Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Fakro

 • Garo izoliacinė tarpinė XDS FAKRO

   

  Garo izoliacinė tarpinė XDS leidžia lengvai, greitai ir patikimai sujungti stogo langą su garo izoliacine plėvele. Gaminama iš garo izoliacinio polietileno, montuojama patalpos viduje. Neleidžia šiltam ir drėgnam orui iš patalpos petekti į termoizoliacines medžiagas ir stogo konstrukciją.

 • Išlipimo liukas FAKRO WG

   

  Išlipimo liukas WG skirtas neapšildomoms patalpoms. Turi atlenkiamą konstrukciją. Varčia, pakelta į viršų, leidžia lengvai išlipti ant stogo, taip pat liukas efektyviai apšviečia pastogės patalpą. Išlipimo liukas WG gaminamas dviem versijomis.

 • Išlipimo liukas FAKRO WLI

   

  Išlipimo liukas WLI leidžia saugiai, greitai ir patogiai išlipti ant stogo atlikti remonto ir priežiūros darbus.Dideli liuko matmenys suteikia galimybę patogiai išlipti ant stogo ir papildomai apšviečia pastogės patalpą. Dėl mažo termoizoliacinio koeficiento išlipimo liukai skirti tik neapšildomoms patalpoms. Išlipimo liukas WLI yra į šoną atidaromos konstrukcijos. Gali būti atidaromo į dešinę arba į kairę pusę variantų. Atidarymo ribotuvas leidžia atidaryti liuko varčią 90 laipsniu kampu ir neleidžia jai savaime užsitrenkti. Staktos apačioje yra specialus dengiantis profilis, apsaugantis staktą išlipimo metu nuo sugadinimo ir nuo paslydimo. Rankenos konstrukcija leidžia dvi liuko pravėrimo padėtis, tokiu būdu patalpa papildomai vėdinama.

 • Išlipimo liukas FAKRO WS

   

  Išlipimo liukas WS leidžia saugiai išlipti ant stogo atlikti remonto ir priežiūros darbus. Išlipimo liukas turi atlenkiamą konstrukciją. Skaidrus kupolas, pakeltas į viršų, leidžia lengvai išlipti ant stogo, taip pat efektyviai apšviečia pastogės patalpą. Medžiaga, iš kurios kupolas padarytas, pasižymi padidintu atsparumu atmosferiniams poveikiams. Dėl mažo termoizoliacinio koeficiento išlipimo liukai skirti tik neapšildomoms patalpoms.

 • Izoliacijos komplektas XDP FAKRO

   

  Montavimo priedai užtikrina geriausią lango montavimą, stogo konstrukcijoje. Izoliacijos komplektas XDP užtikrina lengvą ir patikimą stogo lango izoliavimą. Komplektą sudaro: difuzinės medžiagos tarpinė ir rėmo apšiltinimas iš natūralios vilnos suformuotos blokais ir juosta. Natūrali vilna pasižymi puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis ir yra atspari drėgmei. Turi labai gerus tamprumo parametrus ir idealiai užpildo montažines angas. Su vilna lengva dirbti, ji nedulka, nedirgina odos ir akių. Difuzinės medžiagos tarpinė sujungia su difuzine plėvele, naudojama stogo konstrukcijoje. Šis gaminys puikiai izoliuoja ir apsaugo nuo drėgmės.

 • Izoliacinių tarpinių komplektas XDK FAKRO

   

  Izoliacinių tarpinių komplektą XDK sudaro: izoliacijos komplektas XDP ir garo izoliacinė tarpinė XDS.

 • Kompleksinės sistemos B1/2 FAKRO

   

  Kompleksinės sistemos - tai paruošti tarpinių sprendimai, kokiu būdu sujungti langus į grupes: horizontalias, vertikalias, blokines. Kompleksinėse sistemose jungimo atstumai tarp langų vertikaliai ir horizontaliai turi būti 10 cm. Tipiniai langų kompleksai montuojami naudojant septynis FAKRO kompleksų modulius.

 • Kompleksinės sistemos B2/1 FAKRO

   

  Kompleksinėse sistemose jungimo atstumai tarp langų vertikaliai ir horizontaliai turi būti 10 cm. Tipiniai langų kompleksai montuojami naudojant septynis FAKRO kompleksų modulius.

 • Langai apverčiami energiją taupantys FAKRO FTT U6

   

  Tai specialūs langai skirti energiją taupančios ir "pasyvios statybos" namams. Stiklo paketas montuojamas specialiai suprojektuotoje lango varčioje. Palyginus su standartiniais langais, langai FTT, turi platesnius medienos profilius. Tokia lango konstrukcija užtikrina geresnes termoizoliacines savybes ir sumažina "šalčio tiltelių" reiškinį.

 • Langai apverčiami taupantys energiją FAKRO FTT U8

   

  Tai specialūs langai skirti energiją taupančios ir "pasyvios statybos" namams. Stiklo paketas montuojamas specialiai suprojektuotoje lango varčioje. Palyginus su standartiniais langais, langai FTT, turi platesnius medienos profilius. Tokia lango konstrukcija užtikrina geresnes termoizoliacines savybes ir sumažina "šalčio tiltelių" reiškinį.

 • Langas karnizinio tipo FAKRO

   

  Aukščiausios rūšies pušies mediena, klijuota sluoksniais, impregnuota vakuume. Mediena du kartus lakuota ekologišku akriliniu laku.

 • Langas su pakelta atidarymo ašimi FAKRO FYP-V U3

   

  Medinis langas su automatizuota orlaide V40P. Aukščiausios rūšies pušies mediena, klijuota sluoksniais, impregnuota vakuume. Mediena du kartus lakuota ekologišku akriliniu laku. Rankena Elegant su mikroatidarymu.