Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Eurovent

 • EUROVENT AIR FLEX kraigo ventiliacijos elementas

  Eurovent AIR FLEX – tai kraigo ventiliacijos elementas, naudojamas, kaip ventiliacijos, bei sandarinimo elementas ant kraigo, bet kokio dangos tipo stogo horizontalių ir nuožulnių briaunų. Apsaugo šlaitinį stogą iš kraigo pusės nuo užpučiamo sniego, lietaus, drėgmės ir dulkių. Turi specialias ventiliacines angas viršutinėje dalyje ir profiliuotas šonines groteles. Tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra pažymėtas originalia etikete.

 • EUROVENT BUTYL dvipusė juosta

  Dvipusė butilo juosta Eurovent® BUTYL, skirta garus izoliuojančioms plėvelėms, stogo membranoms, pamatų membranoms ir kitiems plastikiniams statybos produktams klijuoti ir sandarinti. Ji pagaminta butilo pagrindu, be tirpiklių ir apsaugotas plėvelės sluoksniu. Tai žmogui ir aplinkai nekenksmingas produktas.

 • EUROVENT DUO dvipusė juosta

  Dvipusė Eurovent® DUO juosta, skirta garo izoliacinėms plėvelėms, stogo dangoms ir kitiems plastikiniams statybos produktams klijuoti. Ją sudaro poliesterio tinklelis, iš abiejų pusių padengtas specialiais klijais, pagamintais akrilo dispersijos pagrindu, ir apsaugotas skiriamuoju silikoniniu popieriumi.

 • EUROVENT kronšteinas G

  Eurovent kronšteinas G pagamintas pilnai iš cinkuotos skardos. Naudojamas, kaip kraigo lentjuostės tvirtinimo elementas nuožulniuose ventiliuojamuoje stoguose. Pasižymi ilgaamžiškumu, atsparus trūkiams. Gaminys yra atsparus ilgalaikiams gamtiniams poveikiams: UV spinduliavimui, šalčiui, lietui, drėgmei bei senėjimo procesams. Tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra atitinkamai pažymėtas originalia etikete.

 • EUROVENT PUR sandarinimo juosta

  Eurovent® PUR sandarinimo juosta skirta sandarinimo tikslams statybos pramonėje. Ji pagaminta iš uždarų ląstelių polietileno putų su vienpusiais klijais akrilo dispersijos pagrindu. Jos elastingumas kompensuoja ant stogo membranos sumontuotų kontralentų nelygumus.

 • EUROVENT ROLL METAL ALU ventiliacinė kraigo juosta

  Eurovent ROLL METAL ALU – tai viensluoksnė ventiliacinė juosta, naudojama horizontaliems ir nuožulniems kraigams. Pagaminta iš profiliuotos aliuminio folijos, turinčios specialias ventiliacines angas. Jo sudėtyje yra specialių stabilizuojančių priedų, suteikiančių gaminiui 6 mėnesių stabilumą UV spinduliavimo poveikiui.

 • EUROVENT ROLL STANDART ventiliacinė kraigo juosta

  Eurovent ROLL STANDART – tai viensluoksnė ventiliavimo juosta naudojama horizontaliuose ir nuožulniuose kraiguose. Pagaminta iš profiliuotos aliuminio folijos, polipropileninio audinio ir savaime prilimpančios butilo juostos. Papildomu aliuminio folijos ir polipropileninio audinio sujungimo tvirtumui užtikrinti, abi medžiagos yra persiūtos specialiu siūlu, dėka ko padidėja medžiagos stiprumas.

 • EUROVENT šlaito grotelės

  Ventiliacinės Eurovent šlaito grotelės naudojamos, kaip ventiliacinis elementas šlaitinio stogo ertmės apsaugai nuo paukščių, graužikų bei stambių vabzdžių patekimo. Taip pat atlieka užkardos, neleidžiančios po stogo danga patekti užpučiamiems lapams, bei šakoms, vaidmenį, tuo pačiu užtikrinant atitinkamą ventiliaciją ir oro cirkuliaciją stogo plote. Tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra atitinkamai pažymėtas originalia etikete.

 • EUROVENT šukos

  Eurovent šukos pagamintos iš aukštos kokybės polipropileno, įpurškimo technologijos pagalba. Naudojamos, kaip ventiliacinis oro elementas šlaitiniuose stoguose. Pasižymi atsparumu oro sąlygoms: UV spinduliavimas, šaltis, lietus, drėgmė ir susidėvėjimas. Tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra pažymėtas originalia etikete.

 • EUROVENT TOPBAND vienpusė juosta

  Vienpusė Eurovent® TOPBAND juosta, skirta stogo dangoms ir kitiems statybos produktams iš polipropileno klijuoti ir taisyti. Iš neaustinio polipropileno audinio ir akrilo dispersijos pagrindu pagamintų klijų pagaminta juosta kvėpuoja visu savo paviršiumi, todėl išlaiko membranos garų pralaidumą ir apsaugo ją nuo išorinės drėgmės ir vėjo.

 • EUROVENT UNO vienpusė juosta

  Vienpusė Eurovent® UNO juosta, skirta garus izoliuojančioms plėvelėms, stogo dangoms ir kitiems plastikiniams statybos produktams klijuoti ir taisyti. Ją sudaro polietileno plėvelė, sustiprinta poliesterio pluoštu ir padengta specialiais klijais akrilo dispersijos pagrindu. Apsaugota atskiriamuoju silikoniniu popieriumi.