Mūsų paslaugos

Mūsų paslaugos

Greitas pristatymas
Užsisakykite internetu
Darbo valandos : 0 - 24val.
Pirkite ir sutaupykite
Saugus apsipirkimas
Užtikriname 100%

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Eurovent

 • Antikondensacinė plėvelė - daugiasluoksnė membrana Eurovent® ANTICON

  Eurovent® ANTICON antikondensacinė plėvelė - daugiasluoksnė membrana, pagaminta iš abiejų pusių padengto audinio ir polipropileno neaustinio audinio sluoksnio, kuris užtikrina drėgmės pertekliaus kaupimą ir taip apsaugo nuo kondensacijos poveikio. Ji naudojama vėdinamiems šlaitiniams stogams tose vietovėse, kur yra padidėjęs drėgmės lygis.

 • Dviejų sluoksnių garus izoliuojanti membrana Eurovent® AKTIV

  Eurovent® AKTIV - dviejų sluoksnių garus izoliuojanti membrana. Ją sudaro polipropileno vilnos sluoksnis ir funkcinė plėvelė, kuri leidžia nedideliam vandens garų kiekiui migruoti į palėpę iš pastato vidaus, o prireikus - iš palėpės į vidų. Membranos aktyviosios savybės - drėgmės pertekliaus drenažas, kurio neužtikrina įprastos garus izoliuojančios plėvelės. Pagal užsakymą gali būti gaminama versija su 2 lipniomis juostomis - SISTEMA SK2.

 • Dvipusė juosta EUROVENT BUTYL

  Dvipusė butilo juosta Eurovent® BUTYL, skirta garus izoliuojančioms plėvelėms, stogo membranoms, pamatų membranoms ir kitiems plastikiniams statybos produktams klijuoti ir sandarinti. Ji pagaminta butilo pagrindu, be tirpiklių ir apsaugotas plėvelės sluoksniu. Tai žmogui ir aplinkai nekenksmingas produktas.

 • Dvipusė juosta EUROVENT DUO

  Dvipusė Eurovent® DUO juosta, skirta garo izoliacinėms plėvelėms, stogo dangoms ir kitiems plastikiniams statybos produktams klijuoti. Ją sudaro poliesterio tinklelis, iš abiejų pusių padengtas specialiais klijais, pagamintais akrilo dispersijos pagrindu, ir apsaugotas skiriamuoju silikoniniu popieriumi.

 • EUROVENT AIR FLEX kraigo ventiliacijos elementas

  Eurovent AIR FLEX – tai kraigo ventiliacijos elementas, naudojamas, kaip ventiliacijos, bei sandarinimo elementas ant kraigo, bet kokio dangos tipo stogo horizontalių ir nuožulnių briaunų. Apsaugo šlaitinį stogą iš kraigo pusės nuo užpučiamo sniego, lietaus, drėgmės ir dulkių. Turi specialias ventiliacines angas viršutinėje dalyje ir profiliuotas šonines groteles. Tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra pažymėtas originalia etikete.

 • EUROVENT kronšteinas G

  Eurovent kronšteinas G pagamintas pilnai iš cinkuotos skardos. Naudojamas, kaip kraigo lentjuostės tvirtinimo elementas nuožulniuose ventiliuojamuoje stoguose. Pasižymi ilgaamžiškumu, atsparus trūkiams. Gaminys yra atsparus ilgalaikiams gamtiniams poveikiams: UV spinduliavimui, šalčiui, lietui, drėgmei bei senėjimo procesams. Tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra atitinkamai pažymėtas originalia etikete.

 • EUROVENT ROLL METAL ALU ventiliacinė kraigo juosta

  Eurovent ROLL METAL ALU – tai viensluoksnė ventiliacinė juosta, naudojama horizontaliems ir nuožulniems kraigams. Pagaminta iš profiliuotos aliuminio folijos, turinčios specialias ventiliacines angas. Jo sudėtyje yra specialių stabilizuojančių priedų, suteikiančių gaminiui 6 mėnesių stabilumą UV spinduliavimo poveikiui.

 • EUROVENT ROLL STANDART ventiliacinė kraigo juosta

  Eurovent ROLL STANDART – tai viensluoksnė ventiliavimo juosta naudojama horizontaliuose ir nuožulniuose kraiguose. Pagaminta iš profiliuotos aliuminio folijos, polipropileninio audinio ir savaime prilimpančios butilo juostos. Papildomu aliuminio folijos ir polipropileninio audinio sujungimo tvirtumui užtikrinti, abi medžiagos yra persiūtos specialiu siūlu, dėka ko padidėja medžiagos stiprumas.

 • EUROVENT šlaito grotelės

  Ventiliacinės Eurovent šlaito grotelės naudojamos, kaip ventiliacinis elementas šlaitinio stogo ertmės apsaugai nuo paukščių, graužikų bei stambių vabzdžių patekimo. Taip pat atlieka užkardos, neleidžiančios po stogo danga patekti užpučiamiems lapams, bei šakoms, vaidmenį, tuo pačiu užtikrinant atitinkamą ventiliaciją ir oro cirkuliaciją stogo plote. Tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra atitinkamai pažymėtas originalia etikete.

 • EUROVENT šukos

  Eurovent šukos pagamintos iš aukštos kokybės polipropileno, įpurškimo technologijos pagalba. Naudojamos, kaip ventiliacinis oro elementas šlaitiniuose stoguose. Pasižymi atsparumu oro sąlygoms: UV spinduliavimas, šaltis, lietus, drėgmė ir susidėvėjimas. Tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra pažymėtas originalia etikete.

 • EUROVENT VENTI grotelės

  Eurovent grotelės VENTI pagamintos iš aukštos kokybės polipropileno, įpurškimo techologijos pagalba. Naudojamos šlaitiniuose stoguose, kaip ventiliacinis oro elementas. Pasižymi ilgalaikiu atsparumu oro sąlygoms: UV spinduliavimas, šaltis, lietus, drėgmė ir susidėvėjimas. Tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra atitinkamai pažymėtas originalia etikete.