Mūsų paslaugos

Mūsų paslaugos

Greitas pristatymas
Užsisakykite internetu
Darbo valandos : 0 - 24val.
Pirkite ir sutaupykite
Saugus apsipirkimas
Užtikriname 100%
Eurovent ventiliacija

Eurovent ventiliacija

Aktyvūs filtrai

 • EUROVENT šukos

  Eurovent šukos pagamintos iš aukštos kokybės polipropileno, įpurškimo technologijos pagalba. Naudojamos, kaip ventiliacinis oro elementas šlaitiniuose stoguose. Pasižymi atsparumu oro sąlygoms: UV spinduliavimas, šaltis, lietus, drėgmė ir susidėvėjimas. Tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra pažymėtas originalia etikete.

 • EUROVENT VENTI šukos

  Eurovent Venti šukos pagamintos iš aukštos kokybės polipropileno, įpurškimo techologijos pagalba. Naudojamos, kaip šlaito ventiliacijos elementas nuožulniuose stoguose. Pagamintos iš plokščio šukų formos elemento ir papildomų ventilacijos grotelių. Gali pakeisti šlaito lentjuostę, kas ženkliai palengvina lietaus latakų laikiklių tvirtinimo darbus. Gaminys yra atsparus ilgalaikiams gamtiniams poveikiams: UV spinduliavimui, šalčiui, lietui, drėgmei bei senėjimo procesams. Tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra pažymėtas originalia etikete.

 • EUROVENT šlaito grotelės

  Ventiliacinės Eurovent šlaito grotelės naudojamos, kaip ventiliacinis elementas šlaitinio stogo ertmės apsaugai nuo paukščių, graužikų bei stambių vabzdžių patekimo. Taip pat atlieka užkardos, neleidžiančios po stogo danga patekti užpučiamiems lapams, bei šakoms, vaidmenį, tuo pačiu užtikrinant atitinkamą ventiliaciją ir oro cirkuliaciją stogo plote. Tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra atitinkamai pažymėtas originalia etikete.

 • EUROVENT VENTI grotelės

  Eurovent grotelės VENTI pagamintos iš aukštos kokybės polipropileno, įpurškimo techologijos pagalba. Naudojamos šlaitiniuose stoguose, kaip ventiliacinis oro elementas. Pasižymi ilgalaikiu atsparumu oro sąlygoms: UV spinduliavimas, šaltis, lietus, drėgmė ir susidėvėjimas. Tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra atitinkamai pažymėtas originalia etikete.

 • EUROVENT ROLL STANDART ventiliacinė kraigo juosta

  Eurovent ROLL STANDART – tai viensluoksnė ventiliavimo juosta naudojama horizontaliuose ir nuožulniuose kraiguose. Pagaminta iš profiliuotos aliuminio folijos, polipropileninio audinio ir savaime prilimpančios butilo juostos. Papildomu aliuminio folijos ir polipropileninio audinio sujungimo tvirtumui užtikrinti, abi medžiagos yra persiūtos specialiu siūlu, dėka ko padidėja medžiagos stiprumas.

 • EUROVENT ROLL METAL ALU ventiliacinė kraigo juosta

  Eurovent ROLL METAL ALU – tai viensluoksnė ventiliacinė juosta, naudojama horizontaliems ir nuožulniems kraigams. Pagaminta iš profiliuotos aliuminio folijos, turinčios specialias ventiliacines angas. Jo sudėtyje yra specialių stabilizuojančių priedų, suteikiančių gaminiui 6 mėnesių stabilumą UV spinduliavimo poveikiui.

 • EUROVENT AIR FLEX kraigo ventiliacijos elementas

  Eurovent AIR FLEX – tai kraigo ventiliacijos elementas, naudojamas, kaip ventiliacijos, bei sandarinimo elementas ant kraigo, bet kokio dangos tipo stogo horizontalių ir nuožulnių briaunų. Apsaugo šlaitinį stogą iš kraigo pusės nuo užpučiamo sniego, lietaus, drėgmės ir dulkių. Turi specialias ventiliacines angas viršutinėje dalyje ir profiliuotas šonines groteles. Tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra pažymėtas originalia etikete.