Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Siniat

 • Gipsinis glaistas SINIAT NIDA EFFECT

   

  Aukštos kokybės, naudoti paruoštas, dolomito pagrindo glaistas, skirtas viso paviršiaus sienų ir lubų paviršių pagrindo glaistymui, mašininiu (purškiamuoju) arba rankiniu būdu. Pasižymi labai geru sukibimu prie paviršių, žymiai viršijančių standartinius reikalavimus. Dėl savo savybių, tausoja purškimo agregatus ir taip padidėja tarnavimo laikas. Lengvas padengimas ir paviršių šlifavimas. Skirtas glaistymui tokių paviršių kaip: gipskartonio plokštės, gipso tinkai, cemento-kalkių tinkai, betono glotnūs elementai, gipso blokeliai ir kt. Užglaistytas, lygus paviršius yra puikus dažų, tapetų ir kitų aukštos kokybės dekoratyvinių medžiagų pagrindas.

 • Gipsinis glaistas SINIAT NIDA MAX

   

  Gipsinis glaistas Nida Max yra skirtas gamykloje suformuotų gipskartonio kraštinių glaistymui nenaudojant armavimo tinklelio. Taip pat rekomenduojamas kampų, instaliacinių dėžučių montavimui bei trūkumams, plyšiams ir įtrūkimams užpildyti ant mineralinių pagrindų. Produktas pasižymi labai geru sukibimu su pagrindu, taip pat lengvu tepimu bei traukimu ant glaistomo pagrindo.

 • Gipsinis glaistas SINIAT NIDA PRO

   

  Labai universalus dolomito pagrindo glaistas, skirtas pradiniam visų gipskartonio plokščių tipų su armavimo juostos panardinimu, sienų ir lubų glaistymui rankiniu arba mechaniniu būdu, o taip pat gipskartonio plokščių apdailai rankiniu būdu, kampų montavimui, įbrėžimų ir įskilimų maskavimui. Pasižymi labai geru lipnumu prie paviršių, žymiai viršijančiu standartinius reikalavimus.

 • Gipso glaistas SINIAT NIDA START

   

  Glaistymui rankiniu būdu, naudojant armavimo juostą, o taip pat kampų montavimui ir tarpų užpildymui. Pasižymi labai geru sukibimu prie paviršių, žymiai viršijančiu standartinius reikalavimus. Išmaišius su vandeniu, pasidaro plastinė masė, lengva panaudojimui.

 • Gipso kartono plokštė NIDA Expert (GKB/Tipas A)

   

  NIDA Expert – plokštės skirtos sienų, lubų, pertvarų ir sienelių įrengimui montuojant ant medinio ar metalinio karkaso bei sausos statybos sistemose, kai yra keliami aukštesni techniniai reikalavimai. Tinkamos naudoti vidaus patalpoms, kai santykinė oro drėgmė neviršija 70%.

 • Gipso kartono plokštė NIDA Gieta (Lenkta) (GKB/Tipas A)

   

  NIDA Gięta (Lenkta) – speciali plokštė skirta lenktų paviršių formavimui. Minimalus lenkimo spindulys - 300mm.

 • Gipso kartono plokštė NIDA standartinė (GKB/Tipas A)

   

  NIDA (Standartinė) – standartinės plokštės skirtos sienų, lubų ir pertvarų įrengimui montuojant ant medinio ar metalinio karkaso bei įvairių statybinių kostrukcijų surinkimui. Tinkamos naudoti vidaus patalpoms, kai santykinė oro drėgmė neviršija 70%.

 • Gipso kartono plokštė NIDA Woda (Vanduo) (GKBI/Tipas H2)

   

  NIDA Woda (Vanduo) – drėgmei atsparios plokštės, kurių vandens įgeriamumas ≥10%. Tinkamos naudoti patalpose, kuriose santykinė oro drėgmė padidėjusi iki 85% ne ilgiau kaip 10 val., pvz., vonios kambariuose, virtuvėse ir pan.

 • Gipso kartono plokštė NIDA Woda Ogien Plus (Vanduo Ugnis Plius) (GKFI/Tipas DFHZ)

   

  NIDA Woda Ogień Plus (Vanduo Ugnis Plius) – atsparios drėgmei priešgaisrinės plokštės, kurių vandens įgeriamumas ≥10%. Tinkamos naudoti patalpose, kuriose santykinė oro drėgmė padidėjusi iki 85% ne ilgiau kaip 10 val., pvz., vonios kambariuose, virtuvėse ir pan.

 • Gipso kartono plokštė SYNIA™ Expert (GKB/Tipas A)

   

  SYNIA™ Expert – plokštės su 4 nuožulniais kraštais, kurių dėka užtikrinami idealiai lygūs paviršiai. Rekomenduojamos lubų įrengimui montuojant ant laikančiosios konstrukcijos, pastogėms ir aukštoms sienoms. Tinkamos naudoti vidaus patalpoms, kai santykinė oro drėgmė neviršija 70%.

 • Gipso kartono plokštė SYNIA™ Ogien (Ugnis) Tipas F (GKF/Tipas F)

   

  SYNIA™ Ogień (Uginis) Tipas F – ugniai atsparios plokštės su 4 nuožulniais kraštais, kurių dėka užtikrinami ideliai lygūs paviršiai. Skirtos naudoti sistemose, kurioms keliami priešgaisrinės saugos reikalavimai ir kurios klasifikuojamos pagal naują PN-EN 13501-2:2008 standartą, galiojantį nuo 2009.07.06.Tinkamos naudoti vidaus patalpoms, kai santykinė oro drėgmė neviršija 70%.

 • Gipso kartono plokštė SYNIA™ Ogien Plus (Ugnis Plius) (GKF/Tipas DF)

   

  SYNIA™ Ogień Plus (Ugnis plius) – ugniai atsparios plokštės su 4 nuožulniais kraštais, kurių dėka užtikrinami ideliai lygūs paviršiai. Skirtos naudoti sistemose, kurioms keliami priešgaisrinės saugos reikalavimai ir kurios klasifikuojamos pagal naują PN-EN 13501-2:2008 standartą, galiojantį nuo 2009.07.06, o taip pat atitinka priešgaisrinės saugos reikalavimus pagal ankstesnį PN-B-02851-1:1997 standartą, galiojusį iki 2009.07.05. Tinkamos naudoti vidaus patalpoms, kai santykinė oro drėgmė neviršija 70%.