Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Eurovent

 • Antikondensacinė plėvelė - daugiasluoksnė membrana Eurovent® ANTICON

  Eurovent® ANTICON antikondensacinė plėvelė - daugiasluoksnė membrana, pagaminta iš abiejų pusių padengto audinio ir polipropileno neaustinio audinio sluoksnio, kuris užtikrina drėgmės pertekliaus kaupimą ir taip apsaugo nuo kondensacijos poveikio. Ji naudojama vėdinamiems šlaitiniams stogams tose vietovėse, kur yra padidėjęs drėgmės lygis.

 • Dviejų sluoksnių garus izoliuojanti membrana Eurovent® AKTIV

  Eurovent® AKTIV - dviejų sluoksnių garus izoliuojanti membrana. Ją sudaro polipropileno vilnos sluoksnis ir funkcinė plėvelė, kuri leidžia nedideliam vandens garų kiekiui migruoti į palėpę iš pastato vidaus, o prireikus - iš palėpės į vidų. Membranos aktyviosios savybės - drėgmės pertekliaus drenažas, kurio neužtikrina įprastos garus izoliuojančios plėvelės. Pagal užsakymą gali būti gaminama versija su 2 lipniomis juostomis - SISTEMA SK2.

 • Dvipusė juosta EUROVENT BUTYL

  Dvipusė butilo juosta Eurovent® BUTYL, skirta garus izoliuojančioms plėvelėms, stogo membranoms, pamatų membranoms ir kitiems plastikiniams statybos produktams klijuoti ir sandarinti. Ji pagaminta butilo pagrindu, be tirpiklių ir apsaugotas plėvelės sluoksniu. Tai žmogui ir aplinkai nekenksmingas produktas.

 • Dvipusė juosta EUROVENT DUO

  Dvipusė Eurovent® DUO juosta, skirta garo izoliacinėms plėvelėms, stogo dangoms ir kitiems plastikiniams statybos produktams klijuoti. Ją sudaro poliesterio tinklelis, iš abiejų pusių padengtas specialiais klijais, pagamintais akrilo dispersijos pagrindu, ir apsaugotas skiriamuoju silikoniniu popieriumi.

 • Grotelės EUROVENT VENTI

  Eurovent grotelės VENTI pagamintos iš aukštos kokybės polipropileno, įpurškimo techologijos pagalba. Naudojamos šlaitiniuose stoguose, kaip ventiliacinis oro elementas. Pasižymi ilgalaikiu atsparumu oro sąlygoms: UV spinduliavimas, šaltis, lietus, drėgmė ir susidėvėjimas. Tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra atitinkamai pažymėtas originalia etikete.

 • Keturių sluoksnių stogo membrana Eurovent® STRONG

  Keturių sluoksnių Eurovent® STRONG stogo membrana, labai pralaidi, naudojama apšiltintiems ir vėdinamiems šlaitiniams stogams, taip pat ir su visa apdaila. Sustiprintas PE tinkleliu, jis atsparesnis plyšimui, patogesnis dirbti. Ji tinka betoninėms plytelėms, keraminėms plytelėms, metalinėms čerpėms, aliuminio lakštams, šiferiui ir karkasiniams pastatams. Galima rinktis iš 2 lipnių juostų - SISTEMA SK2.

 • Kraigo ventiliacijos elementas EUROVENT AIR FLEX

  Eurovent AIR FLEX – tai kraigo ventiliacijos elementas, naudojamas, kaip ventiliacijos, bei sandarinimo elementas ant kraigo, bet kokio dangos tipo stogo horizontalių ir nuožulnių briaunų. Apsaugo šlaitinį stogą iš kraigo pusės nuo užpučiamo sniego, lietaus, drėgmės ir dulkių. Turi specialias ventiliacines angas viršutinėje dalyje ir profiliuotas šonines groteles. Tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra pažymėtas originalia etikete.

 • Kronšteinas G EUROVENT

  Eurovent kronšteinas G pagamintas pilnai iš cinkuotos skardos. Naudojamas, kaip kraigo lentjuostės tvirtinimo elementas nuožulniuose ventiliuojamuoje stoguose. Pasižymi ilgaamžiškumu, atsparus trūkiams. Gaminys yra atsparus ilgalaikiams gamtiniams poveikiams: UV spinduliavimui, šalčiui, lietui, drėgmei bei senėjimo procesams. Tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra atitinkamai pažymėtas originalia etikete.

 • Mikroperforuota mažo pralaidumo stogo dangos plėvelė Eurovent® STANDARD

  Eurovent® STANDARD mikroperforuota mažo pralaidumo stogo dangos plėvelė. Ji pagaminta iš PE tinklelio, padengto iš abiejų pusių, todėl yra labai atspari plyšimui. Ji naudojama dengtiems, šlaitiniams, vėdinamiems ir neizoliuotiems stogams.

 • Sandarinimo juosta EUROVENT PUR

  Eurovent® PUR sandarinimo juosta skirta sandarinimo tikslams statybos pramonėje. Ji pagaminta iš uždarų ląstelių polietileno putų su vienpusiais klijais akrilo dispersijos pagrindu. Jos elastingumas kompensuoja ant stogo membranos sumontuotų kontralentų nelygumus.

 • Šlaito grotelės EUROVENT

  Ventiliacinės Eurovent šlaito grotelės naudojamos, kaip ventiliacinis elementas šlaitinio stogo ertmės apsaugai nuo paukščių, graužikų bei stambių vabzdžių patekimo. Taip pat atlieka užkardos, neleidžiančios po stogo danga patekti užpučiamiems lapams, bei šakoms, vaidmenį, tuo pačiu užtikrinant atitinkamą ventiliaciją ir oro cirkuliaciją stogo plote. Tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra atitinkamai pažymėtas originalia etikete.