Mūsų paslaugos

Mūsų paslaugos

Greitas pristatymas
Užsisakykite internetu
Darbo valandos : 0 - 24val.
Pirkite ir sutaupykite
Saugus apsipirkimas
Užtikriname 100%

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Bryza, Lenkija

 • Latakas. Latako ilgis - 3m, skersmuo - 125mm

   

  Bryza lietaus nuvedimo sistemos latakas privalo būti montuojamas tam tikrame aukštyje, priklausomai nuo stogo paviršiaus. Jeigu sumontuotas latakas išsikiša už stogo plokštumos, slenkančio sniego krūvis gali ant jo laikytis ir taip sugadinti konstrukciją. Esmė yra tokia, kad Bryza latakai privalo būti taip sumontuoti, kad išsikištų iki pusės savo pločio už stogo krašto. Tokiu atveju latakai surinktų visą nutekantį lietaus vandenį, ir tuo pačiu nebūtų rizikos, kad Bryza lietaus nuvedimo sistema būtų pažeista nuo per didelio krūvio. Šis latakas yra Cellfast Bryza 125 plastikinės lietaus nuvedimo sistemos dalis, kuri yra tinkama sandėliams, visuomeninės bei gyvenamosios paskirties objektams. Latako ilgis - 3m, skersmuo - 125mm.

 • Latako Dešinys Galinis Dangtelis 125mm

   

  Bryza lietaus nuvedimo sistemos latakų dangteliai yra reikalingi latako galams uždengti. Prijungiami latakų dangteliai yra dažnai tvirtinami naudojant silikoną ilgaamžiškumui užtikrinti. Galinius dangtelius reikia išvalyti iš vidaus ir tą paviršių užtepti silikonu prieš klijuojant. Latakai galuose negali turėti ištrupų ir turi būti švarūs, kai prie jų yra klijuojami dangteliai. Šis dešinys latako dangtelis yra Cellfast Bryza 125 plastikinės lietaus nuvedimo sistemos dalis, kuri yra tinkama sandėliams, visuomeninės bei gyvenamosios paskirties objektams. Dangtelio skersmuo - 125mm.

 • Latako Išorinis Kampas 125mm

   

  Latako išorinis kampas yra specialus elementas, su kuriuo išoriniuose statybinių objektų kampuose yra sujungiami latakai. Bryza lietaus nuvedimo sistemos latako išorinis kampas yra itin paprastai montuojamas. Pirmiausia latakas yra išimamas iš laikiklio, kuris yra arčiausiai, tada latako priekinis atlenkimas yra įmaunamas į kampo priekinėje kraštinėje esančią spragą. Tuomet latako išorinis kampas yra užspaudžiamas ant latako ir taip dvi plastikinės lietaus nuvedimo sistemos dalys yra sujungiamos. Šis latako išorinis kampas yra Cellfast Bryza 125 plastikinės lietaus nuvedimo sistemos dalis, kuri yra tinkama sandėliams, visuomeninės bei gyvenamosios paskirties objektams. Skersmuo - 125mm. Ši Bryza lietaus nuvedimo sistemos detalė namo išoriniame kampe latakus sujungia 90° kampu.

 • Latako jungtis 125 mm

   

  Bryza lietaus nuvedimo sistemos latako jungtis yra naudojama, kai jungiami du latakai. Tvirtinimo metu, latako jungtis yra suspaudžiama su lataku. Latako galai privalo būti sumontuoti taip, kad būtų apie 5 mm prieš ribotuvus. Pirmiausia reikia į jungtį įspausti latako užlenktus šonus. Tada po snapeliu reikia įstatyti galinę latako dalį. Ši latako jungtis yra Cellfast Bryza 125 plastikinės lietaus nuvedimo sistemos dalis, kuri yra tinkama sandėliams, visuomeninės bei gyvenamosios paskirties objektams. Latako jungties skersmuo - 125mm.

 • Latako Kairinis Galinis Dangtelis 125mm

   

  Bryza lietaus nuvedimo sistemos latakų dangteliai yra reikalingi latako galams uždengti. Prijungiami latakų dangteliai yra dažnai tvirtinami naudojant silikoną ilgaamžiškumui užtikrinti. Galinius dangtelius reikia išvalyti iš vidaus ir tą paviršių užtepti silikonu prieš klijuojant. Latakai galuose negali turėti ištrupų ir turi būti švarūs, kai prie jų yra klijuojami dangteliai. Šis kairinis latako dangtelis yra Cellfast Bryza 125 plastikinės lietaus nuvedimo sistemos dalis, kuri yra tinkama sandėliams, visuomeninės bei gyvenamosios paskirties objektams. Dangtelio skersmuo - 125mm.

 • Latako Nuolaja 125/90

   

  Bryza lietaus nuvedimo sistemos nuolaja yra vienas svarbiausių lietaus vandens nuvedimo sistemos konstrukcinių elementų, kuriuo latakai ir lietvamzdžiai yra sujungiami. Nuolajos specialiai suprojektuota forma ir kraštinės apdorojimas apsaugo nuo tam tikrų pažeidimų ir įbrėžimų. Montuojama Bryza lietaus nuvedimo sistemos nuolaja yra itin paprastai – pirmiausia sujungiama su alkūne, alkūnės movą nukreipus žemyn į lietvamzdį. Tada latakai yra įmaunami į nuolajos priekinėje kraštinėje esančią spragą ir nuolaja yra užspaudžiama ant latakų. Ši nuolaja yra Cellfast Bryza 125 plastikinės lietaus nuvedimo sistemos dalis, kuri yra tinkama sandėliams, visuomeninės bei gyvenamosios paskirties objektams. Nuolaja yra skirta 125mm latako ir 90mm sujungimui.

 • Latako Vidinis Kampas 125mm

   

  Latako vidinis kampas yra specialus elementas, su kuriuo išoriniuose statybinių objektų kampuose yra sujungiami latakai. Bryza lietaus nuvedimo sistemos latako vidinis kampas yra itin paprastai montuojamas. Pirmiausia latakas yra išimamas iš laikiklio, kuris yra arčiausiai, tada latako priekinis atlenkimas yra įmaunamas į kampo priekinėje kraštinėje esančią spragą. Tuomet latako vidinis kampas yra užspaudžiamas ant latako ir taip dvi plastikinės lietaus nuvedimo sistemos dalys yra sujungiamos. Šis latako vidinis kampas yra Cellfast Bryza 125 plastikinės lietaus nuvedimo sistemos dalis, kuri yra tinkama sandėliams, visuomeninės bei gyvenamosios paskirties objektams. Skersmuo - 125mm. Ši Bryza lietaus nuvedimo sistemos detalė namo vidiniame kampe latakus sujungia 90° kampu.

 • Lietvamzdis 3m, 90mm

   

  Pirmiausia lietvamzdžiai yra tvirtinami vienas su kitu, išmatavus reikiamą ilgį tarp alkūnių. Lietvamzdžiai gali būti sutrumpinti, pjaunant siauresnį galą. Jei lietvamzdžiai jungiami vienas su kitu, tai sujungimo vietoje reikalinga lietvamzdžio jungtis, nes abu galai yra to paties diametro. Konstrukciją reikia statyti į suplanuotą vietą, kai jie yra sujungiami su nuolaja. Nuo sienos lietvamzdžiai privalo būti atskirti bent 20mm tarpu. Šis 3m lietvamzdis yra Cellfast Bryza 125 plastikinės lietaus nuvedimo sistemos dalis, kuri yra tinkama sandėliams, visuomeninės bei gyvenamosios paskirties objektams. Lietvamzdžio ilgis - 3m, skersmuo - 90mm.

 • Lietvamzdžio Alkūnė 67,5°

   

  Bryza lietaus nuvedimo sistemos lietvamzdžio alkūnė yra L raidės formos, kurios paskirtis – išleisti vandenį iš lietvamzdžio. Lietvamzdžio alkūnė yra dažniausiai naudojama kai tarp pastato sienos ir stogo nuosvyros krašto yra per didelis (virš 10cm) atstumas. Montuojama Bryza lietaus nuvedimo sistemos alkūnė yra itin paprastai. Viršuje, nukreipus alkūnės movą žemyn į lietvamzdį, ji yra sujungiama su įlaja. Apatinė alkūnė su lietvamzdžiu yra taipogi sujungiama į jį nukreipus alkūnės movą. Lietvamzdžiai privalo būti sutvirtinti laikikliais ties sujungimais su alkūnėmis. Ši lietvamzdžio alkūnė yra Cellfast Bryza 125 plastikinės lietaus nuvedimo sistemos dalis, kuri yra tinkama sandėliams, visuomeninės bei gyvenamosios paskirties objektams. Alkūnės skersmuo - 90mm, kampas - 67,5°.

 • Lietvamzdžio Jungtis 90mm

   

  Lietvamzdžio jungtis – tai detalė, kuria sujungiami du lietvamzdžiai. Lietvamzdžio jungtis gali būti panaudota, kai lietvamzdžio siauresnis galas yra nupjautas ir jį reikia sujungti su apatine alkūne. Bryza lietaus nuvedimo sistemos lietvamzdžio jungtis yra visada nukreipiama mova žemyn. Apie 10mm tarpas privalo būti paliktas movoje, kadangi plastikiniai lietvamzdžiai galimai plečiasi ar traukiasi priklausomai nuo šilumos. Ši lietvamzdžio jungtis yra Cellfast Bryza 125 plastikinės lietaus nuvedimo sistemos dalis, kuri yra tinkama sandėliams, visuomeninės bei gyvenamosios paskirties objektams. Jungtis yra skirta 90mm lietvamzdžiams sujungti.

 • Lietvamzdžio Kronšteinas, 120 - 250 mm

   

  Kronšteinas yra lietaus nuvedimo sistemos tvirtinimo elementas, kuriuo lietvamzdžio laikiklis yra pritvirtinamas prie sienos. Kronšteinas – tai laikiklio varžtas su kaiščiu. Lietvamzdžio laikiklis privalo būti sumontuotas bent 20mm atstumu nuo sienos. Bryza lietaus nuvedimo sistemos reikalingas varžtų ilgis – 120, 160, 180 arba 250mm - priklauso nuo šiltinimo sluoksnio storio. Pavyzdžiui, jeigu šiltinimo sluoksnio storis yra 80mm, o į sieną įsukti varžtą reikia 50mm, plius paliekamas 20mm tarpas nuo sienos (80+50+20=150mm) – tinkamiausias kronšteinas bus 160mm ilgio.

 • Lietvamzdžio Redukcijos Detalė, 110/90mm

   

  Bryza lietaus nuvedimo sistema gali būti pritaikoma pagal jūsų poreikius. Norint sujungti lietvamzdį (90mm) su kanalizacijos vamzdžiu (110mm) reikalinga lietvamzdžio redukcijos detalė. Aukščiausios kokybės Bryza lietaus nuvedimo sistema yra itin patvari ir pagaminta taip, kad atlaikytų didžiausius lietaus krūvius. Lietvamzdžio redukcijos detalė užtikrins sandarumą ir sklandų lietaus vandens nuvedimą iš lietvamzdžio į kanalizaciją. Redukcijos detalės skersmenys - 110 / 90 mm.