Dažai

Aktyvūs filtrai

 • ARBORCOAT exterior waterborne solid deck & siding stain 640

  ARBORCOAT exterior waterborne solid deck & siding stain 640. Šia matinė dažyve puikiai tinka dažyti naują, taip pat beicuotą ar dažytą medį, faktūrines medžio plaušo plokštes, tinkamai paruoštą betoną, degintas plytas, plytas, galvanizuotą metalą. Šio produkto gamybai panaudotas aukščiausios kokybės akrilas ir pigmentai. Dažyvė dengia ir apsaugo medžio paviršius, bet tuo pačiu išryškina medžio rievių faktūrą.

 • Revo Paint – Primer in One Premium Interior Eggshell Finish dažai

  Aukščiausios kokybės, plaunami, akriliniai dažai pasižymi puikiomis dekoratyvinėmis savybėmis, labai gerai dengia ir išsilieja. Ypač tinkami naudoti, kur intensyvus judėjimas ir reikalinga aukštos kokybės, greitai džiūstanti danga. Galima dažyti naujas ar dažytas sienų plokštes, mūrinius, tinkuotus paviršius, taip pat, gruntuotus ar dažytus medinius ir metalinius paviršius, naujas ar dažytas akustines lubas. Naudojami vidaus apkalo, sienų, naujų ar dažytų akustinių lubų, durų dažymui.

 • GenerationLX Lifetime Exterior 100% Acrylic Latex Satin

  Aukščiausios kokybės technologiškai ištobulinti aukščiausios klasės 100% akriliniai lateksiniai pusiau blizgūs dažai lauko darbams. Dažai sudaro tvirtą, ilgaamžišką dangą, kuri gerai sukimba net su blizgiais paviršiais, šiek tiek juos pašiurkštinus. Dažų danga atspari ekstremalioms oro sąlygoms. Dažant nebūtina paviršių gruntuoti. Dažai skirti tinkamai paruoštų medžio, apdailos lentelių (masonito tipo), aliuminio plokščių, vinilinių lentelių, galvanizuoto metalo, asbestinių čerpių, mūrinių, tinkuotų, betono blokų ir gruntuotų juodo metalo paviršių dažymui.

 • AURA® Matte Waterborne Interior Paint 522

  AURA® Matte Waterborne Interior Paint 522 Benjamin Moore Aura matiniai dažai skirti gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų apdailai, kur reikalingi aukščiausios kokybės matinės dangos dažai. Ypač tinkami naudoti ten, kur reikalaujama didelio dangos ilgaamžiškumo ir patvarių, nesikeičiančių spalvų. Unikalios ColorLock® technologijos dėka įvairiai spalvintos dažų dangos yra ypač ilgaamžės ir ilgai išlaiko dekoratyvines savybes. Dėl unikalių savybių šie savaime besigruntuojantys dažai tolygiai ir lengvai dengiasi bet kuria spalva ne daugiau kaip dviem sluoksniais. Išdžiūvę dažai suformuoja pelėsiui atsparią dangą, nuo kurios lengvai nusiplauna teršalai. Dažai neturi nemalonaus kvapo ir ekologiškos receptūros dėka neturi LOJ.

 • Revo Paint-Primer in One Premium Interior Flat Finish dažai

  Aukščiausios kokybės, ilgaamžiai 100% akrilinių matinių vidaus dažų danga plaunama vandeniu su muilu. Dažų sudėtyje, pagal patentuotą technologiją, yra keraminių mikrosferų, kurių dėka dėmės lengvai valomos, neįsigeria į dangą. Dauguma įprastinių dėmių, tokių kaip purvas, kečupo dėmės, grimas, lūpų dažai, plaunamos markerių žymės ir pan., lengvai nuplaunami vandeniu su muilu. Turi antimikrobinių priedų, sudaro pelėsiui atsparią dangą. Skirti gyvenamųjų ir komercinių patalpų dažymui, kur intensyvus judėjimas ir reikalinga aukštos kokybės apdaila.

 • ARBORCOAT Semi Transparent Deck & Siding Stain 638

  ARBORCOAT Semi Transparent Deck & Siding Stain 638. Aukščiausios kokybės modifikuota aliejumi akrilinė pusiau-skaidri dažyvė suformuluota prasiskverbti, apsaugoti ir papuošti medžio dailylentes, terasas, tvoras ar baldus. Jo pusiau skaidri spalva leidžia atskleiti medžio tekstūrą.Rekomenduojama dažyti naujoms ar anksčiau dažyve dengtoms (panašios spalvos) medžio grindims, medinėms terasoms, turėklams, stulpams ir pan.

 • State House Exterior Flat 100% Acrylic Latex House Paint

  Aukštos kokybės, 100% akriniliniai matiniai lauko dažai garantuojantys puikų sukibimą su dažomu paviršiumi ilgalaikę išorės paviršių apsaugą. Dažų sluoksnis pasižymi nepaprastu stiprumu ir elastingumu. Lengvai dažomi ir pasižymi visomis įprastinėmis lateksinių dažų savybėmis, įskaitant greitą džiūvimą ir galimybę plauti vandeniu. Šiais dažais galima dažyti ankščiau dažytą ar gruntuotą medį, presuotas plokštes, tinką, negalzūruotas plytas, betoną mūrą bei metalą, taip pat aliuminio ar vinilo apkalą. Puikiai išlaiko spalvą, neleidžia augti pelėsiui, atsparūs šarmams, pūslėjimuisi. Tinkamai paruošti paviršiai netrūkinėja, nesulimpa.

 • AURA® Matte Waterborne Interior Paint 524

  AURA® Matte Waterborne Interior Paint 524. Benjamin Moore Aura kiaušinio lukšto blizgesio dažai skirti gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų apdailai, kur reikalingi aukščiausios kokybės matinės dangos dažai. Ypač tinkami naudoti ten, kur reikalaujama didelio dangos ilgaamžiškumo ir patvarių, nesikeičiančių spalvų. Unikalios ColorLock® technologijos dėka įvairiai spalvintos dažų dangos yra ypač ilgaamžės ir ilgai išlaiko dekoratyvines savybes. Dėl unikalių savybių šie savaime besigruntuojantys dažai tolygiai ir lengvai dengiasi bet kuria spalva ne daugiau kaip dviem sluoksniais. Išdžiūvę dažai suformuoja pelėsiui atsparią dangą, nuo kurios lengvai nusiplauna teršalai. Dažai neturi nemalonaus kvapo ir ekologiškos receptūros dėka neturi LOJ.

 • AURA® Bath & Spa Matte Finish 532

  AURA® Bath & Spa Matte Finish 532 Akriliniai matiniai dažai su pažangiausia ColorLock® technologija, skirti viduje esančiom drėgnoms patalpoms dažyti: virtuvėms, vonioms, dušinėms, saunoms ir SPA. Matinis dažų paviršius puikiai tarnauja padidinto drėgnumo patalpose. Išdžiūvę dažai suformuoja pelėsiui atsparią dangą, nuo kurios lengvai nusiplauna teršalai. Dažai neturi nemalonaus kvapo ir ekologiškos receptūros dėka neturi LOJ.

 • Revo Paint-Primer in One Premium Interior Semi-Gloss Finish dažai

  Aukščiausios kokybės, plaunami, akriliniai dažai pasižymi puikiomis dekoratyvinėmis savybėmis, labai gerai dengia ir išsilieja. Ypač tinkami naudoti, kur intensyvus judėjimas ir reikalinga aukštos kokybės, greitai džiūstanti danga. Ypatingai rekomenduojama dažyti vonios kambarius, dažai atsparūs drėgmei, taipogi galima dažyti naujas ar dažytas sienų plokštes, mūrinius, tinkuotus paviršius, taip pat, gruntuotus ar dažytus medinius ir metalinius paviršius, naujas ar dažytas akustines lubas. Naudojami vidaus apkalo, sienų, naujų ar dažytų akustinių lubų, durų dažymui.

 • ARBORCOAT Protective Clear Coat 636

  ARBORCOAT Protective Clear Coat 636. Aukščiausios kokybės 100 % akrilo apdailos danga skirta naudoti su (N638) produktu jis suteikia papildoma apsaugos plevele, padeda geriau apsaugoti mediena nuo klimato pokyčiu, trinties, nesuteikia spalvos pokyčio.

 • REGAL® Select Waterborne Interior Paint Eggshell Finish 549

  REGAL® Select Waterborne Interior Paint Eggshell Finish 549. Akriliniai, pusiau matiniai vidaus sienų dažai, suteikiantys sienoms gražų, labai tvirtą ir stipriai plaunamą paviršių, naudojami naujų ar anksčiau dažytų sausatinkio, tinkuotų mūrinių ir medinių, taip pat gruntuotų ir dažytų metalinių paviršių dažymui. Be to, gali būti dažomos naujos ir anksčiau dažytos akustinės lubos. Šie dažai pasižymi ypač geru dengiamumu, laikui bėgant nekintančia spalva, neturi nemalonaus kvapo. Pagaminti be LOJ. Dažai sukuria gražų, švelnaus blizgesio, atsparų plovimui ir šveitimui paviršių. Dažai atitinka LEED reikalavimus.