Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Eurovent

 • Antikondensacinė plėvelė - daugiasluoksnė membrana Eurovent® ANTICON

   

  Eurovent® ANTICON antikondensacinė plėvelė - daugiasluoksnė membrana, pagaminta iš abiejų pusių padengto audinio ir polipropileno neaustinio audinio sluoksnio, kuris užtikrina drėgmės pertekliaus kaupimą ir taip apsaugo nuo kondensacijos poveikio. Ji naudojama vėdinamiems šlaitiniams stogams tose vietovėse, kur yra padidėjęs drėgmės lygis.

 • Dviejų sluoksnių garus izoliuojanti membrana Eurovent® AKTIV

   

  Eurovent® AKTIV - dviejų sluoksnių garus izoliuojanti membrana. Ją sudaro polipropileno vilnos sluoksnis ir funkcinė plėvelė, kuri leidžia nedideliam vandens garų kiekiui migruoti į palėpę iš pastato vidaus, o prireikus - iš palėpės į vidų. Membranos aktyviosios savybės - drėgmės pertekliaus drenažas, kurio neužtikrina įprastos garus izoliuojančios plėvelės. Pagal užsakymą gali būti gaminama versija su 2 lipniomis juostomis - SISTEMA SK2.

 • Dvipusė juosta EUROVENT BUTYL

   

  Dvipusė butilo juosta Eurovent® BUTYL, skirta garus izoliuojančioms plėvelėms, stogo membranoms, pamatų membranoms ir kitiems plastikiniams statybos produktams klijuoti ir sandarinti. Ji pagaminta butilo pagrindu, be tirpiklių ir apsaugotas plėvelės sluoksniu. Tai žmogui ir aplinkai nekenksmingas produktas.

 • Dvipusė juosta EUROVENT DUO

   

  Dvipusė Eurovent® DUO juosta, skirta garo izoliacinėms plėvelėms, stogo dangoms ir kitiems plastikiniams statybos produktams klijuoti. Ją sudaro poliesterio tinklelis, iš abiejų pusių padengtas specialiais klijais, pagamintais akrilo dispersijos pagrindu, ir apsaugotas skiriamuoju silikoniniu popieriumi.

 • Keturių sluoksnių stogo membrana Eurovent® STRONG

   

  Keturių sluoksnių Eurovent® STRONG stogo membrana, labai pralaidi, naudojama apšiltintiems ir vėdinamiems šlaitiniams stogams, taip pat ir su visa apdaila. Sustiprintas PE tinkleliu, jis atsparesnis plyšimui, patogesnis dirbti. Ji tinka betoninėms plytelėms, keraminėms plytelėms, metalinėms čerpėms, aliuminio lakštams, šiferiui ir karkasiniams pastatams. Galima rinktis iš 2 lipnių juostų - SISTEMA SK2.

 • Mikroperforuota mažo pralaidumo stogo dangos plėvelė Eurovent® STANDARD

   

  Eurovent® STANDARD mikroperforuota mažo pralaidumo stogo dangos plėvelė. Ji pagaminta iš PE tinklelio, padengto iš abiejų pusių, todėl yra labai atspari plyšimui. Ji naudojama dengtiems, šlaitiniams, vėdinamiems ir neizoliuotiems stogams.

 • Sandarinimo juosta EUROVENT PUR

   

  Eurovent® PUR sandarinimo juosta skirta sandarinimo tikslams statybos pramonėje. Ji pagaminta iš uždarų ląstelių polietileno putų su vienpusiais klijais akrilo dispersijos pagrindu. Jos elastingumas kompensuoja ant stogo membranos sumontuotų kontralentų nelygumus.

 • Stogo plėvelė, mikroperforuota, mažo pralaidumo Eurovent® SILVER

   

  Eurovent® SILVER stogo plėvelė, mikroperforuota, mažo pralaidumo. Ji pagaminta iš polimerinio audinio, padengto iš abiejų pusių. Plėvelės struktūra pasižymi itin dideliu atsparumu plyšimui ir oro sąlygoms. Naudojama dengtiems, šlaitiniams stogams (šlaitiniams), vėdinamiems, neizoliuotiems.

 • Stogo plėvelė, mikroperforuota, mažo pralaidumo Eurovent® SPECIAL

   

  Eurovent® SPECIAL stogo plėvelė, mikroperforuota, mažo pralaidumo. Ji pagaminta iš PE tinklelio, padengto iš abiejų pusių, todėl yra labai atspari plyšimui. Tinka stogams be stogo, šlaitiniams, vėdinamiems ir neizoliuotiems stogams.

 • Trisluoksnė labai laidi stogo danga Eurovent® SUPER

   

  Eurovent® SUPER yra trisluoksnė labai laidi stogo danga, naudojama šlaitiniams, apšiltintiems ir ventiliuojamiems stogams, taip pat ir su pilna perdanga. Ji pasižymi didžiausiu atsparumu plyšimui savo klasėje, todėl ją renkasi reikliausi stogdengiai. Ji tinka betoninėms plytelėms, keraminėms plytelėms, metalinėms čerpėms, aliuminio lakštams, šiferiui ir karkasiniams pastatams. 

 • Trisluoksnė labai laidi stogo membrana Eurovent® CLASSIC

   

  Eurovent® CLASSIC stogo membrana - trisluoksnė labai laidi membrana, naudojama apšiltintiems ir vėdinamiems šlaitiniams stogams, taip pat ir su visa apdaila. Jis tinka įvairių tipų stogo dangoms, pavyzdžiui, betoninėms čerpėms, metalinėms čerpėms, taip pat kaip vėjo izoliacija medinių karkasų konstrukcijose. Galima įsigyti su 2 lipniomis juostomis - SK2 SISTEMA.