Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Ruukki

 • Čerpinio profilio danga RUUKI Adamante

   

  Ruukki Adamante yra išskirtinio, čerpinio profilio stogo danga, sukurta namo stiliumi besirūpinantiems savininkams. Ji priskiriama aukščiausios klasės stogo dangoms ne vien dėl jos unikalaus dizaino, t.y. profilio rašto ir unikalių spalvų, bet ir dėl ilgaamžiškumo garantijos. Ji padengta itin atspariu mechaniniam poveikiui bei atšiaurioms klimato sąlygoms, matiniu padengimu "Pural Matt". Laikui bėgant "Pural Matt" padengimą turintys plieniniai stogai ilgiausiai išlaiko nepakitusią, ryškią spalvą. Šiai dangai Ruukki suteikia 50 metų techninių ir 20 metų estetinių savybių garantiją.

 • Čerpinio profilio danga RUUKI Monterrey Plus

   

  Monterrey Plus pasižymi moderniu, šiek tiek struktūrišku matiniu paviršiumi. Tai stilingai ir estetiškai atrodanti stogo danga, kuri nepaprastai gerai išlaiko savo savybes daugybę metų, už prieinamą kainą. Iš „Purex“ padengto plieno pagamintai Monterrey Plus dangai suteikiama 40 metų techninių savybių garantija ir 15 metų estetinių savybių garantija.

 • Čerpinio profilio danga RUUKI Monterrey Premium

   

  Monterrey Premium čerpinio profilio plieninis stogas ir „Pural“ paviršius užtikrina išskirtinį atsparumą mechaniniam poveikiui ir įvairioms atmosferos sąlygoms. Iš „Pural“ padengto plieno pagamintai Monterrey Premium dangai suteikiama 50 metų techninių savybių garantija ir 20 metų estetinių savybių garantija. „Pural“ – tai ilgaamžiškiausias, itin atsparus mechaniniam ir atmosferos poveikiui padengimas. Pural padengimu padengti stogai ilgiausiai išlaiko nepakitusią, ryškią spalvą.

 • Čerpinio profilio danga RUUKI Montterey Standart

   

  Monterrey Standard čerpinio profilio pleninis stogas suteikia pastatams išskirtinę išvaizdą, pakeisdamas standartinių stogo medžiagų įvaizdį. Šį gaminį ypač rekomenduojama rinktis renovuojant pastatus, tačiau jis puikiai tinka ir bet kokiam kitam namui. Iš poliesteriu padengto plieno pagamintai „Monterrey Standard“ dangai suteikiama 30 metų techninių savybių garantija ir 10 metų estetinių savybių garantija.

 • Čerpinis profilis nedideliais lakštais RUUKI Finnera

   

  Modulinė čerpinė stogo danga Finnera parduodama nedideliais, paruoštais montavimui, lakštais. Šios konstrukcijos stogas bus ne tik gražus, bet ir labai patvarus bei praktiškas. Šis naujoviškas produktas su specialiai užlenkta priekine lakšto briauna ir „Purex“ padengimu, maksimaliai padidina stogo dangos atsparumą įvairiomis oro sąlygomis. Tokią dangą sumontavus nesimato jokių siūlių, tad stogas atrodys vientisas.

 • Falcinis profilis RUUKI Classic A

   

  Išskirtinis Ruukki Classic profilis primena stilingą tradicinį valcuoto profilio stogą. Šis paprasto ir klasikinio dizaino profilis puikiai dera prie įvairaus architektūrinio stiliaus namų. Tai puikus pasirinkimas mažo nuolydžio stogams. Classic A profilis – tai gražus, plokščias paviršius. „Pural Matt“ ir „Pural“ padengimai yra itin patvarūs, suteikia naujiems bei renovuotiems pastatams stilingą ir elegantišką išvaizdą. „Pural Matt“ padengti gaminiai puikiai dera prie miesto ir kaimo kraštovaizdžio.

 • Falcinis profilis RUUKI Classic B

   

  Išskirtinis Ruukki Classic profilis primena stilingą tradicinį valcuoto profilio stogą. Šis paprasto ir klasikinio dizaino profilis puikiai dera prie įvairaus architektūrinio stiliaus namų. Tai puikus pasirinkimas mažo nuolydžio stogams. Classic B profilis – tai gražus, plokščias paviršius su tiesiais grioveliais. "Pural Matt“ ir „Pural“ padengimai yra itin patvarūs, suteikia naujiems bei renovuotiems pastatams stilingą ir elegantišką išvaizdą. „Pural Matt“ padengti gaminiai puikiai dera prie miesto ir kaimo kraštovaizdžio.

 • Falcinis profilis RUUKI Classic Economy

   

  Naudojant Classic profilius sukuriamas gražus, plokščias paviršius su tiesiais grioveliais ir paslėptomis sąstandomis. Šis plieninis stogas primena tradicinį valcuoto profilio stogą. Daugiausia rinkoje yra poliesteriu padengtų plieninio stogo gaminių – tai yra standartinis paviršiaus apdirbimo būdas. Toks padengimas yra pakankamai gerai atsparus įvairioms atmosferos sąlygoms. Todėl rinkitės poliesteriu padengtus gaminus, jei norite gero stogo už palyginti nedidelę kainą.

 • Falcinis profilis RUUKI Classic Premium

   

  Reljefinis paviršius suteikia Premium naujovišką ir stilingą išvaizdą. Užtikrinamas geresnis standumas. Šis modelis taip pat pasižymi efektyvia garso izoliacija, todėl ji rekomenduojama gyvenimo kokybę vertinantiems žmonėms. „Pural Matt“ – tai matinis, specialaus struktūrizuoto paviršiaus „Pural“ padengimas. Jis yra itin patvarus, o matinis paviršius suteikia naujiems bei renovuotiems pastatams stilingą ir elegantišką išvaizdą. „Pural Matt“ padengti gaminiai puikiai dera prie miesto ir kaimo kraštovaizdžio.