Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Borga

 • Pokraiginė tarpinė BPD

  Pokraiginės tarpinės yra naudojamos sandarinant stogų kraigus, tarp stogo ir dangos bei tarp lankstinių ir stogo dangos. Tarpinės profilis priklauso nuo pasirinktos stogo dangos, tarpinės yra individualiai pritaikytos prie Borga stogo dangų. Pokraiginė tarpinė BPD, apsaugo nuo vandens, sniego, dulkių. Taip pat per tarpinę negali patekti graužikai, paukščiai ir dideli vabzdžiai.

 • Pokraiginė tarpinė ELEGANT

  Pokraiginės tarpinės yra naudojamos sandarinant stogų kraigus, tarp stogo ir dangos bei tarp lankstinių ir stogo dangos. Tarpinės profilis priklauso nuo pasirinktos stogo dangos, tarpinės yra individualiai pritaikytos prie Borga stogo dangų. Pokraiginė tarpinė Elegant, apsaugo nuo vandens, sniego, dulkių. Taip pat per tarpinę negali patekti graužikai, paukščiai ir dideli vabzdžiai.

 • Porankiai stogo kopėčioms

  Porankiai stogo kopėčioms iš cinkuoto plieno, dažyti.

 • Savisriegiai

   Borga siūlomi savisriegiai gali būti naudojami bet kokios rūšies plieno skardai tvirtinti. Nuo tvirtinimo elementų kokybės labai priklauso ir visos stogo ar fasado sistemos kokybinis rezultatas. Borga tvirtinimo elentai yra itin aukštos kokybės produktai, o tai neabejotina garantija Jūsų investicijų ilgaamžiškumui.

 • Sniego užtvara

  Sniego užtvara šlaitiniams stogams iš cinkuoto plieno. 

 • Stogo tiltelis

  Stogo tiltelis iš cinkuoto plieno, dažytas.

 • Ventiliacijos kaminėlis HV 110 mm

  Kūginis ventiliacinis kaminėlis HV 110 naudojamas sanitarinei ventiliacijai. Jis taip pat gali būti naudojamas stogo ir stogo erdvės ventiliacijai. Jis yra pagamintas ant bazinės plokštumos kuri yra pritaikyta Borga Elegant profilio stogams. Jis atitinka ir pagal formą, ir pagal spalvą. Status vamzdelis yra iškišamas ne mažiau nei 95 mm matuojant nuo žemiausio profilio.Tokiu būdu jis yra lengvai integruojamas į stoga ir duoda gerus rezultatus. Speciali gobtuvo forma neleidžia vandeniui bei sniegui patektu į vidų. Ventiliacinio kaminėlio dizainas yra patrauklus bei praktiškas. Siekiant išvengti kondensavimosi galime pristatyi ir apšildintą kaminėlį. 9000 mm² nuožulniems stogams (8º - 50°), gali būti tiekiami bet kokiam profiliui.