Sandarinimo juostos, sandarinimo mastikos

Aktyvūs filtrai

 • Sandarinimo mastika Soudatight LQ

  21,50 €

  Soudatight LQ yra aukštos kokybės pluoštu sustiprinta polimero pasta, kuri išdžiūvusi sudaro orui ir garams nepralaidžią elastinę membraną.

 • Langų sandarinimo juosta PENOSIL Full Glue 70 mm, vidinė

  28,12 €

  Elastinga, garams nepralaidi, vidinė langų sandarinimo juosta, kurios viena pusė yra padengta pilnu klijų sluoksniu, o kitoje pusėje yra papildoma akrilo klijų juostelė.

  Pristatymas 1-3 D.D.

 • Sandarinimo juosta Riwega USB Tape 1 išorės darbams

  22,50 €

  Universali elastinga, lipni juosta USB Tape 1 PE. Juosta skirta suklijuoti plėveles tarpusavyje ir klijuoti prie įvairių paviršių. Juosta užtikrina sandarumą nuo vandens, oro ir garų. Juosta skirta naudoti tiek viduje, tiek lauke.

  Pristatymas 1-3 D.D.

 • Vienpusė juosta EUROVENT UNO

  Vienpusė Eurovent® UNO juosta, skirta garus izoliuojančioms plėvelėms, stogo dangoms ir kitiems plastikiniams statybos produktams klijuoti ir taisyti. Ją sudaro polietileno plėvelė, sustiprinta poliesterio pluoštu ir padengta specialiais klijais akrilo dispersijos pagrindu. Apsaugota atskiriamuoju silikoniniu popieriumi.

 • Sandarinimo juosta vidinė Folienband Ec Inside Alu Total

  21,00 €

  Garoizoliacinė, elastiška ir tampri PE juosta su aliuminiu, neaustinė polipropileno medžiaga – izoliuoja lango jungtį tarp rėmo ir angokraščio nuo oro ir vandens garų patekimo. Vidinė juostos pusė yra pilnai padengta klijais, puikiai sukimbančiais su dauguma statybinių medžiagų. Juosta priglunda visu paviršiumi ir po ja nelieka oro tarpų – patogiau tinkuoti. Klijų vietoje juosta armuota tinkleliu. Juostos klijavimui prie lango rėmo patogumui yra lipni juostelė ir kitoje juostos pusėje.

 • Langų sandarinimo juosta PENOSIL Full Glue 70 mm. Pilnai dengta klijais, išorinė

  28,12 €

  Pilnai dengta klijais išorinė langų sandarinimo juosta, skirta langų ir durų jungtims uždengti iš išorės. Leidžia vandens garų difuziją iš vidaus į išorę. Apsaugo jungtį ir pastato konstrukciją nuo vėjo ir drėgmės.

  Pristatymas 1-3 D.D.

  Paskutinė prekė
 • Sandarinimo juosta Riwega USB Tape Strong išorės darbams

  22,99 €

  Lipni juosta USB Tape Strong. Juosta skirta užsandarinti siūles, taip pat tinka suklijuoti plėvelę tarpusavyje arba priklijuoti prie įvairių paviršių.

  Pristatymas 1-3 D.D.

 • Dvipusė juosta EUROVENT DUO

  Dvipusė Eurovent® DUO juosta, skirta garo izoliacinėms plėvelėms, stogo dangoms ir kitiems plastikiniams statybos produktams klijuoti. Ją sudaro poliesterio tinklelis, iš abiejų pusių padengtas specialiais klijais, pagamintais akrilo dispersijos pagrindu, ir apsaugotas skiriamuoju silikoniniu popieriumi.

 • Sandarinimo juosta išorinė Folienband Ec Outside UV+ Total

  21,00 €

  Laidi garams, elastška ir tampri PE juosta, neaustinė polipropileno medžiaga – užtikrina vandens garų difuziją lango išorinėje dalyje ir apsaugo nuo vandens ir vėjo. Vidinė juostos pusė yra pilnai padengta klijais, puikiai sukimbančiais su dauguma statybinių medžiagų. Juosta priglunda visu paviršiumi ir po ja nelieka oro tarpų – patogiau tinkuoti. Klijų vietoje juosta armuota tinkleliu. Juostos klijavimui prie lango rėmo patogumui yra lipni juostelė ir kitoje juostos pusėje. Padidintas atsparumas UV spinduliams.

 • Sandarinimo juosta Riwega USB Tape Green vidaus darbams

  16,20 €

  USB Tape Green juosta skirta suklijuoti garo izoliacinę plėvelę tarpusavyje ir priklijuoti prie įvairių paviršių.

  Pristatymas 1-3 D.D.

 • Vienpusė juosta EUROVENT TOPBAND

  Vienpusė Eurovent® TOPBAND juosta, skirta stogo dangoms ir kitiems statybos produktams iš polipropileno klijuoti ir taisyti. Iš neaustinio polipropileno audinio ir akrilo dispersijos pagrindu pagamintų klijų pagaminta juosta kvėpuoja visu savo paviršiumi, todėl išlaiko membranos garų pralaidumą ir apsaugo ją nuo išorinės drėgmės ir vėjo.

 • Sandarinimo juosta Riwega USB Tape 1 PAP vidaus darbams

  16,50 €

  USB Tape 1 PAP juosta skirta suklijuoti garo izoliacinę plėvelę tarpusavyje ir priklijuoti prie įvairių paviršių. Taip pat ši juosta tinkama sandarinti medienos jungčių siūles.

  Pristatymas 1-3 D.D.