumą izoliuojančioms plokštėms SAKRET BK

   

  SAKRET BK cementiniai klijai šilumą izoliuojančioms plokštėms. Šilumą izoliuojančių plokščių iš mineralinės vatos ar polistireninio putplasčio klijavimui. Cementiniai. Rankiniam ir mašininiam naudojimui. Pilkos spalvos. Netinka ekstrudinio polistireno klijavimui!

 • Elastingi plytelių klijai vidaus ir išorės darbams SAKRET FFK

   

  Cementiniai. Keraminėms, klinkerinėms, betoninėms, akmens masės, stiklo, mozaikos, židinio apdailos ir akmens plytelėms, didelių matmenų grindų plytelėms. Betoniniams ir kitokiems mineraliniams pagrindams, taip pat ant senų plytelių, gipso-kartono, medžio drožlių plokščių, ant mineralinės, akrilinės, kaučiukinės hidroizoliacinės mastikos, hidroizoliacinio audinio, mediniams paviršiams. Šildomam mūrui ir židinių apdailai. Baseinų apdailai ir patalpoms su padidinta temperatūra. Sienoms ir grindims. Išorės ir vidaus darbams. Šildomoms grindims, balkonams, terasoms, laiptams ir grindims su padidinta apkrova. Atsparūs vandeniui ir šalčiui. Elastingi. Pilkos spalvos. Tipas C2TES1 (EN12004).

 • Greitai kietėjantys pagerinti plytelių klijai vidaus ir išorės darbams SAKRET FFKs

   

  Cementiniai. Keraminėms, klinkerinėms, betoninėms, akmens masės, stiklo, mozaikos, židinio apdailos ir akmens plytelėms, didelių matmenų grindų plytelėms. Betoniniams ir kitokiems mineraliniams pagrindams, taip pat ant senų plytelių, gipso-kartono, medžio drožlių plokščių, ant mineralinės, akrilinės, kaučiukinės hidroizoliacinės mastikos, hidroizoliacinio audinio, mediniams paviršiams. Šildomam mūrui ir židinių apdailai. Baseinų apdailai ir patalpoms su padidinta temperatūra. Sienoms ir grindims. Išorės ir vidaus darbams. Šildomoms grindims, balkonams, terasoms, laiptams ir grindims su padidinta apkrova. Atsparūs vandeniui ir šalčiui. Su elastingumą didinančiais priedais. Pilkos spalvos. Tipas C2FT (EN12004).

 • Išlyginamasis mišinys grindims SAKRET BAM

   

  Betono grindų paviršiaus išlyginimui ir nuolydžių formavimui ant pagrindų, kurių stipris gniuždant ne mažesnis 20 N/mm2. Cementinis. Vidaus ir išorės darbams, taip pat drėgnose patalpose (rūsiuose, garažuose, plovyklose). Tinka šildomų grindų betono sluoksnio įrengimui. Išlygintą paviršių galima dengti įvairiomis grindų dangomis (plytelių, PVC, linoleumo, parketo ir pan.). Stiprumo klasė C20 (EN 13813). 

 • Mašininis polimerinis glaistas sausoms patalpoms SAKRET SP

   

  Mineraliniams pagrindams (tinkui, betonui), gipso-kartono plokštėms glaistyti. Vidaus darbams. Rankiniam (būtina įvertinti konsistenciją) ir mašininiam naudojimui. Glaistymui plonu ir vidutiniu sluoksnio storiu. Paruoštas naudojimui. Su dolomito užpildu. Baltos spalvos.

 • Mineralinis dekoratyvinis tinkas (lietutis) SAKRET MRP-E

   

  Dekoratyvinio paviršiaus suformavimui ant apšiltinimo sistemos armuotojo tinko ir kitų mineralinių pagrindų. Vidaus ir išorės darbams. Laidus vandens garams. Baltos spalvos. Kita spalva gali būti gaunama naudojant mineralinius pigmentus SAKRET, arba nudažius tonuojamais dažais SAKRET KS, SAKRET FM, SAKRET SKF (SILICON). Netinka cokolių tinkavimui!

 • Mineralinis dekoratyvinis tinkas (samanėlė) SAKRET SBP

   

  Dekoratyvinio paviršiaus suformavimui ant apšiltinimo sistemos armuotojo tinko ir kitų mineralinių pagrindų. Vidaus ir išorės darbams. Laidus vandens garams. Baltos spalvos. Kita spalva gali būti gaunama naudojant mineralinius pigmentus SAKRET, arba nudažius tonuojamais dažais SAKRET KS, SAKRET FM, SAKRET SKF (SILICON). Netinka cokolių tinkavimui!

 • Mūro mišinys (cementinis) SAKRET ZM

   

  Cementinis. Visų tipų sienų iš plytų ir blokų mūrijimui. Vidaus ir išorės darbams. Rankiniam ir mašininiam naudojimui. Tinka drėgnoms patalpoms. Laidus vandens garams. Stiprumo klasė M10 (EN 998-2). Galima naudoti kaip tinką kur reikalingas cementinis skiedinys, stiprumo klasė СSIV (EN 998-1).