Mūsų paslaugos

Mūsų paslaugos

Greitas pristatymas
Užsisakykite internetu
Darbo valandos : 0 - 24val.
Pirkite ir sutaupykite
Saugus apsipirkimas
Užtikriname 100%

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Borga

 • Plieninė danga BORGA BPD 18

   

  Borga BPD 18 - tai trapecinio profiliavimo plieno stogo danga, kurią dėl didesnio dengiamo pločio (1080 mm) daugelyje situacijų yra naudoti ekonomiškiau, nei kitus, alternatyvius, 20 mm aukščio trapecinius profiliuotus lakštus. Paprastai BPD18 yra naudojama pramoniniams arba žemės ūkio pastatams dengti. Ši danga tiekiama reikiamo ilgio lakštais, todėl BPD18 yra puikus pasirinkimas, kai reikalinga greitai, bei paprastai montuojama, bei nebrangi stogo danga.

 • Plieninė danga BORGA Ekonomi

   

  Borga Ekonomi - tai populiariausia trapecinio profilio plieninė danga. Ji dažniausiai naudojama ten, kur apkrova nėra lemiamas faktorius. Danga nereikalauja sudėtingos laikančios konstrukcijos, puikiai tinka objektams, kurių karkasas yra medinis, kaip pavyzdžiui daugumai ūkinių pastatų žemės ūkyje. Ją galima naudoti tiek stogams, tiek ir fasadams dengti. Tiekiama reikiamo ilgio lapais, kad atliekų liktų kuo mažiau, o darbas paspartėtų.

 • Plieninė danga BORGA Elegant

   

  Borga Elegant - ilgaamžė plieninė stogo danga. Jai suteikiama 10 metų garantija. Dėl nedidelio dangos lapų svorio paspartėja montavimas, be to galima naudoti lengvesnes stogo konstrukcijas. Lapai tiksliai priglunda vienas prie kito, todėl stogas tampa sandarus ir patrauklus. Plieninė stogo danga gali būti naudojama tiek naujai statomų, tiek restauruojamų pastatų stogų dengimui. Kartu su Elegant lakštais komplektuojame visą stogo sistemą: apskardinimo elementus, lietaus nuvedimo sistemas, plėveles, varžtus, stoglangius ir t.t.

 • Plieninė danga BORGA Klasika

   

  Borga Klasika stogo danga bėgant metams išlieka stilinga. Dėl savo kllasikinės išvaizdos ši stogo danga tinka įvairių stilių namams. Dažnai naudojama senamiestyje ir kitose vietose, kur svarbu išlaikyti autentišką stilistiką. Klasika puikiai tinka stogams su mažu nuolydžiu. Ši danga tiekiama reikiamo ilgio lakštais, todėl Borga Klasika yra puikus pasirinkimas, kai reikalinga stilinga, greitai, bei paprastai montuojama, bei nebrangi stogo danga. Borga Klasika gali būti su standumo briaunomis arba be jų. Dengiamas plotis 555 arba 545 mm.

 • Plieninė danga BORGA Super 40

   

  BORGA SUPER 40 – trapezoidiniai lakštai sienoms bei stogams. Dėka unikalios formos profilio, tokie svarbūs parametrai kaip apkrovos išlaikymo, galimybės vaikščioti ant dangos ir vandens nuleidimo yra daug geriau lyginant su kitais profiliais. Profilis visiškai nepraleidžia vandens dėka specialaus griovelio,kuris nukreipia lietaus vandenį, jei jį praleido per lakštų sujungimą. Tai suteikia plačią sferą pritaikyti  profilį lyginant su kitais tradiciniais profiliais. Dažniausiai naudojama dengti stogus, kai atstumas tarp  grebėstų yra svarbus. Kai naudojama sienoms dengti, tai duoda estetinį gražų ir gyvą vaizdą.

 • Plieninė danga BORGA TR 128

   

  Borga TR 128 plieninė stogo danga dažniausiai naudojama pramoninės paskirties pastatams dengti, kai nenaudojamos  Z tipo sijos. Didžiausias tiekiamas dangos lapų ilgis yra 19000 mm. Gaminama iš karšto cinkavimo būdu, du kartus cinkuoto plieno S 350 GD iki 275 g/m².

 • Plieninė danga BORGA TR 45

   

  Borga TR 45 - tai trapecinio profilio plieninė stogo danga, naudojama vietose, kur apkrova stogo dangai yra didelė, o atstumai tarp atramų, esant tipinei apkrovai yra nuo 1,5 iki 2,5m. Dangos TR 45 lapai gaminami su grioveliu, skirtu vandens nubėgimui. Tai užtikrina stogo sandarumą. Dėl savo tradicinės formos TR 45 tinka daugeliui pastatų: ir dideliems pramoniniams objektams, ir nedideliems žemės ūkio statiniams.