Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Eurovent

 • Antikondensacinė plėvelė - daugiasluoksnė membrana Eurovent® ANTICON

   

  Eurovent® ANTICON antikondensacinė plėvelė - daugiasluoksnė membrana, pagaminta iš abiejų pusių padengto audinio ir polipropileno neaustinio audinio sluoksnio, kuris užtikrina drėgmės pertekliaus kaupimą ir taip apsaugo nuo kondensacijos poveikio. Ji naudojama vėdinamiems šlaitiniams stogams tose vietovėse, kur yra padidėjęs drėgmės lygis.

 • Dviejų sluoksnių garus izoliuojanti membrana Eurovent® AKTIV

   

  Eurovent® AKTIV - dviejų sluoksnių garus izoliuojanti membrana. Ją sudaro polipropileno vilnos sluoksnis ir funkcinė plėvelė, kuri leidžia nedideliam vandens garų kiekiui migruoti į palėpę iš pastato vidaus, o prireikus - iš palėpės į vidų. Membranos aktyviosios savybės - drėgmės pertekliaus drenažas, kurio neužtikrina įprastos garus izoliuojančios plėvelės. Pagal užsakymą gali būti gaminama versija su 2 lipniomis juostomis - SISTEMA SK2.

 • Keturių sluoksnių stogo membrana Eurovent® STRONG

   

  Keturių sluoksnių Eurovent® STRONG stogo membrana, labai pralaidi, naudojama apšiltintiems ir vėdinamiems šlaitiniams stogams, taip pat ir su visa apdaila. Sustiprintas PE tinkleliu, jis atsparesnis plyšimui, patogesnis dirbti. Ji tinka betoninėms plytelėms, keraminėms plytelėms, metalinėms čerpėms, aliuminio lakštams, šiferiui ir karkasiniams pastatams. Galima rinktis iš 2 lipnių juostų - SISTEMA SK2.

 • Mikroperforuota mažo pralaidumo stogo dangos plėvelė Eurovent® STANDARD

   

  Eurovent® STANDARD mikroperforuota mažo pralaidumo stogo dangos plėvelė. Ji pagaminta iš PE tinklelio, padengto iš abiejų pusių, todėl yra labai atspari plyšimui. Ji naudojama dengtiems, šlaitiniams, vėdinamiems ir neizoliuotiems stogams.

 • Stogo plėvelė, mikroperforuota, mažo pralaidumo Eurovent® SILVER

   

  Eurovent® SILVER stogo plėvelė, mikroperforuota, mažo pralaidumo. Ji pagaminta iš polimerinio audinio, padengto iš abiejų pusių. Plėvelės struktūra pasižymi itin dideliu atsparumu plyšimui ir oro sąlygoms. Naudojama dengtiems, šlaitiniams stogams (šlaitiniams), vėdinamiems, neizoliuotiems.

 • Stogo plėvelė, mikroperforuota, mažo pralaidumo Eurovent® SPECIAL

   

  Eurovent® SPECIAL stogo plėvelė, mikroperforuota, mažo pralaidumo. Ji pagaminta iš PE tinklelio, padengto iš abiejų pusių, todėl yra labai atspari plyšimui. Tinka stogams be stogo, šlaitiniams, vėdinamiems ir neizoliuotiems stogams.

 • Trisluoksnė labai laidi stogo danga Eurovent® SUPER

   

  Eurovent® SUPER yra trisluoksnė labai laidi stogo danga, naudojama šlaitiniams, apšiltintiems ir ventiliuojamiems stogams, taip pat ir su pilna perdanga. Ji pasižymi didžiausiu atsparumu plyšimui savo klasėje, todėl ją renkasi reikliausi stogdengiai. Ji tinka betoninėms plytelėms, keraminėms plytelėms, metalinėms čerpėms, aliuminio lakštams, šiferiui ir karkasiniams pastatams. 

 • Trisluoksnė labai laidi stogo membrana Eurovent® CLASSIC

   

  Eurovent® CLASSIC stogo membrana - trisluoksnė labai laidi membrana, naudojama apšiltintiems ir vėdinamiems šlaitiniams stogams, taip pat ir su visa apdaila. Jis tinka įvairių tipų stogo dangoms, pavyzdžiui, betoninėms čerpėms, metalinėms čerpėms, taip pat kaip vėjo izoliacija medinių karkasų konstrukcijose. Galima įsigyti su 2 lipniomis juostomis - SK2 SISTEMA.

 • Trisluoksnė labai pralaidi stogo membrana Eurovent® BASIC

   

  Eurovent® BASIC stogo membrana yra trisluoksnė, labai pralaidi membrana, skirta apšiltintiems ir vėdinamiems šlaitiniams stogams be pilno apkalimo. Tinka įvairioms stogo dangoms, pavyzdžiui, betoninėms čerpėms, metalinėms čerpėms, taip pat kaip vėjo izoliacija karkasinėse medinėse konstrukcijose. Galima rinktis iš 2 lipnių juostų - SK2 SISTEMA.

 • Trisluoksnė labai pralaidi stogo membrana Eurovent® MAXI

   

  Eurovent® MAXI trisluoksnė labai pralaidi stogo membrana, skirta apšiltintiems ir vėdinamiems šlaitiniams stogams, taip pat ir su pilna lentų danga. Didesnis atsparumas plyšimui, o tai padidina darbo komfortą. Tinka stogo dangoms, tokioms kaip betoninės čerpės, keraminės čerpės, čerpių lakštai, aliuminio lakštai, taip pat medinių karkasų konstrukcijoms. 

 • Vėjo izoliacinė membrana Eurovent® WALL PROTECT

   

  Eurovent® WALL PROTECT vėjo izoliacinė membrana, vienasluoksnė, labai laidi garams. Ji pagamintas iš UV spinduliams atsparaus polipropileno neausto audinio sluoksnio, užtikrinančio didelį vandens garų pralaidumą ir atsparumą vėjui. Ji apsaugo pastatų fasadus nuo vėjo, lietaus ir drėgmės. Pagal užsakymą gali būti gaminamas variantas su 2 lipniomis juostomis - SK2 SYSTEM.